Skocz do zawartości


Zdjęcie

OFICJALNA INFORMACJA VVD POLSKA 1980


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

OFICJALNA INFORMACJA VVD POLSKA 1980
W gwoli wyjaśnienie, ale nie polemiki pragnę zainteresowanym wyjaśnić pewne kwestie. Nie interesują mnie spory, kłótnie. Chciałbym tylko aby było jasne - poniżej

European Viet Vo Dao Organization ( International VVD ). Należymy od 1980 r. Oficjalnie od 1983. EVVDO powstała za zgodą GM jako kontynuatorka IVVD. Organizacją, która powstała w 1972 roku w oparciu o 7 szkół Vo Thuat z Wietnamu. Głównym liderem i mistrzem był mistrz Nguyen Dan Phu ( Thang Long Vo Duong ), a GM Phan Phoang był powołany na Prezydenta ww. stowarzyszenia.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

European Vovinam VVD / World Vovinam VVD Federationa. Należymy od 1999 roku, kiedy nasza organizacja nosiła nazwę Intercontinental Vovinam VVVd Association. Wielokrotnie nasza ekipa przebywała w Wietnamie, gdzie ćwiczyliśmy u największych mistrzów w To Duong ( kwaterze głównej )
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

European Union for Viet Tai Chi, należymy od 2014 ( kiedy EUVTC powstała ). Szefem szkoły jest GM Bao Lan, którego jesteśmy uczniami.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Byliśmy jako organizacja współzałożycielami ww. organizacji

Viet Chi World Organization – w 1999, powstał zamysł stworzenia World Vietnamese Martial Arts Organization – Vo Viet ( pierwotna nazwa ). Obecnie mistrz powołał Viet Chi World Organization. Gdzie nasza organizacja należy do systemów - Chi Vat i Chi Bong
Kilku naszych instruktorów przynależy do grup - Chi Luc i Viet Khi Phap.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jestem BEZPOŚREDNIM uczniem GM od roku 1994. Każdy może być uczniem mistrza Phan Hoang, ale od stopnia 6 dang, który posiadam jako jedyny w Polsce, mój status wygląda inaczej.
Co do Chi Vat – rozwija się dobrze. Moim asystentem odpowiedzialnym za rozwój tego kierunku jest Radosław Milewski z kluby w Giżycku. Rozwijamy ten kierunek również w wersji Vat Co Truyen – czyli tradycyjne zapasy ze szkoły Nghia Long u GM Do Long.

Ryszard Dung Long Jóźwiak, uprawia VVDI oraz Vovinam VVD od 1980 r.
6 dang IVVD, 6 dang Chi Vat, 4 dang WVVF
Oficjalny Przedstawiciel i Dyrektor Techniczny WVVF, VVDI,
Trener i praktyk, wyszkolił ponad 100 czarnych pasów w Polsce i Białorusi.
Przy okazji autor 5 książek na temat MA oraz wielu artykułów w prasie specjalistycznej
Prowadziłem staż m.in w Wietnamie, Kanadzie, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Białorusi, Wielkiej Brytanii.
Jestem dumny z moich uczniów, którzy wraz ze mną realizdują cel jakim jest nauka VMA.
Zyczę tym, którzy znaleźli inną drogę sukcesów i spełnienia swoich ambicji. Aby nigdy nie musieli
wstydzić sie swoich uczniów :)
LE
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OFICJALNA INFORMACJA VVD POLSKA 1980
...również należy życzyć sukcesów a przede wszystkim w uregulowania kwestii organizacyjno-prawnych, rzeczywistej przynależności federacyjnej, nie zaś tylko znajomości - wszyscy wiemy jaka jest stan faktyczny Życzyć należy także sobie rzeczywistych autorytetów, prawdziwych mistrzów o wielkiej uczciwości i moralności na miarę np. Mistrza Phan Hoanga, żeby uczniowie nie musieli się wstydzić, że byli kiedyś ich uczniami. Przy okazji - nikt nikomu nie odbiera dokonań i nie wymazuje nikogo z annałów historii
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024