Co ci bylo ok ? dlatego ze ci smakowalo to mowisz ze ok ?ja brałem i mi tam było ok
produkty firmy Activlab -opinie
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Mateusz Pawlak ![]()
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
brałem tej firmy bcaa caps i nitro caps, jako przerwę od kreatyny, spadków nie miałem, dobrze się ćwiczyło, więc nie narzekałemCo ci bylo ok ? dlatego ze ci smakowalo to mowisz ze ok ?
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
opinie wina |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Controlled Labs White FloodOpinie i relacje |
Ranking odżywek i suplementów |
|
|
||
Najlepsze prohormony na rzeźbęjakie są prosze o opinię osób któe si enaprawde znają |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Hung Gar: Proszę o wasze opinie.... |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
Double-T CreadylOpinie i relacje |
Ranking odżywek i suplementów |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 6
0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Kiedy odżywki na rzeźbę?- Ponad rok temu
-
Kiedy odżywki na rzeźbę?- Ponad rok temu
-
porownanie- Ponad rok temu
-
ODŻYWKI I SUPLEMENTY DLA KOBIET :)- Ponad rok temu
-
nitrobolon II + bcaa + ?- Ponad rok temu
-
Odżywki na mase.- Ponad rok temu
-
Kreatyna- Ponad rok temu
-
Pomoc w dobraniu suplementów- Ponad rok temu
-
Spalacz kreta i bcaa czy dozucic cos jeszcze- Ponad rok temu
-
pomoc w doborze supli- Ponad rok temu




Ponad rok temu
