Skocz do zawartości


Zdjęcie

Quiz 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

informatorek1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Quiz 2008
Cześć,



Wybaczcie newsa na pograniczu spamu, ale uważam, że warto. Chciałbym Was poinformować o konkursie i zaprosić do wzięcia udziału. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy znają choć trochę technologie Microsoft. Nie jestem pracownikiem Microsoftu i to nie Microsoft organizuje ten konkurs. Wywodzi się on w prostej linii od organizowanych od lat przez Grzesia Tworka konkursów dla microsoftowych pasjonatów. Tyle, że tym razem, nadchodząca premiera nowego systemu sprawiła, że kilka życzliwych osób w polskim oddziale Microsoftu, postanowiło dać to, co najlepsze czyli nagrody. Dla każdego gracza (no chyba, że ich będzie więcej niż 3000) pełna wersja nowego systemu. Dla 500 najlepszych: cenne nagrody rzeczowe.



Wystarczy się zarejestrować: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Pozdrawiam,



Kamil
  • 0

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Quiz 2008
[quote name='"informatorek1":26ilosye]. Tyle' date=' że tym razem, nadchodząca premiera nowego systemu[/quote']

Hehe...i tak pewnie bedzie tak samo żałosna jak poprzednie {SMILIES_PATH}/tongue.gif I w porównaniu z Linuxem wypadnie wręcz żałośnie.

[quote="informatorek1":26ilosye]konkursów dla microsoftowych pasjonatów[/quote]

Ludzie o których mówisz mają takie pojęcie o informatyce jak świne o gwiazdach. Jak by się znali to na pewno by nie korzystali z oprogramowania w/w firmy
  • 0

p123
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Quiz 2008
Tak? Z chęcią z Tobą się spotkam i porozmawiam na tematy związane z systemami. Jeśli wolisz Linuxa, to powinno Ci być wstyd jak kobietka będzie chciała z Tobą - facetem porozmawiać, a Ty słowa nie wypowiesz {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif

Quiz to jest szansa na zdobycie wiedzy. I na wygranie nagród {SMILIES_PATH}/devil.gif

Czemu mówisz, że załosna? Instalowałeś 2008 już? Ja instalowałam i wiesz co? Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
  • 0

p123
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Quiz 2008
Zwłaszcza, ze dla 3000 najlepszych są systemy operacyjne.

Żądza wiedzy procentuje.
  • 0

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Quiz 2008
[quote name='"p123":3s3ozua6]Jeśli wolisz Linuxa' date=' to powinno Ci być wstyd jak kobietka będzie chciała z Tobą - facetem porozmawiać, a Ty słowa nie wypowiesz[/quote']

Nie bardzo rozumie o co Ci chodzi za co ma mi być wstyd?? za to że wole Linuxa??

[quote="p123":3s3ozua6]Quiz to jest szansa na zdobycie wiedzy. I na wygranie nagród[/quote]

Ja nie negóje samego quizu tylko tylko tematyki której on dotyczy.

[quote name='"p123":3s3ozua6]Czemu mówisz' date=' że załosna? Instalowałeś 2008 już? Ja instalowałam i wiesz co? Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona![/quote']

Nie nie instalowałem ale skoro tak zachwalasz to jak będe miał chwile to sprawdze nową wersje. Ale z doświadczenia wiem że nie wiele one wnoszą. A sam microsoft bazóje na marce którą sobie wyrobił pare lat temu wydajać jak na tamte czasy świetne oprogramowanie. Ale czasy się zmieniły konkurencja idzie do przodu, a micro... stoi praktycznie w miejscu. Nie będe się nad tym rozwodził bo to temat rzeka, a ja wcale nie uważam się za eksperta pozatym nie odwiedzam tego forum żeby rozmawiać o informatyce {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024