Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

duczi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam pytanie
Witam.Chce zapytac sie o taka rzecz.W wakacje planuje chodzic na silownie...i takie pytanie czy na silowni szybko sie poznaje znajomych bo ja sam bede chodzil chyba i tak troche glupio samemu i nikogo sie nie zna i takie pytanie czy szybko sie poznaje wiarE?
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanie
ja jak się zapisywałem to też poszedłem sam, i już po 2tyg. 3/4 osób podawałem normalnie ręke jak się z nimi widziałem... szybko się kontakt nawiązuje na siłce. Siłownia to jedna wielka rodzina :D
  • 0

olin3k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra
  • Zainteresowania:komputery, kulturystyka, samochody, dziewczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanie
no na siłce szybko sie poznaje ludzi tak jak mówi kujus ja juz po 3-4 razach znalem sie z kolesiami co po 150 biora ;D z takimi sie najelepiej gada z niektórymi do tej pory sie nie znam :D
  • 0
koks do koksa:
- co robisz w sylwestra?
- plecy i barki :D

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanie
U mnie na silce jest taki zwyczaj ze jak sie wchodzi to sie z kazdym witam bez wezgledu na wiek itd. ale za pierweszym razem sie o tym nie wie :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanie
ja badzo szybko poznałem ich, zmiane przydzielono mi z ziomkami po 20 pare lat ja 15,5roku oni po 150-170klatke robia przynajmniej jest na co popatrzec jeden ma 50,5cm w lapie
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

andi17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanie
rodzina;] tylko nie zapomnij sie przywitać;]
  • 0
happysad

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanie
u mnie też sięwita. Ale te "grubasy" to większość chamow. Na 20 z 3 da się spoko pogadać
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanie
Kujsus ma rację że siłownia to jedna wielka rodzina. U mnie też tak jest że każdy sie z kazdym wita z reguły przez podanie ręki. Nie ważne kto ile trenuje i w jakim jest wieku. Jeśli wchodzi starszy gość to podaje rę kę młodszemu i co oczywiste na odwrót. Jestem dziewczyną i nikomu u mnie na siłowni to nie przeszkadza. Znam się z chłopakami bardzo dobrze, nie tylko na siłowni ale także poza nią. Na siłowni traktuja mnie na równi ze wszystkimi, nie mam taryfy ulgowej bo sama nie chcę jej mnieć. Wszyscy wiedzą że nie chodzę na treningi po to żeby się obijać tylko za każdym razem daję z siebie wszystko i oni to rozumieja. Nowego można poznać nie tylko dlatego że jest nowa osoba ale też dlatego że nie wita się ze wszystkimi, a z reguły z dziewczynami (chociaż ze mna się witają - poprostu widać po mnie że nie jestem tam od miesiąca i nie opierd**am się). Sumując nie martw się że jesteś nowy. Witaj się, gadaj ze wszystkimi i trenuj ostro a napewno zdobędziesz uznanie tych którzy ćwiczą już dłużej i poważnie podchodzą do tego sportu.
Pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024