Skocz do zawartości


Zdjęcie

wejdz tutaj !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

Lapaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
no a czemu polska meta jest bardziej zdrowasza od np ruskiej ??? :chytry:

Słuchaj Wojtekx a jak jeść ten clomid po ile ??? 150 pierwszego dnia pozniej po 50 czy bedzie za duzy zeskok??? i tak 36tab wszamać:> :)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
a kto Ci powiedział ze ruska jest zdrowsza od Polskiej?? :zdegustowany:

a co do clomidu to ok!! niektórzy biorą 200mg w pierwszy dzień a puźniej po 50mg!! ;)

torpedosss24
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
ruska meta jest lepsza od polskiej..........lepiej pompuje bo jest mocniejsza ale i duzo brudniejsza od polskiej dla tego polska jest zdrowsza ale gozej sie po niej pompuje :]
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!

ruska meta jest lepsza od polskiej..........lepiej pompuje bo jest mocniejsza ale i duzo brudniejsza od polskiej dla tego polska jest zdrowsza ale gozej sie po niej pompuje :]

no tak wszystko sie zgadza bo w ryskiej ,tzn w ruskich metkach garażowych produkcji to i tak do końca nie bedziesz wiedział co jest w tej tablecie co własnie ją połknąłeś :zdziwko: jakiś czas temu leciał program na TVN-ie o sterach i podrubach ,jak to kolesie produkują mete z duzo tanszych koxów dla koni ,a to juz jest totalny syf.wyobraż sobie ze taka firma scanbeh wel.scan tzn ,rzekomo producent mety ,a to tylko producent opakowań ,a na mecie producenta brak!!!! ktoś moze napisać ze scan oryginalnie jest w papierowym pudełku ,huy prawda ,i tak patrząc na oryginalne leki z apteki to wsszystko jest napisane skąd i kto dany stuff produkuje.wiec jak chcesz pewny stuff to kup metke by PL,hmmm ja brałem scan i zadziałał zajebiście :zdegustowany: :rotfl:

podsumowanie : drukarka do etykiet z allegro 70zł,plastikowe pudełeczka scanbeh ~ 40gr szt.ubijak do tablet z netu 40zł,stery dla koni w tabsach/proszku .tanizna !! ....koszt produkcji 1 op BRUTTO =~4zł kasa sie szybko zwróci za sprzet :hyhy:

hyhyhyh sam zaczne produkować :rotfl: :rotfl: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
pit81 to nie jest zły pomysł z tą produkcją!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Może rozkręcimy taki biznes!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
JuniorWB3 hyhyhy no spoko coś sie pomyśli , a tak spoglądając daleko w przyszłość to niezła kasa z tego , merasia klasa S po roku produkcji ,heh ciekawa perspektywa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
pit81 no raczey że ciekawa perspektywa!! :rotfl: :rotfl: W rok bys sie takiego mesia dorobił!! :hyhy: :hyhy: Ja tam już jakąś betine bym sobie lajsnął !! :rotfl: :rotfl:

Lapaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl: wy mi tutaj nie zmieniajcie tematu :hyhy: Lepiej mowcie co myslicie o cyklu :hyhy: moze jakies uwagi :)
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
w czym ta ruska meta ma byc brudniejsza?? tabletki sie pobrudziły w czyms?? moze jakimis smarami w piwnicy?? ehhh

w czym ma byc polska zdrowsza ?????? no w czym???? kurwa bo ja nie rozumiem.

wyobrazcie sobie mercedesa wyprodukowanego w fabryce w polsce i w rosji i w czym ten polski ma byc lepszy?????

pit nazwa scanbech pochodzi własnie od nazwy opakowania i dlatego tak nia wszyscy mowia a nie dlatego ze mysla ze producentem mety jest scanbech.

Lapaa 36 za duzo bedzie. 24 starczy.

pierwszy dzien 200. 2- 100. reszta po 50.
jak bedziesz czul ze odblok za slaby to zjedz jeszcze 1b tabs
  • 0
Anglia

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
meta to meta, substancja czynna Metandienon i jeśli ma się z pewnego źródła to czy to bedzie scan, czy z jelfy czy naposim to musi działać tak samo.

WojtekX, po Twoich wypowiedziach domyślam się, że czytasz też inne forum. Nie dawałeś ostatnio zdjęć na sfd?
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
cos tam dawalem ale tu ostatnio dalem aktualniejsze u mnie w linku w podpisie na koncu ;)

czytam nie tylko sfd, zagladam tez jeszcze na pare innych stron
  • 0
Anglia

Lapaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
zjem lepiej 36 :hyhy: Ostatnie mam pytanie.. jakiej firmy wybrac wintrol
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
winko w tabsach eurochemu chyba jedno z lepszych teraz.

chwala tez eap
  • 0
Anglia

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
WojtekXpodziwiam za cierpliwośc w tłumaczeniu....,
Odnośnie tego cyklu jaki jest rozpisany robiłem taki sam, te same specyfiki i dawki
metanabol na kick start jest bardzio dobry, winstrol moim zdaniem raczej nie na start tylko
na rzeżbę w zupełnie innym cyklu np z propem...
pozdr
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
czasem tej cierpliwosci mi juz brakuje jak patrze na niektore wypowiedzi. moderotorow w tym dziale nie ma i nikt nie patrzy ze duza czesc ludzi ktora tu pisze nei ma pojecia o niczym

np tu http://www.fabrykasi... ... 709#132709
koles nie ma pojecia o treningu a cykl juz konczy :rotfl:


albo wypowiedz pana loko_radek :

"bdz17, dojeb sobie libol z meta tylko pamietaj nie biez duzo metki nie kupoj omki bo to tylko woda sama potem spadnie po koncu cyklu kup clomid na odblokowanie tylko nie wiem ja sie bieze czy zaraz po koksie czy w innym okresie"


nie wiem czy sie smiac czy plakac
  • 0
Anglia

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
WOJTEK na początku może być faktycznie śmieszne, ale jak przywknąc, do tak głupich stwierdzeń czy pytań to już tragiczne, ja juz nawet nie pisze o praktyce, ale widzę że niektórzy mają bana na google, nie zastanawiając się nawet przed napisaniem jakiegokolwiek postu, czy pytania, pomijając fakt że 16-17 latki ze stażem 2-3 miesiące czaczynają od koksu, nie biorąc nawet kreatyny, nie wiedząc nawet nic o diecie i treningu.
pozdro
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

Lapaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
Ampuł mi sie wydaje ze polaczenie takie jak jak ja wybralem jest good :) sporo osob takie polaczenie wybiera i wydaje mi sie ze dobre maja przyrosty bo zeby nie.. to by nie wybierali takiego polaczenia :hyhy: Szkoda tylko ze to tyle kasy pochłania.. ale czego sie nie robi zeby mieć extra cialko :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Wojtekx a nie sadzisz ze 13tyg cykl to troche za dlugo? nie lepiej jest go skonczyc w 11tyg razem z tesiciem?po co wintrol ciagnac dluzej.. Aaa i sluchaj bo ja nie wiem do konca jak bede stał z kasa Zebym jednak namyslił sie na witrol w strzlach. bo w tab to pujdzie mi po zalandku a ja mam juz go trocvhe roz*** to moze lepiej go zaoszczedzic :zdegustowany: nazbierac kase i ... Tylko jak by to wygladalo co 3dni po 50?
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
lapa tesc bedzie działal jeszcze w twoim organizmie przez 2 tygodnie po strzale. dlatego winko 2 tygodnie dluzej zeby ich dzialanie skonczylo sie razem. i wtedy odrazu odblok

wino w strzalach 20mg co 2 dni
  • 0
Anglia

Lapaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
'20mg co 2 dni' chyba 20ml co 2 dni :>? to jeszcze powiedz m i jakiej firmy wybrac ten wintrol
A hcg to bede walic 1500j.m gdzies tak w trakcie 4 tygodnia cyklu pozniej zrobie tak okolo 7 tyg a pozniej okolo 10 tyg przed odblokiem. bedzie git no nie?
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wejdz tutaj !!!
literowka powstala. mialo byc 50mg co 2 dni

winko moze byc eurochem, bd albo zambon ale ten trudno trafic dobry

hcg w 4 tygodniu zbedne
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024