Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rashad Evans: "Fedor był zdenerwowany z powodu ojca"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Rashad Evans: "Fedor był zdenerwowany z powodu ojca"
Rashad Evans: "Fedor był zdenerwowany z powodu ojca"

Wydaje się, że wszyscy, bez wyjątku, ma swoje zdanie na temat szokującej porażki Fedor Emelianenko , Antonio "Bigfoot" Silva, ale były mistrz wagi ciężkiej UFC Rashad Evans przysięga on informacji poufnych.

"Mam pewne, ściśle zna sytuację, a on twierdzi, że był bardzo zdenerwowany Theodore powodu tego, co jego ksiądz nie przyszedł. Przed każdym z jego walk z nim był kapłanem, a gdy nie przyszedł lub później, musi wpłynąć na niego psychicznie. Być może ma coś do powiedzenia na jej temat, bo gdy wyszedł, pokazał, więcej emocji, niż zwykle. Zwykle on tajemniczy twarz, ale tym razem wyglądało to tak, jakby zła. To nie był typowy Fedor na jego kamienną twarzą, pozbawiony emocji, wydawało się, że to gryzie w jakieś uczucie. "



Evans uważa również, że Emelianenko był zaskoczony Silva zdolność do podejmowania punch. Po kilku najsilniejszych ataków jego produkcji bez widocznego efektu, Emelianenko, zgodnie z Evans, "złamał".



"Kiedy wyszedł i uderzył kilka potężnych ciosów Bigfoot, zdawał się pożerać je.
Kiedy twój przeciwnik - wojownik z takiej głowy, należy rozumieć, że może to potrwać punch. To był szok, ale w drugiej rundzie, kiedy wybuchła ... Kurczę, nie mogę sobie wyobrazić, że to nigdy się z Fiodorem. Ale ten biznes walki, może się zdarzyć wszystko. I MMA - to jeden z tych sportów, w których należy zachować nos do wiatru i mieć pewność, że pociąg z najlepszymi, w przeciwnym razie sport wzrośnie Ciebie, a może on przerósł ją ".



Wkrótce po klęsce fani zaczęli wskazywać na różnicę w wadze, które podobno wynosiła 55 funtów za Silva. Emelianenko przed walką ważył 230 funtów, może spotkać limit wagi półciężkiej i walczyć z ludźmi o takich rozmiarach, gdybym chciał, ale Evans nie wierzy, że różnica w wadze, były główną przyczyną porażki.



". Nie sądzę, różnica wagi odgrywa równie ważną rolę jak fakt, że, moim zdaniem, nie było prawo psychicznie Myślę, że to, co się stało, że - spędził te mocne uderzenia i pomyślałem:" Cholera i ten facet idzie za ciosem i prasowane na mnie ... "Jeśli jesteś zawodnikiem kalibru Theodore, a praktyki w jednych z najlepszych i walczył z jednych z najlepszych, myślę, że różnica w wielkości nie odgrywa dużą rolę. Walczył z ludźmi, którzy są stragany były lepsze niż Bigfoot, i tam dominują.



"Aureola tajemnicy nie było, a kiedy żołnierze wierzą, że mogą cię pokonać, a następnie walczyć na innym poziomie. Bigfoot walczyli lepiej niż ja kiedykolwiek widziałem. Faceci wierzą, że mogą pokonać tego człowieka, a teraz, gdy mistyk otaczających go, zniknął, poczuli głód " .

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024