Skocz do zawartości


Mierzenie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Mierzenie się
Mam pytanie jak się mierzyć tj jak mierzyć biceps/klatke itd. naspieciach czy luznio? Słyszałem ze klatek powinno sie mierzyć na poł wydechu, a biceps na ręce luźnej i co ważne opuszczonej w dół? Prawda to? Jak Wy się wymiarujecie?

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
klate na wydechu . biceps w napieciu. konia po ucięciu
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
ja mierze od brzucha aż do końca :hyhy:
  • 0

lemon1418048779
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dzierzgoń

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
To ja dołacze sie do tematu i zapytam... jak mierzyć kark, naramienne, przedramie
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - hakowanie gadu gadu i nie tylko...

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
heh, taki powazny temat a tu ciszaa ;]
to w koncu jak sie mierrzy bo w kazdym temacie gdzie sa foty albo dziennik pomiary podaja osoby a moze kazdy sie mierzy jak chce ;), mi sie zawsze wydawalo, ze wszystko na luzno sie mierzy, biceps luzno reka w dol albo przed siebie, klata na wydechu itp., jak sie mysle to niech ktos rozwieje moje watpliwosci chociaz rzadko sie mierze, wlasciwie nie pamietam kiedy :)
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się

wszystko na luzno sie mierzy, biceps luzno reka w dol albo przed siebie, klata na wydechu itp


bicek napięty, klata mi sie wydaje ze na lozie ( bez wdechu ani wydechu )
przedramie w tym "najszrszym " mijscu ..
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
wszystko w spieciu co do klaty to na wydechu nie wiem co to za roznica ile ma sie w bicku byleby to dobrze wizualnie wygladalo ludzie sie ciesza jak przychodzi 2-3cm w bicku potem foty pokazuja i bic zatluszczony jak dla mnie to zenada ja wole pokazac bica z kazdym jego zarysem jak dla mnie to tylko takie cos sie liczy chuj z tego za ludzie maja 40-42 cm w bicku jak to tluszcz a nie miesien jezeli ktos ma np 43cm w bicku i to jest miesien zarysy itp to :padam: dla takich ludzi bo to sie liczy czysty ladny miesien a nie tluszcz i pociecha ze ktos ma 43cm w bicku kiedy 90% to tluszcz takie to moje zdanie
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
wlasnie tez cos podobnego znalazlem:
'Dla dokładności można każdy pomiar brać 3 razy i wyciągać średnią z trzech pomiarów. Pomiarów powinno dokonywać sie gry mięśne są wypoczęle, nie "napompowane" po treningu, np rano. Taśmę mierniczą prowadzimy prostopadle do lini kości.

# obwód szyi
- mierzy się w najwęższym miejscu - między linia brody i jabłkiem Adama. głowa wyprostowana, mięśnie szyi rozluźnione.

# obwód ramienia
- mierzy się w najszerszym miejscu przy całkowitym ugięciu ramienia wzniesionego na wysokośli barku. Mięśnie napięte. Dłoń zaciśnięta w pięść, skierowana w dół, zbliżona do barku (kąt między ramieniem z przedramieniem musi być ostry). Taśmę prowadzić prostopadle do ramienia.

# obwód przedramienia
- mierzy się w najszerszym miejscu poniżej łokcia. Dłoń zaciśnięta w pięść, mięśnie napięte. Nie zginać dłoni w stawie nadgarstkowym. Pięść w przedłużeniu ramienia.

# obwód klatki piersiowej w spoczynku
- mierzy się w miejscu największego obwodu, w postawie swobodnej, z ramionami swobodnie opuszczonymi w dół. Taśma prowadzona poziomo, pod pachami, tuż nad linią sutków, ponad mięśniem najszerszym grzbietu. Mięśnie rozluźnione. Oddychać spokojnie (brzuchem).

# obwod klatki piersiowej przy wdechu
- mierzy się po maksymalnym wdechu i maksymalnym napięciu mięśni - w sposób podany wyżej.

# obwód pasa
- mierzy się w najwęższym miejscu talii (powyżej pępka) w prostej pozycji tułowia, po wydechu a przezd ponownym wdechem. Nie napinać mięśni, ale i ni ewciągać brzucha.

# obwód bioder
- mierzy się w ich najszerszym miejscu, w postawie stojącej, mięśnie pośladków rozluźnione, stopy złączone, palce stóp skierowane do przodu.

# obwód uda
- mierzuy się w najszerszym miejscu, zazwyczaj tuż poniżej fałdy pośladkowej. Przy mierzeniu stać należy prosto, w rozkroku około 30 cm, z ciężarem ciała równomiernie rozłożonym na obie stopy. Mięśnie rozluźnione, nogi w kolanach wyprostowane.

# obwód podudzia
- mierzy się w najszerszym miejscu łydki. Rozkrok około 30 cm, nogi w kolanach wyprostowane, ciężar ciałą równomiernie rozłożony na obie nogi, pięty dotykają podłoża.'

troche sie zdziwilem bo zawsze myslalem, ze biceps sie mierzy bez napiecia, to ja ide sprawdzic swoj, bo przeciez czterdziecha powinna byc ;]
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
bardzo dobry art :padam:
przyda się wielu osobą
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
Przedramie na wyprostowanym ramieniu czy ugietym ?
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
przy wyprostowanym... przy ugiętym napinasz zginacz łokcia czy jakoś ( zresztą napnij biceps i popatrz na przedramię kciuk mając w stronę bicepsa)
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mierzenie się
O to mi chodziło :D :padam: Zawsze sie zastanawiałem czy aby coś jest nie tak, mając na luzie z 28-29 cm a po napięciu 33cm.. to teraz mi tylko 4 cm brakuje



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024