Skocz do zawartości


Zdjęcie

SILENT HILL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

szampon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SILENT HILL
Jezeli ktos gral w ta gre to musi obejrzec ten film jest pooprostu kozak, a sceny jak klijetka sie porusza po miescie to sa identyczne jak z gry poprostu kozak. Troche o Filmie :

Rose, matka umierającej Shanon jedyną szansę na uratowanie życia córki widzi w desperackiej wyprawie do Silent Hill, tajemniczej wioski, w której mieszka znany uzdrowiciel. Nie przypuszcza, że w tej mrocznej, wyludnionej wiosce, zamieszkanej przez żywe cienie, jej córka zostanie porwana przez siły zła, a Rose będzie musiała stawić czoła nieznanemu wrogowi. Z pomocą przychodzi policjantka wysłana przez jej męża, ale czy dwoje ludzi przeciwstawi się demonom żerującym na ich strachu?
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
jest juz ten film ???? w kinach go chyba jeszcze nie bylo ?! ale po necie chodzi tak ?!?!?!??!
  • 0

szampon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
w kinach chyba juz byl tak mi sie wydaje ja sam reklamy widzilem w londynie,a czy w pl byl to nie wiem w necie juz jest :) polecam sciagac sa juz wersje DVD
  • 0
Czy to jest kara za mych grzechów sto
tysiąc czy milion
Ch.. wie ile tego było

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
byl w kinach przed czerwcem, juz mam go na dysku, dzis a,bo jutro obejrze i zdam relacje :-)
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
Ja pobieram, jeszcze 18% zostało. W gre troche grałem, ale nie dużo bo nie mam PSX'a ;)
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
to ja sie pochwale widzialem tydzien po premierze w usa ^^. Wersja cam ale co tam. A dvd tez mam :D :cool: POLECAM
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL

juz mam go na dysku, dzis a,bo jutro obejrze i zdam relacje :-)


czekam na Twoją opinie bo jeśli tak wszyscy będziecie chwalić to sam zaczne ściągać!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
obejrzalem przed momentem wlasnie, kurde film naprawde zajebisty, ale duzo musialem rozkminiac zeby wszystko zajarzyc jak nalezy i nie rozumiem jednego motywu, jak juz ona jedzie z curka do domu i gada do meza ze juz zaraz bedzie, wchodzi do domu z nia i jest pusto i obraz jakis czarnobialy i siada i takjakby patrzy na tego merza co spi, a co do czego dochodzi to jego wcale tam niema i ich jakby nie bylo, bo maz sie nagle wbudzi i wybiega przed dom i ich tez niema, o co chodzi ??????????????????????? ja to odbieram to tak jakby ona i ta corka niezyli, tylko jakies duchy ich wrocili
nie zasne no kurde, zawsze jak nie rozkminie na koncu filmu to nie moge zasnac LOL
odpisz ktos szybciutko o co w koncu chodzi w tej koncowce !!!! ;)
  • 0

szampon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
ja to odbieram troche inaczej poniewarz jak ta matka pod koniec mowila jej zeby na nic nieaptrzyla, a ona spojrzala na ta mala dziewczynke w pewnym momecie, mozlie jest to ze to cale cos ktore wczesniej siedzialo w sailent hill jest teraz w tej malej dziewczynce i oni tak jak by byli nadal w innym siwiecie dalczego tak tez mysle bo caly czas byla mgla tak jak w miasteczku, a jak sie domyslam bedzie 2 czesc w ktorej wsytepuje ojciec bo w 2 wlasnie jestes ojcem tej klijetki moze on sam dostanie sie do innego swiata i bedzie ich szukal, ale kto to wie czekamy na 2 część, bo pierwsza to cudo.
  • 0
Czy to jest kara za mych grzechów sto
tysiąc czy milion
Ch.. wie ile tego było

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
aha kminie juz, ale film jest zajebisty i daje duzo do myslenia......
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
ok przez jaki program najlepiej go ściągnąc??

szampon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
ja cisnolem torrentami napewno znajdziesz go na emulu i mozesz tez go zassac mirc'em
  • 0
Czy to jest kara za mych grzechów sto
tysiąc czy milion
Ch.. wie ile tego było

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
ja z DC
szampon, jednak sie dowiedzialem ze oni nie sa na 90% w innym swiecie tylko oni wrocili do domu ale juz jako niezywi ;)
  • 0

forever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sporty Siłowe

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
a ja byłem w kinie :P

jestem fanem całej serii SH przeszedłem wszystkie 4 części i nie mógłbym nie iść na to do kina.

Ogólnie film był fajne, ale spodziewałem się czegoś innego, w grze była masa potworób, bosów i tym podobnych, a w filmie? piramidogłowy, chop z kibla, karaluchy i jeszcze coś ale niepamientam już :P

Największe wrażenie zrobiła na mnie muzyka, jak usłyszałem kawalki z gry to aż mnie ciarki przeszły :P

Film polecam jak najbardziej ;) mimo kilku braków jest ok :)
  • 0
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
forever, wes skomentuj koniec filmu, chce wiedziec jak zrozumiales ostatnie minuty filmu ?! :P
  • 0

forever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sporty Siłowe

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL

forever, wes skomentuj koniec filmu, chce wiedziec jak zrozumiales ostatnie minuty filmu ?! :P



nie żartuj, nie mam pojęcia o co tam chodziło %)

##### był maxymalnie pogmatwany, końca nie rozumie ( ale siara %) ) musiałbym go conajmniej jeszcze z dwa razy zobaczyć żeby wiedziec o co biega ;) ale mam go na cd więc na pewno za nie długo znowu obejze ;)
  • 0
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie

szampon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
forever mi sie podobala gra kamer pamietasz w jednyce byla taka sama tak jak za pierwszym razem nadchodzila ciemnosc i byla miedzy tymi siatkami to gralo sie identycznie, alebo jak byl ten wozek to mozna znalezc screana z takim samym ujeciem kamery to tez mi sei podobalo a co do konca jak sa duchami, ale cos z zta mgla musi byc
  • 0
Czy to jest kara za mych grzechów sto
tysiąc czy milion
Ch.. wie ile tego było

forever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sporty Siłowe

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
początek był bardzo zbliżony do SH1, tak samo wbiegła do jakiejś uliczki i jak właśnie mówisz zrobiła się ciemność (w grze znalazł tam jeszcze ten facet gaz rurke i zapałki) a na końcu tej uliczki było jakieś coś powieszone na krzyżu tak jak w filmi, no i te duszki się pojawiły ;)

Gra wypas polecam wszystkim ;)
  • 0
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
Nic nie rozumiecie pany. W tym zakonczeniu chodzi o to ze one ciagle sa w silent hill i nie opuscily tego miasta. Sa jakby w innym wymiarze znajdujacym sie pomiedzy swiatem zywych a martwych. Poza tym gdizes w filmie byl tekst o tym ze silent hill nie mozna opuscic i na tym to polega.od samego poczatku bylo to widac chociazby w scenach z babką w calym miescie byla mgla i takie szare kolory tymczasem jak mężuś po nim chodzil wszystko bylo wporządku ;)
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SILENT HILL
aaaaaaaaaaaa no tez prawde, on mowil ze czuje jej perfumy a ona byla w tymsamym miejscu co on tylko w innym wymiarze, ale nei czaje czemu mezus nie byl tez w wymiarze Silent Hill tylko w normalnym......
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024