Skocz do zawartości


Zdjęcie

Metanabol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Metanabol
Zet123, nie kupuj niczega !!!!!! ;[

przeciez nic na tym nie zyskasz nie majac odpowiedniego stazu !!!!

jak bedziesz mial jakies pytanko co do diety, tr. (postaram siem pomoc, jesli nie dam rady to zawsze WBD jest w treningu ;)), czy suplementacji to chetnie odpowiem.

PS. dobra diete masz na forum odzywianie w podwieszonym poscie (sam ukladalem :D)

[ Dodano: Pią Cze 18, 2004 8:10 pm ]

Słuchaj - nie będę ci pisał żebyś nie wpieprzał. Mam tylko pytanie... Czy wiesz że w twoim wypadku, przy twej wadze / stażu / wiedzy (wszystko w znikomych ilościach) tą masę którą sobie na mecie wyrobisz, stracisz prawie od razu jak przestaniesz brać? Treningi i nawet dieta tego nie utrzymają ! ŻRĄC TO GÓWNO MIEJ ŚWIADOMOŚĆ TEGO CO CI TU NAPISAŁEM ! POWODZENIA ! ahh, juz nie wspomne o twej prześlicznej wątrobie :D hehe a po za tym choc by cie nie wiem jak wyjebało, bedziesz ważył mniej i wyglądał gorzej niż nie jeden nastolatek który nawet na siłke nie chodzi... Jak byś kiedyś zmienił zdanie to powiedz - na tym forum są takie magiki dzięki którym zachowasz zdrówko a będziesz wyglądał jak po koxach :mrgreen:

adi - bardzo dobra, dojrzala wypowiedz - oby takich wiecej :D :-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024