Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 Cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

1 Cykl
Normalnie nie wiedza ludzi mnie dobija:P hehe;] moj kumple (mieszkaniec wsi) ma 22 lata,nigdy nie brakl odzywek ani koxow. nie posiada zadnego stazu na silowni postanowil przytyc... pytal mnie o rade no to mu pow. ze gainer buialko dieta trening i przytyje pare kg, a po pol roku moze siegnac po kreatynke. no ale niestety... chlopak pod wplywem innych kumpli zdecydowal sie na koxy... eh;/ odradzalem mu ale coz... no ale ok, pow mu zeby kupil soie metke a walsciwie nie musialem mu mowic a i tak kupil;] ma bodajze 150tab ruskiego metanendione:P pow mu zeby lecial 3 tab dziennie ale on sie nie slucha i bedzie bral 4:P pow mu o kreatyncew na spadli o oslonkach i odbloku a ten pow ze nie ma kasy na takie glupoty i ze moze kreatynke po cyklu sobie kupi. no wlasnei i zapytal sie co na mase do tego sie przyda jeszcze. on ma 174cm i wazy jakies 60kg. no to mu polecilem propke zeby zakupikl jak juz chce sie bawic no ale ostrezeglem mu ze bez odblokow diety itp wszystko pewnie mu spadnie po cyklu bo znajac jego przestanei cwiczyc.. no ale niecgh robi jak chce on jest dorosly i zrobi jak uwaza... no i wlasnie... on do mmnie napisal wlasnei smsa ze typek ktory tam koxuje powiedzial mu ze testosteron jest dla niego za mocny:D:D polecil mu deke albo ome na 1 cykl:D:D:D hehe;] mial racje?? prosze o wypowiedz;] a i napiszcie mi dawki propy jak dla niego. no i ile musi jej kupic bo ja go przekonam na prope bo kurna nie chce zeby deki czy omy bral:P
  • 0
Moja malutka:)

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl

testosteron jest dla niego za mocny:D:D polecil mu deke albo ome na 1 cykl

o kur** no to niezła rada. Jak chce sobie zdrowie zje*** to niech wali co chce, jego życie.

btw oma to testosteron
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
zlotyy, no wlasnie zlotyy... ale takie maja pojecie niektorzy ludzie;/ ja mu delikatnie prope a tamten mowi ze za mocne i lepuiej decke:D:D:D hehe;] ale nie ni chce mu jednak rozpisac cykl na mecie i propie. meta to juz niech bedzie 4 tab jak chce bo wkoncu to 20mg:) a propka jak?? cykl mysle ze tak 6 tyg wystraczy. co sadzisz zloty?? bede go namawila jescze na kreatyne po cyklu ale nie iwem jak to bedzie:P odbloku pewnei i tak nei zrobi no ale coz...
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
dla kolegi najlepiej p.ierdolnac sie porzadnie w banie, a propa to 50mg codziennie przez 6 tyg.
zle odmieniasz propinat, tak troche kuje w oczy, zwroc uwage
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
niech kupi propa farmaka 5% i jedna ampulke wali co drugi dzien, wiecej nie ma sensu bo bez diety i odpowiedniego przygotowania i tak mu to wiele nie da.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl

jedna ampulke wali co drugi dzien


ja bym obstawiał na dwie ampy

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
JuniorWB3, no ale sam widzisz o co chodzi:

znajac jego przestanei cwiczyc


to w tym momencie lepiej, zeby zrobił sobie mniejszą krzywdę bo za kilka tygodni pewnie skończy sie jego przygoda z siłownią i czy bedzie brał 200mg czy 2gr /week to i tak wszystko mu spadnie
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
hehe to codziennie czy e2d?? no i ile wkoncu tych mg?? 50? 100?
  • 0
Moja malutka:)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl

JuniorWB3, no ale sam widzisz o co chodzi:

Davidek00 napisał/a:
znajac jego przestanei cwiczyc


to w tym momencie lepiej, zeby zrobił sobie mniejszą krzywdę bo za kilka tygodni pewnie skończy sie jego przygoda z siłownią i czy bedzie brał 200mg czy 2gr /week to i tak wszystko mu spadnie


w takim razie zgadzam sie ze zlotym niech zrobi tak jak zloty napisal

niech kupi propa farmaka 5% i jedna ampulke wali co drugi dzien,



Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
INEED$, a gdzie dokladnei bo nie wiem;/
  • 0
Moja malutka:)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
dla kolegi chyba by opłacało sie kupic wyjebke koksu przynajmniej nic zlego by sobie nie zrobił ;)

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
50mg e2d
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
JuniorWB3, to sie da zaltwic:P hehe;] kupie mu wyjebke dam mu on bedzie walil sobie w miecho i nic mu to nei bedzie dawalo i wtedy powiem mu ze bez diety i supli nic nie zdziala:P hehe;] i moze uwierzy bo on ciemny w tych sprawach jest:P hehe;] ale z drugiej strony kumpla tak wkrecac...
  • 0
Moja malutka:)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl

ale z drugiej strony kumpla tak wkrecac...


no wlasnie kumpla... chyba woliz zeby mu sie nic nie stało nie :kwasny: nie wiem decyzja nalezy do ciebie ale 50mg e2d tez nie wyrządzi mu duzej krzywdy z reszta napisales ze kumpel ma juz mete meta go ladnie pokopie to nawet nie bedzie wiedzial czy ten prop dziala czy nie ;) jak jest taki ciemny :wstyd: :P

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
JuniorWB3, a powiedzcie mi jaka jest dawka propy dla osoby ktora zadba o wszytsko(owpowiedni staz,suple,odblok,dieta,oslonki)
  • 0
Moja malutka:)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
to zalezy który to cykl?? czy juz miał jakies srodki za sobą czyłączy z czyms itp itd standardowa dawka to 50mg e0d dla bardziej doswiadczonych to juz lecą dawki rzedu 100mg-150mg e0d lub bija po 50mg ed i wiecej..

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl

pow mu o kreatyncew na spadli o oslonkach i odbloku a ten pow ze nie ma kasy na takie glupoty

zamiast tego propa to niech sobie kupi do tej mety jakies suple i clomid i kreatyne :rotfl: i zrobi cykl na samej mecie bo po co mu sie kłóć bez odbloku,diety i supli
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
aha;] nie no tak chcialem zapytac poprpstu zeby sie zoorientowac:)
  • 0
Moja malutka:)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl

zamiast tego propa to niech sobie kupi do tej mety jakies suple i clomid i kreatyne



widzisz dla niego to głupots nieistotna sprawa nie ma to jak koledzy z podwórka

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Cykl
JuniorWB3, hehe no neisty takei zycie;/ ale moze uda mi sie z nim jesczze pogadac... raczej juz go nie odciagne od SAA ale moze uda mis ie namowic go na clomid kreatynke i chociaz bialko jakies na cyklu... ;/ dzieki za opinie i pomoc;]
  • 0
Moja malutka:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024