Skocz do zawartości


Zdjęcie

Użytkownik Tigre007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Ja już nic nie pisze, twoja wypowiedz mówi sama za siebie.

Ja mówie sprzeciw bo mam prawo a ty, że ci robie na złość i że mam sie odczepić :looka: wydoroślej
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007

Chousu, BODYGUARD, cu wy za głupoty gadacie??To nie był mój pomysł.Poza tym Dawid wcześniej pisał co innego ,a teraz robił mi na złość.|Czepia się mnie nie wiadomo o co...

wcale nie uważam że mam moda ,nie liczyłem że ktoś założy taki temat...a jeżeli nie dostane moda to nic się nie stanie, na pewno nie będę rozczarowany i nie bede sie nikomu podlizywał , bo nie to jest brane pod uwagę...

a tak w ogóle to jestem pokorny ,ale nie dam sobie włazić na głowe!!


Przecież dobrze wiemy czyja to była inicjatywa. I ja nie zgłaszam sprzeciwu, bo wiedze masz i chęć do pomagania. Ale teraz to przechodzisz samego siebie tymi wypowiedziami. I sam sobie zaprzeczasz. Bo z wypowiedzi wynika, że jesteś pewny otrzymania moda, że on Ci się należy i musisz go dostać. A negatywne odpowiedzi odrazu odbierasz jakby ktoś popełnił przestępstwo. Po to są takie tematy by każdy mógł wyraźić swoja opinie. Dawid się nie zgadza i chwała mu za to, ma poprostu inne niż my zdanie. I powinieneś to przyjąć z honorem, a nie się rzucać na wsyzstkie strony, bo ktoś Cię nie poparł.
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Chousu, wiem że każdy ma prawo do własnego zdania...
zresztą nieważne.Nie zrozumiemy się.

Szanuję waszezdanie i jest ono dla mnie wazne.

pozdro
  • 0

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
ja myśle ze dawid ma moda i dlatego tak mówi jak by go nie miał to by popierał to co piszemy Pozdro

aha i chciał bym, dodac ze dla joksa i tigre007 wielki respect !!!!! za to co zrobili dla mnie bez was chłopaki mało bym wiedział i mój cykl który wale teraz był by hujowy a tak to jest zajebisty ;)) najwiecej pomogliście mi poszezyliście wiedze o bardzo duzo i nie pisze tego by cie podlizac czy cos tylko pisze co mysle i jak jest i napewno nie ja tylko tak mysle ze ci chłopaki najwiecej pomagaja a jesli myślicie ze nie nadaja sie na moda to juz was problem poprostu żal mi was mozecie mi zajebac bana jebie mnie to bo jak mam siedziec na takim forum gdize pozadnych ludzi sie nie docenia to to nie forum !!!!
mówiąc konkretnie nie widze tego forum bez tigre i joksa jesli sie wkurwia i odejda to bedize tu taka stypa ze nikt nie bedzie tu zagladac a na ich miejscu juz dawno bym to zrobił huj ze ten mod nic nie daje ale nowi ludzie jak tu wchodza to widza ze pozadne forum jak mody pomagaja itp. a tu co jeden mod pomaga od czasu do czasu i koniec przesada narazie WIELKI RESPECT ZA POMOC I ZA TO ZE MACIE TAKA WYTRFAŁOŚĆ (JOKS TIGRE007 )
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007

nie widze tego forum bez tigre i joksa

a czy ktoś tu mówi o wyrzucaniu ich???

moderatorzy to nie roboty które siedzą na forum 24 h
i na każde pytanie odpowiadają w ciagu kilku minut od pojawienia sie go...!

do naszych obowiązków należy też
dbanie o to by na forum nie było spamu, wulgaryzmów itp
a mierząc waszą miarą to Anar musiałby z forum już nie wychodzić
bo jest adminem i wymaga sie od niego najwięcej...
tak samo moderatorzy.

i właśnie dlatego tacy userzy jak tigre czy joks, chousu, stefan i tak dalej
są bardzo pomocni dzięki nim wszystko sie kręci na forum
nawet gdy nie ma części moderatorów ze względów pracy nauki itp a nie lenistwa

i zostaną za to nagrodzeni w ten czy inny sposób.
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Człowieku, nie ma ludzi niezastąpionych. A to czy ktoś ma moda i zgłasza sprzeciw nie ma tutaj nic do rzeczy. Ja jeżeli trzeba moge oddać status "znawcy" bo do pomagania nie jest mi potrzebny, a wyróżniać na forum tym statusem też się nie musze. Rozumiem Dawida , modów jest dużo, a po co w jednym dziale ma być ich pięciu? Czy to jest komuś potrzebne? Jeżeli każdy nowy, po wysłaniu pewnej liczby postów i pomaganiu innym mialby dostawać moda to wtedy by się burdel zrobił.
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Chousu jak już ktoś słusznie zauważył zostanie Moderatorem to nie tylko wyróżnienie ale i obowiązek. Chociażby pilnowanie, żeby nie było spamu, wulgaryzmów, głupich rad. Przeglądam często fora i czasami widze, jak niektóre z w/w przykładów zachowania aspołecznego aż rażą po oczach czasami nawet dniami, zanim jakiś Moderator wejdzie i zrobi porządek. Modów - fakt jest dużo - ale ilu z nich tutaj zagląda na bierząco ?

Tygrys jest akurat osobą która i posiada wiedze niezbędną aby pomagać oraz dość często tutaj przesiaduje co jest dodatkowym plusem i przy okazji rozwiązuje problem o którym pisałem wyżej.

Może skończmy marudzić, pogadajmy z anarem, Moderatorzy miedzy sobą, ewentualnie można jakąś ankietke dla wszystkich użytkowników w celach pomocniczych walnąć i finał.
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Szkoda tylko, że zwykli uzytkownicy nie doceniają naszej pracy.
Bo nie widać tego,
że ktoś przeniósł post.
że ktoś usuwa posty w temacie
ze ktoś usuwa tematy
nawet dawanie ostrzeżeń zajmuje czas

A czasami jest tego tak duzo, że odechciewa się wszystkiego.
A jednak ktoś to robi, ktoś trzyma pożądek- ciekawe kto nie?

a myśle ze dawid ma moda i dlatego tak mówi jak by go nie miał to by popierał to co piszemy

No właśnie, że to jest najmniej ważne, że mam moda.
Nie popre czegoś z czym się nie zgadzam i nie pójde w tłum za resztą jak niektórzy to robią :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
nie rozumiecie mnie chłopaki ale mniejsza z tym kazdy myśli inaczej i kazdy ma swoje zdanie nie pisze ze ty cie lenisz ale nie powiesz ze wszyscy moderatorzy robia to tak sumienie ciebie jeszcze widze ze sie wypowiadasz ale innyc nie chodiz o dział sterydy
jak by dac tam joksa i tigre napewno było by łatwiej kazdy by robił po truchu i bylo by oki a tak widzisz ze narzekasz bo tak to odbieram ze trzeba zrobic to to i to Pozdro nie mam nic wiecej do powiedzenia
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007

WYTRFAŁOŚĆ

RESPECT :padam:
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
autoeclipse, do pewnych dziedziń trzeba mieć doświadczenie i wiedze. Joks owszem może iść na moda do sterów, ale tigree bym bardziej polecił do innego działu - Humor itd. bez obrazy..
Zgadzam się w tym momencie z chłopakami dawid1920, Chousu, BODYGUARD. Po chuj komu ten zielony nick?? ludzie....
Niech dostanie jakieś prezenty od ludzi którym pomógł i po sprawie..
A modzi może faktycznie czasem powinni więcej zaglądać na forum..
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
czasem słowo "dzięki" jest najwazniejsze w tym wszystkim.

Ja osobiście wybrałbym Joks -a gdybym miał zadecydować kto na forum ma być znawcą czy tam modem.

Dlatego że on pomaga w sposób przyjemny i bardzo jasny.

Tygrysek czasem jakby od niechcenia, aczkolwiek jest wporządku.

takie moje zdanie tylko, jak sie myle to trudno.
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Dawid po pierwsze ja nie pisałem, że nie pracujesz tutaj na forum bo robisz naprawde dużo. A po drugie sam piszesz, że jest ciężko więc dodatkowa osoba do pomocy napewno by Cie w pewnym stopniu odciążyła. Więc jeśli sam tego nie chcesz to jedyne co w tej chwili przychodzi mi na myśl to to, że żywisz jakieś osobiste urazy do Tygrysa :/

Sorry, ale to forum zaczyna mi przypominać coraz bardziej inne, w których rządzą układy i "kolesie". Zupełnie jak w polityce. Więcej sie nie zamierzam w tym temacie wypowiadać bo i po co. Rozwiązanie które podałem w poprzednim poście jest dla mnie jedynym logicznym wyjściem.

Od polityki chce sie trzymać jak najdalej bo szkoda nerwów. Strzałka ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Jakbym wiedzial ze zrobi sie z tego taki chory temat to nawet bym go nie zakladal :),trudno taka jest natura ludzka zawsze sa za i przeciw...moge powiedziec tylko ze dziekuje wszystkim ktorzy sie tutaj wpisali za Tigre i za mna chociaz o to niezabiegalem i nie prosilem. Ze swoich informacji wiem ze anar olal sprawe bo nie jednego juz priva dostal czy wiadomosc na gg...trudno widocznie niemial czasu sie wypowiedziec. W takim wypadku moze chociaz wprowadzimy na forum opcje przyznawania punktow za pomoc w temacie?...chociaz niech sie wyrozniaja punktami Ci co pomagaja :) bo tytuly mnie nie obchodza chce zeby tylko ktos docenil innych...a to bedzie pokazywac jak na dloni wszystko...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007

W takim wypadku moze chociaz wprowadzimy na forum opcje przyznawania punktow za pomoc w temacie?...


moim zdaniem to niepotrzebne... bo będzie lizanie dupy..

Lubisz pomagać - pomagasz i kropka. Skończmy już z tym :D
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Wtedy zaczną się przekręty itp, itd.
Co do Tigre to zasłużył chłopak na szacunek. Jeżeli ma być znawcą czy moderatorem to nie mam sprzeciwu. Chociaż uważam to za zbędne. Ja nie znam się na sprwie moderatorów na tym forum wiec nic więcej nie powiem. Wszystko zależy od Anara, nasze smutki tu nie pomogą.
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
Joks: sprawa nie została olana przez Anara.
Do kolegi, który twierdzi że moderatorzy nic nie robią i bez Tigra i Joks'a forum upadnie... :) Nie upadło przez bodajże 2 lata (zanim Ci dwaj sie pojawili) to i teraz nie upadnie. A forum działa jak działa... nie kazdy siedzi w domu i odpoczywa... mamy swoje życie prywatne, prace, szkołe, czy co tam jeszcze. :)

  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007

i wiem ze anar olal sprawe

Wszystko zależy od Anara

prosze dojsc do jakis konkretnych wnioskow :) z tego co czytalem to nawet sie nie dowiedzialem gdzie konkretnie chce ten tygrys "modowac" - czy moze poprostu chce miec moda byle gdzie..

jezeli chcecie znac moje prywatne zdanie - to nie widze tigre jako moda - za duuuuzo emocji nim rzadzi :>
wyroznienie jako znawca czemu nie
  • 0
[you]
pozdro :P

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007
anar, a wiec puki jestes dostepny daj mu znawce :) jak chlopak zaloguje sie na forum bedzie mial miłą niespodzianke bede Ci za to wdzieczny i bodajrze nie tylko ja...co widac po wypowiedziach innych :),a gdzie moglby byc modem ? ja widze go osobiscie w treningu gdzie moze pomagac WBD lub suplemetnacji z Blue
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Użytkownik Tigre007

anar, a wiec puki jestes dostepny daj mu znawce

jestem caly czas dostepny
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024