Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siergiej Charitonowa: "złamię Arlovskiego"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Siergiej Charitonowa: "złamię Arlovskiego"
Siergiej Charitonowa: "złamię Arlovskiego"

Zaledwie kilka tygodni dzieli Siergiej Charitonowa na debiut w amerykańskim turnieju, Strikeforce przeciwko byłym mistrzem UFC Andrei Arlovski , rosyjskiego żołnierza, jego plany na wspólną walkę i wydał opinię o losie Division UFC.

"W czasie walki może się zdarzyć wszystko. Jestem bardzo dobrze przygotowany i czuję się jak najlepsze lata "- Charitonowa. powiedział "Trenuję z Alistair, mam z nim w bitwie 1-1. Możemy spotkać się w finale, a do drugiego walki. Nie będzie znacznie różni się od naszych sparingów w siłowni. "



Bukmacherzy wolą Arlovski na zbliżającym się ataku, ale trochę Siergiej Charitonowa stóp procentowych i dane liczbowe, zatytułowany przeciwnik dla niego tylko kolejnym utrudnieniem, że musi zostać zniszczona:



"Ludzie lubią uważać siebie ekspertów w sprawach, w których sądzą, że są dobrze przygotowane. Pokonałem Werdum i Alistair w czasie, gdy moje umiejętności w szafie jest mniej niż 25% z tych, które mam dziś. "



"Ja nie oglądałem walki Andrei Arlovski. Dla mnie jest to kolejna przeszkoda, którą muszę pokonać. I nie zależy na jego problemy i to, czy był mistrzem, czy nie, ja wciąż go złamać. "



W niektórych firmach są teraz klejnoty najlepszych zawodników wagi ciężkiej? Charitonowa nie chce porównać poziom UFC i Strikeforce, weteran MMA ma swój własny, zdanie odrębne:



"Dlaczego porównać? Nie mam problemu spotkać się z Shane Carwin lub Cain Velasquez, ale UFC nie pozwoli na jego bojowników do walki na zewnątrz organizacji. Jeśli spojrzymy w przeszłość, widzimy, że Randy Couture pokonał Valentine Overeem i Chuck Liddell przegrał w Pride. I Myślę, że zaszokował UFC, i nie chcą powtórki ".



"Myślę, że mogę pokonać tych wszystkich facetów i myślę, że w Strikeforce w tej chwili zebraliśmy najlepszych zawodników wagi ciężkiej. Zawsze mów, że musisz walczyć w UFC, ale dlaczego chłopaki z UFC nie dowodzi, że są one najlepsze w walce z zewnątrz organizacji? "

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024