jak byś wyglądał, gdybyś ćwiczył tylko klatę i biceps
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
Brak odpowiedzi do tego tematu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jaki macie cel ? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
JAK PRZYBRAĆ NA MASIE? Pomóżcie :)182 cm wzrostu i zaledwie 69 kg wagi ;( |
Dieta |
|
|
||
Jakie ćwiczenia na mięśnie brzucha są dobre? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
jakie sumplementy na sile?? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Ufc i Pride jak moge sciągnąć aktualne turnieje?? |
MIXED-MA |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Pożar słomy telefon ZamysłowoGuest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
-
Rosyjscy mechanicy poznają działanie poduszki powietrznejGuest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
-
Pies biegnie we snieGuest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
-
Zawsze możesz liczyć na przyjaciółGuest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
-
Chciał stanąć na rękach na samochodzieGuest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
-
Pod prysznicemGuest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
-
Najlepszy trick świata na desce!Guest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
-
Siostry bez endu -imprezka pod krzyżem- Ponad rok temu
-
Adam i jego 100 kg- Ponad rok temu
-
Najebany Polak- Ponad rok temu




Ponad rok temu
