Skocz do zawartości


Zdjęcie

Braulio Estima


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_gidar
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Braulio Estima
witam proszę o opinie na temat Braulio Estimy
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima
No więc, moim zdaniem urodził się 10 czerwca 1980 roku. I kiepsko dobiera skarpetki.
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima
Fakty: Jest patronem warszawskiej Copacabany i akademii z nią zafiliowanych, dużo i ciekawie mówi, lubi sie i trenuje z Rogerem Gracie i Lagarto, ma niesamowitą otwartą gardę, ma 3 dan, pomimo wieku wygrywa światowe zawody w dywizji adult, ma żonę Polkę, nie je deserów, trenował judo jako dziecko potem się przestawił na bjj.
Opinie: Absolutnie niesamowity zawodnik i trener.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima
Potwierdzam. Kiedy jeszcze trenowałem w Copie (i BJJ w ogóle), miałem okazję odbyć z nim dwa seminaria. Było też kilka innych, m.in z jego bratem, a także innymi zawodnikami. Żaden z nich nie tłumaczył tak przejrzyście jak Braulio, nikt z takim zamysłem nie rozkładał technik na części składowe i nie dobierał to nich odpowiednich drilli. Dużo więcej zostawało w głowie i dało się od razu wykorzystać w sparringach. Bardzo polecam.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima
A ta zona to ladna chociaz?
  • 0

budo_tomek_tg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima

Fakty: Jest patronem warszawskiej Copacabany i akademii z nią zafiliowanych, dużo i ciekawie mówi, lubi sie i trenuje z Rogerem Gracie i Lagarto, ma niesamowitą otwartą gardę, ma 3 dan, pomimo wieku wygrywa światowe zawody w dywizji adult, ma żonę Polkę, nie je deserów, trenował judo jako dziecko potem się przestawił na bjj.
Opinie: Absolutnie niesamowity zawodnik i trener.


pomimo wieku :) przecież nie jest jeszcze stary 34 lata to dobry wiek są zawodnicy starsi nawet po 40 którzy swietnie sobie radzą nie tylko w grapplingu ale również w MMA walcząc i wygrywając z duzo mlodszymi fighterami jesli zawodnika nie dreczą kontuzje to mimo wieku 30-40 lat spokojnie moze jeszcze rywalizować z młodszymi od siebie i wygrywać te rywalizacje co do Braulio Estima to naprawde świetny zawodnik i nauczyciel BJJ
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima

pomimo wieku...

Jak się ma 24 lata ( jak Tremere ), to 34 latek wydaje się być starym pierdzielem, jedną nogą nad grobem. :lol:
A tymczasem, w wieku lat 51 ( jak ja ) dalej można robić dwudziestominutowe metamorisy z dwudziestolatkami. Tylko na drugi dzień bardziej gnaty bolą. ;-)
  • 0

budo_gidar
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima
natomiast ja bym chcial powiedzieć troche inaczej,miałem zaszczyt cwiczyć u niego w Anglii i powiem że zmieniłem zdanie na temat tego człowieka, stara się ściągać jak najwięcej kasy za nauke żatko uczy ma tam swoich uczni jak Norbi Nowak którego wykorzystuje żeby namawiał mieszkających tam polaków do treningów bo chce jak najwięcej ściągać kasy i słyszałem jego wypowiedzi obrażliwe na temat swoich kolegów z bjj jak i innych sztuk walki facet poprostu chwali się przed wszystkimi uczniami że jest najlepszy i żeby u niego trenować.Miał walczyc w mma ale zobaczył że to nie to samo co bjj że w mma mogą mu rozbić głowe i zmienił zdanie jak się go pytają kiedy będzie walczył w mma to mówi że nie morzemy się dogadac o kase i tak zamyka temat mma.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima

Miał walczyc w mma ale zobaczył że to nie to samo co bjj że w mma mogą mu rozbić głowe i zmienił zdanie jak się go pytają kiedy będzie walczył w mma to mówi że nie morzemy się dogadac o kase i tak zamyka temat mma.

Szacun! Mądry gość!
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima

natomiast ja bym chcial powiedzieć troche inaczej,miałem zaszczyt cwiczyć u niego w Anglii i powiem że zmieniłem zdanie na temat tego człowieka, stara się ściągać jak najwięcej kasy za nauke żatko uczy ma tam swoich uczni jak Norbi Nowak którego wykorzystuje żeby namawiał mieszkających tam polaków do treningów bo chce jak najwięcej ściągać kasy i słyszałem jego wypowiedzi obrażliwe na temat swoich kolegów z bjj jak i innych sztuk walki facet poprostu chwali się przed wszystkimi uczniami że jest najlepszy i żeby u niego trenować.Miał walczyc w mma ale zobaczył że to nie to samo co bjj że w mma mogą mu rozbić głowe i zmienił zdanie jak się go pytają kiedy będzie walczył w mma to mówi że nie morzemy się dogadac o kase i tak zamyka temat mma.


Kurwa, czy takie terminy jak "ortografia", "interpunkcja" i "szacunek dla czytających" są Ci znane?

Koniec OT.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Braulio Estima
gidar, jesteś z Tych?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024