Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

badgerman
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Witam.

Witam szanowne grono forumowiczów.

 

Jak nietrudno się domyślić zarejestrowałem się tu w celu popracowania nad swoim wyglądem i nie ukrywam że liczę na na wsparcie współforumowiczów.

 

W zasadzie nie mam pomysłu w jakim dziale powinienem zacząć, ani co przeczytać (bo tego, że nie jestem pierwszy tu z takimi problemami, to wiem ;) )

 

Nie wiem w zasadzie od czego zacząć, ani gdzie wpierw podpytać. Wiem że jak próbowałem sam to nic z tego nie wyszło, więc sądzę że po prostu albo coś robiłem źle, albo czegoś nie robiłem.

 

Ogólnie sytuacja u mnie nie za wesoła - 187 cm wzrostu i 150 kg wagi, co skutkuje sporym bębnem. Stwierdziłem że już tego dość i trzeba się za siebie wziąć, aby widzieć jak dorasta córka. Próbowałem chodzić na siłownie (niestety przy mojej pracy w IT mogę sobie pozwolić na siłownię 3x w tygodniu, w porywach do 5x, mam wykupiony karnet w OK, czyli dostęp do siłowni i saun mam bez ograniczenia - jedyne co mnie ogranicza to mój czas, którego po pracy mam niestety nie za wiele :( ), rozmaitych diet (na Dunkana się nie skusiłem, bo od razu coś mi w niej nie pasowało). Ale niestety jak było tak jest 150 kg. Zdaję sobie sprawę z tego, że moja sytuacja jest co najmniej mówiąc niezdrowa, i nie przyszedłem tu aby posłuchać o tym że powinienem zwalić masę, bo jestem spasiony. Przyszedłem po porady od ludzi którym to się udaje. Podejrzewam, że będęmusiałsię skupić na 4 rzeczach - regularność posiłku (ile posiłków? kiedy ?) , sam posiłek (w sensie co powinno tam być, ile faktycznie potrzebuję kalorii ? - nadmieniam że w swojej pracy b. wiele jeźdżę samochodem i niestety nie mogę mieć za wielkiego spadku kalorycznego, aby nie usnąć za kierownicą - no chyba że coś źle pojmuję, bo do tej pory niestety dieta wywoływałą u mnie senność), siłownia (zapewne ćwiczenia aerobowe) i ew. jakieś pomoce (termogeny ? jakie? )

 

Czy ktoś się ulituje i choćwskaże co warto przeczytać? Może jakieś gotowe rozwiązania ? (choć wiem, że zdaje sięto siędobiera indywidualnie :( ). W zasadzie celem nadrzędnym jest zgubienie brzucha. Wszystko inne jest jako drugorzędne - do tego przejdę jak już nie będę wyglądał jak wyglądam teraz.


Użytkownik badgerman edytował ten post Ponad rok temu

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024