Skocz do zawartości


Zdjęcie

NARKOZA ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

meriZe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
hahaha :D

co do tematu to mnie tez czeka narkoza (chyba bo mozliwe ze meijscowe ale watpie) rok temu na narkozie po zlamaniu, 5 dni w szpitalu itp stracilem 5kg wagi ;)
  • 0
"zycie jest za krotkie by byc malym" ;)

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??

wstrzykuje sie w kregoslop zewnątrzoponowe

nie zewnątrzoponowe tylko okołooponowe, a wiem, bo sam miałem i nie jest to za przyjemny zastrzyk ale da sie przeżyć :D
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
Peet, noo serio ;] :P nie wierzysz ?? :P :P :wstyd: :wstyd:
  • 0
:)

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
nie wierzę...
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
to uwierz ..po co mialbym klamac ?? :P :rotfl: :rotfl: :wstyd: :wstyd:
  • 0
:)

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
nie wiem, może, żeby sie popisać, dla mnie to jest EOT masz 14 lat i przetrzymujesz z kolegami 2 dni w piwnicy jakiegos typa co cię uderzył, wybacz ale to jest takie pozerstwo i kpina, że czuć na odległość
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
mnie ostatnio jakaś panna straszyła że wywiezie mnie jej chłopak do lasu w katowicach i przywiąże do drzewa.Body, Katowice to twój teren? nie pozwól na to proooosze ;(;( pfff haha.... Ach te panny z fotki.pl niestety chodzę z takimi do klasy i non stop słysze hasla typu : mój chłopak spakował kogoś do bagażnika i trzymał x dni, a mój spali 5g, a mój ma drogi telefon, a mój ma kaloryfer i waży 60kg(powaga!!), albo że wywiesił kogoś za nogi na drzewie, albo dobre hasełko było,jak jedna palnęła że wpadnie pod szkołe ekipa 7 kolegów po 20 lat i nas zabiją(rzeczywiście wpadli,ale było dobrze) ...a tak żeby nie odbiegać od tematu to dzisiaj wstaje, nagle słysze jak coś mi skacze w nosie i zapadła mi sie jakoś kość :zdegustowany: jak michael'owi Jacksonowi :hyhy: Dałem rade jakoś ją podtrzymać i wyprostować ale dziwna opcja :looka: jeszcze na treningu trener mi łokcia wypierdolił niby zatrzymał ręke równo z nosem ale znów coś zazgrzytało. za kilka dni chyba sie przejde do lekarza :rotfl:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
słaby, to samo co u nas w skzole ..tyle ze u mnie takie piz*** kozaczki chodza i gadaja ze maja kolegow ze jak przyjada to skozla plonie i wogole .. zal gadac ;] spoko napewno BODY cie obroni ;]
Peet, rozumiem Ciee ;] ja jestem grzecznym chlopcem kotry sie dobrze uczy ima nienaganna opinie ..ale ja nikogo nie trzymalem ... ---> znajomi ..po zatym ja nie bylem tego prowodylem ;]
rozumiem ze moze to wygladac dziwnie ale nie bede sie zaglebial w temat ..poza tym moj nos nie był głowna przyczyna jego chwilowej nieobecnosci w domu spowodowaniej miła inicjatywa ze storny moich dobrych znjaomych
EDUTUJ POSTY
  • 0
:)

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
mozna edytowac posty a i gdzie on przez te 2 dni załatwiał sowje potrzeby fizjologiczne i cyz sąsiedzi nie reagowali? "Pani Kowalska, w pańskiej piwnicy jakiś cżłowiek siedzi" :)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
u mnie żył żul w piwnicy i po miesiacu dopiero go znaleźli :D ale on cicho siedział, a taki typ to by sie darł i wogóle co to jest rozpierdolić drzwi z piwnicy, kopniesz to pójdą w pył.. nie wierze w takie historie, straszyło sie nimi w 5 klasie podstawówki jak sie miało starszych kolegów :hyhy:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
krzysiekl13, niewazne z reszzta juz ;] słaby, jak tam nos ??
  • 0
:)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
Sprawdzam.... w 3 miejscach ruchliwość jak w stawach :D:D nic a nic lepiej :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: NARKOZA ??
słaby, wspolczuje .. ;] moj jestr ok ale krzywy ;/
  • 0
:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024