Skocz do zawartości



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Fedor Emelianenko: “Ta przegrana była konieczna. Nigdy nie chciałem być Bogiem.”
“Dziękuję bardzo za wiarę we mnie i za wspieranie mnie. Przykro mi, że stało się to w taki sposób, ale uważam, że ta przegrana była konieczna. Nigdy nie chciałem być idolem, ani Bogiem, a co chwile otrzymuje listy zatytułowane ‘Fedor jesteś Bogiem.’. Nie chce być uważany za Boga. Wkrótce wrócę i będę znów walczył. Przykro mi jedynie z powodu moich znajomych i rodziny, ponieważ moja przegrana bardzo ich zmartwiła.” – Fedor Emelianenko

To słowa, które Fedor wypowiedział po przegranej z Fabricio Werdumem, która przez wielu uważana jest za pierwszą prawdziwą przegraną legendarnego Rosjanina.

Przegrana, która wstrząsnęła światem MMA i wszystkimi fanami Emelianenka na całym świeci, może okazać się przełomem w karierze Fedora. Możliwe, że presja, która tak długo trawiła Rosjanina ustąpi i przyniesie ukojenie i jeszcze większy spokój na następne walki. W dodatku Fedor jest osobą głęboko wierzącą i może teraz, gdy okazało się, że jest normalnym człowiekiem, możliwym do pokonania, fani odstąpią od nadawania mu statusu Boga.

Nasuwa się pytanie… Czy przegrana rzeczywiście w jakimś stopniu wzmocni Fedora i da mu zastrzyk motywacji na następne walki, czy moze sprawi, że pewność siebie króla MMA mocno ucierpi? Bez wątpienia dowiemy się tego śledząc dalsze walki i poczynania legendarnego Fedora Emelianenko.


Autor:Simon
Zrodlo:www.fight24.pl

yuchyo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor Emelianenko: “Ta przegrana była konieczna. Nigdy nie chciałem być Bogiem.”
O Fedorze Emelianienko:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024