Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuka walki dla mnie??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki dla mnie??
wg. mnie poglądy Bruce'a na temat niezaciskania pięści przed uderzeniem są błędne, czyste prawa fizyki wskazują ze to tak samo jak podczas ciosu byś ruszył uszami...
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

roox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki dla mnie??

wg. mnie poglądy Bruce'a na temat niezaciskania pięści przed uderzeniem są błędne, czyste prawa fizyki wskazują ze to tak samo jak podczas ciosu byś ruszył uszami...



ok a czy ktos mógłby mi dac zdjecie takiej reki z prawidłowo zacisnieta piesc? :D
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki dla mnie??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wpisałem w google pięść ....
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki dla mnie??
pięść ma być luźna dopiero przy uderzaniu następuje dociśniecie, czemu? bo niema sensu np przez 5 minut mieć napiętych mięśni niepotrzebnie i trącić na to energie..

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki dla mnie??
co to foty, 2 posty wyzej, to lepiej palcow nie miec zgietych (paznokciami do srodka dloni). wiadomo ze pizga sie z kostek na dloni, ale nie zawsze trafisz akurat z tego i mozna sobie paluchy wybic. Z drugiej strony sam wiem ,ze jak adrenalinka sie wlaczy to sie o takich rzeczach nie mysli. Ostatnio jak z kumplem wracalem to nas 3 typkow napadlo, jednemu tak jebnalem, ze miaelm goraca piesc z 3h :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Gesek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki dla mnie??
moze krav maga kiedys sam to trenowalem proste i zajeb... skuteczne
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024