Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
Z Facebooka Marka Rudzkiego:

Oświadczenie
Z dniem 15.10.2013r, rezygnuję z funkcji Prezesa oraz członkostwa klubu sportowego o nazwie
Polskie Centrum Ju-Jitsu Goshin-Ryu.
Oświadczam, iż decyzja moja jest ostateczna i nieodwołalna.
Wraz z moją rezygnacja z funkcji Prezesa oraz członka klubu sportowego o nazwie Polskie
Centrum Ju-Jitsu Goshin-Ryu, nie wyrażam zgody na firmowanie moim nazwiskiem tego klubu
i proszę by z dniem 15.10.2013r, nie utożsamiano mnie i nie identyfikowano z klubem - Polskie
Centrum Ju-Jitsu Goshin-Ryu.
Nie zamierzam uczestniczyć w publicznym dialogu na ten temat, a prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji
na forum świadczyć jedynie będzie o postępującej w zastraszającym tempie degeneracji idei i postaw
zawartych w kodeksie busido oraz postaw mnie nie godnych.
Marek Rudzki 10 DAN Jiu-Jitsu


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ktoś wie o co poszło?
  • 0

budo_sting0800
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
"a prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji na forum świadczyć jedynie będzie o postępującej w zastraszającym tempie degeneracji idei i postaw zawartych w kodeksie busido oraz postaw mnie nie godnych."

moze mi ktos to wytlumaczyc ?
cos na seminarium musialo sie stac, ktos byl, ktos cos slyszal ?
  • 0

budo_olaf_jr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
Pewnie nie dostał 11 dana :) i się obraził. Niedługo powstanie nowa piaskownica i będzie ok.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
Nie znam MR zbyt dobrze, niemniej jednak nie sprawiał wrażenia poszukującego za danami (vide procent mistrza w mistrzu) czy tytułami, aczkolwiek ostatni kontakt z nim miałem dobre 5 lat temu i wiele rzeczy mogło się pozmieniać w człowieku. Może nie był osobą rozdającą dany, a niektórzy się do tego przyzwyczaili ;)

Miałem nadzieję, że ktoś coś więcej wie...
  • 0

budo_olaf_jr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
Sorki nie znam człowieka. Niemniej 10 dan w przypadku tak młodego człowieka wygląda po prostu dziwnie. Jakie to zasługi ma ten człowiek, że posiada 10 dana. No, ale ostatnio się już coraz mniej temu wszystkiemu dziwię. Niedługo w Polsce będzie więcej shihanów niż uczniów. A jako że fantazja ułańska w narodzie wielka to proponuję się nie ograniczać. Skoro są instruktorzy z 10 danem to inni mogą mieć 20, 30 a nawet 100 dana, czyli belek na pasie tyle ile pasa starczy.

Gdzieś tam na forum ktoś pytał co z karate. Według mnie problem jest dużo większy. Co się dzieje, że na sztuki walki chodzi coraz mniej osób. I moim skromnym zdaniem odpowiedź jest bardzo prosta - śmieszność instruktorów ganiających z nie wiadomo iloma danami w nieskończonej ilości sztuk walki. A jak któregoś fantazja poniesie to tworzy swoją sztukę walki, szuka azjatyckich korzeni i się kręci. A raczej kręciło. Naiwnych ludzi coraz mniej odkąd mamy dostęp do internetu oraz znamy języki.

Ale ja zwykły szaraczek może czegoś nie wiem. A skoro nie wiem to nie tłumaczcie nie ma sensu. Moje oczy zbyt dużo widziały i słyszały aby wierzyć w te bzdury, które co niektórzy "miszczowie" rozpowiadają.

Pozdrawiam tych co nie dali się zwariować i gdzieś mają to danowe gwiazdorstwo.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
ludzie nie chodzą ponieważ umarło kino kopane.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
Olaf, nie w tym rzecz.

Jak wiemy, w Polenlandzie 30 latek z 10 danem nie dziwi. Na tym forum akurat wszyscy tutaj tępią multistylowców z pierdyliardem danów, co możesz uświadczyć czytając niejeden temat.

Marek Rudzki został prezesem Goshin Ryu i wydawało się, że jest to dobry kierunek po doktorze Kondratowiczu - do którego co prawda mam ogromny szacunek całościowo, ale jego współpraca z Muratem i ostatnie lata zamieniły organizację w - moim zdaniem - towarzystwo wzajemnej adoracji i nadawania sobie danów.

Dlatego zainteresowała mnie abdykacja Rudzkiego i zastanawiam się co było jej przyczyną. Mogę sobie spekulować, ale miałem nadzieję na info od kogoś bliżej źródła.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
Nieraz jest lepiej robic cos samemu, pojsc wlasna droga niz niesc na plecach dobre i zle rzeczy poprzednikow.

Osobiscie uwazam ze to jest jedna z nielicznych osob ktora juz o 1987 roku byla cały czas przy dr Kondratowiczu (nie tak jak wiekszosc przypinajacych sie do niego dla stopnia) i mogaca na dluzej przytrzymac ludzi w organizacji. Abstrachujac od stopni bo zbyt wysokie stopnie mlodych osob troche nastawiaja negatywnie do kazdej organizacji.

W kazdym razie zycze mu powodzenia w tym co bedzie robil teraz.


INfo z innego miejsca na FB

W związku z rezygnacją Marka Rudzkiego z funkcji Prezesa Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin-Ryu na dzień 11 listopada 2013r w Krakowie zostało zwołane Walne Zebranie Członków Założycieli i Rady Instruktorów.Zgodnie z wolą ustępującego prezesa nie komentujemy tego wydarzenia i uspokajamy - organizacja działa nadal, a najbliższym wydarzeniem będą Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu jakie odbędą się w dniach 9 i 10 listopada w Szczebrzeszynie. Na dziś udział w imprezie potwierdzili główni mistrzowie 5 sekcji i klubów, a zainteresowanie imprezą wskazuje, że należy się spodziewać przyjazdu co najmniej 100 uczestników.
Liczymy na to, że zmiany jakie niewątpliwie nastąpią w PCJJ G-R przyczynią się do dalszego ożywienia działalności na coraz szerszej bazie istniejących i nowych kontaktów.

  • 0

budo_bben
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
Marek Rudzki został prezesem Goshin Ryu i wydawało się, że jest to dobry kierunek po doktorze Kondratowiczu - do którego co prawda mam ogromny szacunek całościowo, ale jego współpraca z Muratem i ostatnie lata zamieniły organizację w - moim zdaniem - towarzystwo wzajemnej adoracji i nadawania sobie danów.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja Marka Rudzkiego z prezesostwa Goshin Ryu
w Krakowie zostało zwołane Walne Zebranie Członków Założycieli i Rady Instruktorów.

kto w Krakowie w tej chwili dziala w PCJJ-GJ?

edytka
dobra wygoglalem - Tomek Augusciak
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024