Skocz do zawartości


Zdjęcie

anapolon+testosteron enantan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

maluch
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:10 lat
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :50
  • Pas [cm]:90
  • Przysiad [kg]:200
  • Wyciskanie [kg]:200
  • Martwy ciąg [kg]:240
  • Waga [kg]:120

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
wiecej tescia owszem, ale nie 2 razy wiecej ,pokaz jedno badanie ? druga sprawa , przez takich jak Ty kolego , mowie sie ze kulturysci/koksy to imbecyle- slownictwo/literowka , zgadnij dlaczego? jeszcze jedna sprawa - czytaj ze zrozumieniem- ja nie napisalem MNIEJ tescia od deki w zadnym poscie

stezenie prolaktyny stabilizuje sie na pewnym szczeblu , zwiekszenie dawki nie zmienia stezenia PROLAKTYNY artow na te temat jest przynajmniej 15 mi znanych a Ty znasz jakis , czy opierasz swoja wiedze na pustym gadaniu duzych chlopakow , wychowanych na sloninie i Omce - kminisz to czy kretkami rozrysowac , wiec w jakim celu dawanie 2 x tescia ? bo tak pisza ? pisali ? kto tak pisal Ty :D pokaz badania ja pokaze Ci swoje- jesli ogarniasz angielski, ale po tym jak piszesz po polsku to chyba ciezko z tym bedzie

troche ogarnij swoje wypowiedzi , bo w wiekszosci zawiewa wiatrami glupoty , chcesz podyskutowac jestem otwarty na to, moge przedstwaic dowody, porozmawiac i td , a nie pisac CHYBA CIE POJ...- jesli tyle masz do powiedzenia to wybacz ale nie bede sie znizal do Twojego poziomu intelektualnego

na forum jest tez funkcja EDYCJA- najwyzszy czas to ogarnac , bo piszac PIERDZIELISZ/ pojebalo i td pod swoim postem , wynika na to ze piszesz sam do siebie , zdrowia

Użytkownik maluch edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dudolt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,silownia
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:85
  • Przysiad [kg]:185
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
to wezne 750 mg tescia i 400 deci i tescia pociagne 2 tyg dluzej :D
  • 0

maluch
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:10 lat
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :50
  • Pas [cm]:90
  • Przysiad [kg]:200
  • Wyciskanie [kg]:200
  • Martwy ciąg [kg]:240
  • Waga [kg]:120

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
tescia powinienes ciagnac nawet dluzej , prolaktyna nie opada po 3 tyg wraz z dzialaniem deki ale utrzymuje sie kilka dlugich tygodni po jej odstawieniu szacuje sie na 4,5 tyg minimum , dobrze jest dodac mete do odbloku ( 10 mg z rana+ witamina B6 300 mg ed) podkreca dopamine ktora napewno przyda sie zeby stlumic prolaktyne , wzrost prolaktyny - samopoczucie jak kobieta w ciazy , innym wyjsciem jest bromo, dostinex w sladowych ilosciach, wszystko po to, zeby nie zlapac dola

ogolnie ile ludzi tyle reakcji , warto miec kilka srodkow pod reka na stale
  • 0

dudolt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,silownia
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:85
  • Przysiad [kg]:185
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
to musze dokupic tescia :D to tescia wezne 15 tyg a dece 10 tyg ;|)
  • 0

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
bromo to gowno dostinex jest porzdny j sluchm ludzi kortuz maja wyglad po pierwsze po drugo nienawidze chlopw duzcyh jak maja po 100 cm w psie czy 90 pare slycham tych i co maja wyglad i wiedz co osiagneli taki wyglad po pierwsze jak ci moga zrobic badania na dipingu maluch /???
hahha to jest wbrew etyce medycznej wiec zastanow sie co psizesz nie da sie ocenin ile wystarczy tescia do deci bo sa pewne reguly
  • 2
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
ja biore autorytet z ludzi co sa wyrzezbieni maluch a to u ciebie nie bardzo przy takim pasie wiec twoj wyglad moiw sam za siebie jak masz taki pasek
  • 2
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
przepraszam za moja wzniolsosc ale ja jestem z tej szkoly ci bierze cie sie duzo tesci do deci dece biore gram tyg i do tego 2250 tescia ja tak sie dobrze czuje na takich cyyklach i nrobie je ponad roczne
  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

maluch
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:10 lat
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :50
  • Pas [cm]:90
  • Przysiad [kg]:200
  • Wyciskanie [kg]:200
  • Martwy ciąg [kg]:240
  • Waga [kg]:120

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon+testosteron enantan
teraz bedziesz sluchac ; ostatni cykl 6 lat temu, foty w miare swieze 114 kilo 92 w pasie wzrost 190 , lapa okolo 47/48
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Twoje myslenie jest na poziomie przedszkolaka, ogolnie trenuje boks , kiedys moj powazny trener mial 165 cm wzrostu i w pasie 105 , zobacz na szkoleniowcow w zawodym boksie, kilku z czolowki ? teraz pomysl na jakich badaniach opiera sie cala wiedza jak wygladaja naukowcy ktorzy siedza w tym cale zycie , nie tylko w BB alke w kazdym sporcie gdzie liczy sie szybkosc, sila i wyglad? twoim zdaniem to duzi i wyrzezbieni ludzie sa w to mocno zawanasowani na ogol ? co ma wspolnego wiedza z genetyka i wygladem , jest mnostwo ludzi jak ja, ktorzy maja gdzies diete i treningi i dobrze wygladaja , a jest cala gama ludzi ktorzy poswiecaja cale zycie i nie wygladaja nawet za 5 groszy , wiec o czym do mnie piszesz? jesli porownujesz i szacujesz ogolna wiedze czlowieka po wygladzie to naprawde nie mamy o czym dyskutowac .....

co znaczy jak moga zrobic badania na dopingu ????? a na czy robia , na czym oparte sa badania ? z glowy, duzy koks je wymyslil? , czy jak to rozumujesz , chyba ze zle sformulowales zdanie bo naprawde przeraza mnie Twoje myslenie ?

ogolnie jesli uwazasz ze 90 cm do wzrostu 190 i wadze obecnej 119 jest duzo , to z jakiej ksiazki to wyhaczyles - MIS PUCHATEK, dla Twojej wiedzy dam Ci rade nie czytaj to co chcesz przeczytac tylko calosc w tym przypadku caly PROFIL, potem wyciagaj wnioski , bo jak widzisz 90 cm w pasie w takim wydaniu to nie zlany wyglad

chlopaki z moderacji Cie plusuja jak najetego , fajnie ale za co pytam ? ogolnie slowo OBIEKTYWIZM- cos dla was znaczy , czy ktos za slowo KUPA- tez dostanie plusa ....
mieszkam w stanach od dlugich lat , wiec bledy skladnia - roznie bywa , ale Twoje wypociny bija najnormalniej po czole , sa programy ktore poprawiaja bledy, literowke i td- w Twoim wypadku jak najbardziej sie przyda

Panowie to jak piszecie, odnosicie sie do ludzi tutaj , to swiadczy o tym jaki poziom ma cale forum, szczegolnie jesli mowa o dopingu , czy kazdy koks musi byc debilem- bo tak jest w zalozeniu, pokazcie wiec ze nimi nie jestescie

ogolnie moderuje Tricepsa , a bromergon to nie zadne gowno, tylko bardzo dobry zamiennik dostinexu , interesuje sie farmkologia i dopingiem od 15 lat a mam 35 obecnie( tu znowu podkresle jedno- zainteresowanie ...nie znaczy BIORE )


tutaj cos dla zmiany tematu, moze ktos ma ochote pomoc , moj dobry przyjaciel Tomek z rodzinnego miasta ruszyl z akcja , osobiscie znam dalsza rodzine poszkodowanej , dzieki z gory ,pozdrawiam
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Użytkownik maluch edytował ten post Ponad rok temu

  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024