Skocz do zawartości


Tomasz Drwal zwolniony z UFC !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Tomasz Drwal zwolniony z UFC !
Jeszcze nie tak dawno publikowaliśmy wywiad wideo z Tomaszem Drwalem. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, że przygoda “Goryla” z Ultimate Fighting Championship na razie się kończy. Dziś doszła do nas informacja, że Joe Silva zwolnił naszego rodaka. Mamy jednak nadzieje, że Tomek swoimi występami w innych organizacjach, niedługo powróci do walk z najlepszymi zawodnikami, w swojej kategorii.

Tomasz Drwal:

„Szefowie UFC poinformowali mnie, że nie jestem już z nimi związany kontraktem. Zadecydowała o tym przegrana walka z Rousimarem Palharesem na UFC 111 oraz słaby występ z Dave Branchem na UFC Fight Night 22.”Powiedziano mi, że mogę wrócić do UFC jeśli pokażę co potrafię w następnych walkach”

mówi Tomasz Drwal (17-4, 3-3 UFC), który w Ultimate Fighting Championship Dany White’a stoczył pięć pojedynków.

Z nieoficjalnych jeszcze informacji wiadomo, że już dwie organizacje amerykańskie są zainteresowane występami na ich galach bardzo ofensywnie walczącego Polaka, ale „Gorilla” nie będzie spieszył się z podpisaniem następnego kontraktu.

„Zależy mi na tym, żeby jak najwięcej się bić, zdobywać jak najwięcej doświadczenia, bo mam 28 lat i ciągle się uczę. Nie chce sie z nikim związywać na zasadzie wyłączności, tak jak to było w UFC, gdzie nie było możliwości zawalczenia nawet w małych galach. Oczywiście, że walczenie w UFC to był i jest specjalny prestiż, bo lepszej organizacji MMA nie ma świecie, ale być może trafiłem tam zbyt szybko. Dla mnie jedna walka na pół roku, a to oferuje UFC to chyba za mało. W dalszym ciągu bazą treningową będą dla mnie Stany, ale na razie wracam do Polski trochę odpocząć. No i walczymy dalej…”

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Autor:B-REAL
Źródło:www.fight24.pl



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024