Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najczęstsze pytania.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
karol1089, wielki cwaniaczek przez neta :rotfl: :rotfl:
ciekawe czy na zywo tez taki twardy :wstyd:
zal mi Ciebie kolego... tylko na podwurku do kolegow tak nie skacz bo w piz**de dostaniesz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.

karol1089
jesteś idiotą współczuje ci :hyhy:

apel do wszystkich którym przeszkadza jego zachowanie używajcie kondomów żeby zapobiec takim wpadką jak on

dobrze napisane maks ,jebany tepak z niego ale wrescie cisza :rotfl:
  • 0

Jump3r
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
No dobra to juz sobie karolek pogadal a tu nie o tym sie mowi. Ja jeszcze chcialem wspomniec o alkoholu, podchas pewnego wypadu na miasto (kumpel bral Tescia) i troche popil.. Hmm.. milo nie bylo a zrobil sie baardzo agresywny i mimo ze duzo nie wypil ciezko mu bylo rano fakty powiazac.. wiec na czas cyklow z SAA radze odstawic alko.. no ew 2 piwka na weekend mozna :hyhy:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
Jump3r, ja jak biore krete to nie mysle o piciu bo po jaka cholere brac, wydawac na to kase a pozniej to zatracac przez alko..no dla mnie to nielogiczne..Tym bardziej na SAA-watroba ma juz co robic wiec po ki ch** ja obciazac dodatkowo?
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Jump3r
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
szafik ja to rozumiem i to za bardzo;) ale niektorzy chyba wola sie zachlac co jakas okazje i nie obchodzi ich to ze juz i tak truja sobie zycie a jeszcze wiecej dokladaja z alkiem..
  • 0

jhjhoanna
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
Witam wszystkich.Jestem po urazie kręgosłupa w skutek czego zaniemogły mi nogi.Teraz już prawie rok po wypadku jest całkiem nieżle,chodzę ale mam bardzo słabe mięśnie nóg.Potrzebna jest porządna rehabilitacja na którą jadę dopiero we wrześniu.Może to głupie ale pomyślałam czy nie warto by spróbować CZEGOŚ brać.Ćwiczę nogi w domu ale efekty niewielkie.Bardzo proszę o odpowiedz. :(
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
kuracje dla kobiet sa drogie jesli chodzi o saa o wiele łatwiej byloby z facetem - metanabol ed przez 5 tyg + rowerek, przysiady etc
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
W sumie 10mg wina dziennie to grosze. Facet je 5x więcej.
Tyle ze w tym przypadku może pomoc wzmacniając wytrzymałość i siłę mięśni, ale to osłabia stawy. Nie jestem na tyle kompetentny by to ci powiedzieć. Proponuje zajrzeć na Sfd, to inne forum, ale tam znajdziesz nie tylko kulturystow więc żądają pytanie tam.
W tej wyjątkowej sytuacji nie kasujcie postu.
  • 0

jhjhoanna
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
Dzięki chłopaki :padam: tylko o rany :przestraszony: co to jest saa,metanabol ed i 10mg wina dziennie(bo chyba nie chodzi o to żeby kupić flaszke i wypić z niej tylko 1 kieliszek)?
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
saa (a dokladniej aas) to skrot z ang oznaczajacy sterydy.
metanabol jak tez inne saa maja w twoim wypadku negatywny wplyw na wyglad zew, owlosienie itp, wyjatkowo wino, czyli winstrol mniejszym stopniu na to wpyw, ale z nowu masy sie na nim nie robi tylko wytrzymalosc twardosc miesni.

dla kobiet dawka jest mniejsza jak sadze wlasnie dla tego by nie pozamienialy sie w "małpy"
  • 0

jhjhoanna
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
Wielkie dzięki ,chyba muszę się z tym "przespać"i na razie będę ćwiczyć wspomagając się jedynie kubkiem kawy.Z drugiej strony tylu ludzi "bierze"i nic im nie ma.Chodzenie jest ważniejsze dla mnie od kępy włosów na piersi czy tyłku.Pomyślę,jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
.prócz sterydów są jeszcze odżywki, które zakazanymi srodkami nie mają nic wspólnego. Np kreatyna
  • 0

jhjhoanna
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
Poczytałam trochę o tych odżywkach i to chyba będzie to.Jak tylko wzmocnie nogi i pozbędę się tego pieprzonego chodzika to pójdę do knajpy i wypiję Twoje zdrowie.Jeszcze raz wielkie dzięki.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
Życzę szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia.
Jeśli chodzi o kreatyny to kiedyś dobry był green magnitude skuteczny i ponoć najlepszy w smaku. Dobrze jest rozejrzeć sie po allegro bo są tam dobre ceny.
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Najczęstsze pytania.
O kór.. , nie bierz laska sterydów w twoim przypadku !
Biorac SAA musisz cwiczyc wszystkie partie mięśni, poządnie dac sobie wycisk z ciężarami, jezeli tego nie zrobisz tylko będziesz uprawiac aerobik to serce źle na tym wyjdzie.
Pozatym jesli chodzi o wino to ono wysusza kosci i twoja kontuzja tyolko sie pogorszy.
Dla szybszego wyleczenia sie ze złamań kości zastosuj najlepszy suplement na to Animal Flex, jesli chodzi o siłę to kreatynę i wszelkiego rodzaju środki wspomagajace pompowanie krwi do mięśni możesz brać.
Koledzy w dziale suplementy napewno Ci pomągą jak zapytasz.
zyczę duzo zdrowia.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024