Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bioenergoterapia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Bioenergoterapia
Chciałbym poruszyć ten temat, ponieważ jest jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś z Was miał doczynienia bądź też slyszał o jakichś wiarygodnych przypadkach skuteczności leczenia tą metodą przez bioenergoterapeutów. Może ktoś nawet poleci jakiegoś gościa.
Widziałem kilka filmów, w których wypowiadają się ludzie o swoich wyleczeniach ale nie wiem co mam o tym myslec bo takie materiały najczęściej znajdują się na stronach tych 'uzdrowicieli' i jakim problemem jest zapłacenie komuś za pare wymyślonych zdań żeby przyciągać pacjentów. Poza tym sa portale, które zamieszczaja informacje o takich kolesiach na swoich stronach, ciagnac z tego kase i szukaja czasem naiwnych ludzi, bawiac sie kur.. czyjas tragedia.
Niestety bede musial szukac jednak pomocy u kogos takiego bo w naszym pojebanym kraju nie uswiadczysz pomocy w sluzbie zdrowia, a takze w prywatnych placowkach gdzie pacjent = 100 czy wiecej zlotych i wszystko dziala na zasadzie tasmy produkcyjnej gdzie czlowiek jest przedmiotem a nie istota. Za dlugo poprostu mecze sie z dosc skomplikowana i k-urewsko dziwna dla mnie przypadloscia ukl. moczowego powstalej byc moze w wyniku infekcji byc moze w inny sposob, ktora ostatnio dosc mocno mnie kladzie na glebe pomimo tego, ze slaby psychicznie nie jestem, na ktora nie dzialaja standardowe metody leczenia, albo wlasciwie ich nie ma bo i lekarze chooj wiedza o tym problemie. Prosze tylko o sensowne posty bo nie mam ochoty na zarty, jestem juz dosc kurwa zdesperowany. zalamany i malo rzeczy mnie trzyma przy zyciu zeby pojsc nawet do jakiegos czarodzieja :zdegustowany:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wypróbuj ten preparat, zalecał go mojemu staremu znajomy bioenergoterapeuta.
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia
szansa ze to mogloby pomoc jest jak 1 do kilkunastu tys. biorac pod uwage ze bralem juz dosc mocne leki,
jesli chodzi o leki to chyba potrzebowalbym jakies mega jebniecie w ukl. nerwowy zeby przywrocic prawidlowy stan
anyway dzieki za info dodalem sobie str
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia
W Białogardzie [zach-pom] jest taka 'czarodziejka' hehe. Moja kuzynka [7-8 lat] miala problem z pecherzem [moczyla sie w nocy czasem w dzien] wczesniej rodzice chodzili po lekarzach i nic nie pomoglo nawet diagnozy nie postawili. Wysylali ja do szpitala i prawdopodobnie na operacje [a tu zawsze jest ryzyko]. W koncu trafila do tej Pani bio.. Pare wizyt, nie wiem dokladnie ile chyba kolo 4-5 [koszt niewielki] i problem jak reka odjal..
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia

szansa ze to mogloby pomoc jest jak 1 do kilkunastu tys. biorac pod uwage ze bralem juz dosc mocne leki


ja też czasem brałem bardzo mocne leki (antybiotyki)
na zwykły katar który przechodził od inchalacji olejkiem eukaliptusowym

takze to czym cie lekarze faszerują to sie tym nie sugeruj
bo tak naprawdę to większośc z nich sie gówno zna
i na byle przeziębienie walą najmocniejsze antybiotyki
co zwalaja z nóg. Ja bym radził wziac ten preparat
zaszkodzic nie zaszkodzi a jakby pomógł?
dopóki nie weźmiesz nei przekonasz sie.
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia
dzieki za zainteresowanie Body rozeznam sie w aptece czy gdzies czy to maja ale to poprostu nie ta skala problemu, to tak jakby zalecic gosciowi bez nog codzienny spacer,
ja szukam juz naprawde jakichs radykalnyc rozw. zeby sie wyleczyc bo jak nie to kurwa chyba tylko sobie w leb strzelic
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia

ja szukam juz naprawde jakichs radykalnyc rozw

czasem pomagaja najprostsze środki...
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia
najprostsze srodki wykorzystalem kilka lat temu

NowyKoks bylbym wdzieczny za jakies info o 'czarodziejce' w sensie moze ma str albo jak ma na nazwisko
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia
No spoko dzis sie dowiem ;)
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bioenergoterapia
Ta kobieta mieszka w Świdwinie, a nie w Białogardzie jak wczesniej napisalem.. Jednak na jedno wychodzi bo to ten sam region. Nazywa sie Sadowska tel. (094) 36 540-95 .
Ludzie naprawde ja zachwalaja.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024