Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rodzice:P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Rodzice:P
Siemka....co Wasi rodzice na to ze chodzicie na silownie itd?....wiem wiem moze ktos powiedziec ze jest dorosly i miec to w du***....ale rodzice to zawsze rodzice.a wiec jak to uwas jest?;]
  • 0

Saymon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
Troche dziwny temat... Chodzenie na siłownie to wszakże aktywność fizyczna, a wiec samo zdrowie, pod warunkiem oczywiście że ćwiczy sie z głową. Inna sprawa z odżywkami... jak przyniosłem do domu kreatyne to troche musiałem sie tacie natłumaczyć... eh a to tylko kreatyna
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
saymon to nie samo zdrowie bo kulturystyka to jedzenie 2 razy wiece, 2 razy większe obciążenie dla organizmu
A co do rodziców to ciągle odstaje opieprz że jem za całą rodzinkę a ja muszę masować {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
  • 0
Paweł W.

Saymon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
Napisałem wiec że pod warunkiem że robi sie to z głową, bez nadmiernej czestotliwosći treningów, przepalania mięśni, koksowania, dobrej technice i przy odpowiedzniej diecie to samo zdrowie, bez odżywek też można sie obejść, jeśli sie masuje to nie jest powiedziane że trzeba sie obrzerac niezdrowymi produktami.
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
Chodziło mi o dietę bo o koksy i te inen rezczy już nie wspominam, np. zbyt duże ilośći twarogu szkodzą na stawy, to samo dzienne sopzycie piersi z kury to 150g co jest bardzo mało więc wysnuj z tego wnioski {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Saymon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
Wszystko szkodzi w dużych ilościach poozdro, ja zostaje przy swoim
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
Eh ja to mam szczęście ,że pochodzę z zamożnej rodziny. Siłownie mam w domu, karnet mam też na publiczną, jedzenie to kupuje najlepsze. Jest problem z odżykami {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif ciągle coś tam mówią, że to nie zdrowe itd. o koksie nie wspominam {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif A ojciec i matka namawia mnie do treningów, ale tutaj znowu problem, oni chcą ,żebym ja trenowal szybkościowo/dynamicznie a ja siłowo {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif Żebym nic nie uszkodził.
  • 0

Saymon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
[quote name='"Raiden":225b7]Eh ja to mam szczęście ' date='że pochodzę z zamożnej rodziny. Siłownie mam w domu, karnet mam też na publiczną, jedzenie to kupuje najlepsze.[/quote']

No nieźle, Ty to jesteś gość, masz w domu siłownie i jescze karnet na publiczna olala, no i jeszcze do tego najlepsze jedzenie kupujesz... {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif
  • 0

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
eh...z jakiej rodziny sie kto wywodzi to chyba nie ma duzego znaczenia...tak czy siak na jedzeniu nie mozna oszczedzac to raz...silownia w domu to zbedna rzecz:P....tez mam....ale jednak wole publiczna poniewaz mozna ladna motywacje nalapac jak sie patrzy na wiekszych od Siebie:P..ale chodzilo mi dokladnie o to jak oni patrza uwas jak wy rosniecie podczas robienia masy:P....
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
@2up Eh śmiej się, ale jedzenie to podstawa.
@up Ja mam w domu z powodu np. ze trening wypada w jakieś święto narodowe. I ojciec czasem ćwiczy.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
U mnie wyglądało to tak że rodzice sami wpadli na pomysł żeby mnie zapisac na siłkę i tak się zaczęło wcześniej mnie to tak nieciągnęło ale jak zacząłem ćwiczyć i zacząłem widzieć jakieś efekty to mnie to zakręciło i tak od pół roku (z małymi przerwami) latam do budynku przed blokiem i ćwiczę a rodziece mnie jeszcze do tego motywują i za to im wielkie dzięki.
  • 0
Dołączona grafika

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodzice:P
ooj tak tak dieta to zawsze byla i bedzie podstawa:P....umnie w swieto narodowe jest silka otwarta ale.....o takich godzinach jak w niedziele wiec nie jest zle:P....qurde tez bym chcial zeby ojciec cwiczyl na silce:P...podkradal bym mu suple i wogole {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif mnie to motywowali ale na poczatku teraz to...juz nie bardzo chca dawac kase na suple;/i musze z kieszonkowych wydawac:P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024