Skocz do zawartości


Bardzo pilna potrzeba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_qrczakk_*

Guest_qrczakk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Bardzo pilna potrzeba
Nie znam sie kompletnie na tych sprawach, o ktorych tu mowa, czuje wiec, ze mogo byc niekoniecznie milo potraktowany, ale jednak licze na czyjas pomoc:
Otóz mam jutro test coopera, boje sie, ze moge go nie zaliczyc. Chcialbym w jakiś sposób, wspomóc swoj organizm, co by mieć pewność o powodzeniau na egzaminie, Jak to zrobic? Proszę o pomoc! Z góry dzieki!

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo pilna potrzeba
no to nie powiem... w czas %-)))

mozesz zakupic tussipect (tam jest efedryna - pochodna amfetaminy - pobudzi Cie) + ew. red bull - ale jak wczesniej nie stosowales tego polaczenia to ja radze na razie sam tussi.

wypijesz na raz 0,5buteleczki i bedzie oka

PS. to tak na raz - nie uzywaj tego czesciej.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_qrczakk_*

Guest_qrczakk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo pilna potrzeba
Jakie ma to konkretnie działanie na ograznimz? Ile kosztuje taka buteleczka? Hehe... faktycznie troche sie zorientowalem za późno... a na ile przed biegiem należy to spożyć?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024