Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pożyczka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

czaszaczac
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pożyczka

Czy zdarzyło się Wam kiedyś skorzystać z usług firm takich jak np Wonga??
Jakie macie odczucia do tego typu firm?


  • 0

czaszaczac
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pożyczka

dzięki za informację. 
A miał ktoś styczność na "własnej skórze" z tymi pożyczkami?


  • 0

kusicielka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pożyczka

Raz w życiu wzięłam pożyczkę typu chwilówka, sytuacja dotyczyła nagłego pogrzebu. Oczywiście rodzina zmarłego otrzymuje pieniądze z zasiłku z tytułu śmierci, ale było to już po pogrzebie. Później okazało się, że dom pogrzebowy Lethe - z którego usług korzystaliśmy, pomaga w załatwieniu kredytu, który ma zupełnie inne, lepsze oprocentowanie niż wszystkie chwilówki.


  • 0

kusicielka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pożyczka

Brałam raz pożyczkę kiedy otwierałam swoja działalność gospodarczą. Pieniądze z dotacji nie wystarczyły. Pożyczka poszła na sprzęt do biura. Nieco później wkurzyłam się czytając ofertę jednego ze sklepów internetowych bo okazało się, że nie musiałam tego sprzętu kupować, wystarczyło go wypożyczyć. 


  • 0

mysia0054

mysia0054
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Kobieta
  • Przysiad [kg]:60
  • Martwy ciąg [kg]:60
  • Waga [kg]:49

Napisano Ponad rok temu

Re: Pożyczka

Moim zdaniem te wszystkie pożyczki to bagno... najlepiej stale oszczędzać na wydatki nieregularne żeby nie być zmuszonym wziąć taką pożyczkę


  • 0

"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"-


Bembas
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pożyczka

Cześć Wam :) Zastanawiam się właśnie nad wyborem korzystnych ofert kredytowych... Czy jesteście w stanie mi coś polecić w tym zakresie? Czy np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - kredyt samochodowy porównanie są ok opcje? Co o tym myślicie?


  • 0

Jeśli chcesz kogoś zaskoczyć, gadaj do niego cały czas. Niech ci się gęba nie zamyka, dopóki nie spełnisz, co sobie zamierzyłeś.


ZielonaSmerfetka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pożyczka

Moim zdaniem nie jest to złe jeżeli korzystamy z promocji 0%. Ale branie takich pożyczek na duży procent to proszenie się o problemy niestety :( 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024