Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polski System Walki Wręcz Haller


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski System Walki Wręcz Haller
Martius

Chyba zdajesz sobie sprawę że jego federacja trafiła w luke na rynku. Pozwoliła się wybić wielu organizacjom, które dzisiaj nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Nawet te które przez lata go wspierały. Przez lata przy nim wieszali się również Ci którzy nie potrafili poradzić sobie organizacyjnie, albo style były wątpliwego pochodzenia.

Dobra zmieńmy temat.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski System Walki Wręcz Haller

... Wszystko sie sprzeda ... przykladem jest chociazby ... wspomniany juz wczesniej soczek ;)


OT: bez przesady - co jak co, ale sokemonowi średnio idzie, ilość klubów powoli spada, pretorianie się wykruszają. Na Mistrzostwach Polski Wielkiej fali ostatnimi laty bywa ok. 60 osób, z czego 2/3 to dzieci - dwudziestu dorosłych startujących to raczej skromnie jak na " największą organizację w Polsce". Badziew na dłuższą metę, w dobie powszechnego dostępu do informacji się nie utrzyma.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski System Walki Wręcz Haller
co by nie mowic ... zycze kazdemu zeby utrzymal sie w tej branzy tyle lat ile on juz jest
Po pierwsze z wlasnym stylem (od lat wysmeiwanym)
Po drugie nie skaczac z jednego stylu na drugi
Po trzecie robiac kiszke ;)
Popatrzmy chociaz na 13 lat naszego forum - ilu bylo krzykaczy na naszym forum nawet najskuteczniejszych i najpopularnijszych styli, niedosc ze co kilka lat zmieniali styl nauczany to jeszcze i tak o nich teraz sluch zaginal i nawet jesli cos robia to .... sa to po prostu male klubiki.

Ale jako ze jest temat o systemie Haller to tez sie to ciagnie z tej Federacji ....
  • 0

budo_kumite2014
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski System Walki Wręcz Haller

kumite1024

Zastanawia mnie wobec tego, czym jest spowodowana twoja agresja. Polska jest demokratycznym, wolnorynkowym krajem i każdy ma prawo sprzedawać to co potrafi zrobić. Jesli to jest do kitu to się nie sprzeda. Jesli znasz cały system Haller to napisz co jest dobre a co złe. Na podstawie kilku filmików , w dodatku pewnie zrobionych z innych combatów trudno cokolwiek powiedzieć. Dla przykładu Combat Teakwon-do to ta sama osoba.



Oj nie w dziwnym kierunku idzie tok rozumowania Death-wisch.

1. Nie jestem agresywny lecz konsekwentnie chcę poruszyć serca i umysły. Może nawet zdemaskować kolejny cyrk.
2. Nie mogę pogodzić się z myśleniem wolnorynkowym handlującym: honorem, barwą, godłem.
3. Sprzedawcy Śmierci, kalectwa, fałszu. Kto z nich walczył bądź nawet przebywał w warunkach bojowych? PYTAM.
Kto z nich wyciagał broń z nabojem w komorze, wrogowi, który trzymał palec na spuście ?!
4. Pytam, pytam bo może jestem wśród szturmowców imperialnych bądź po drugiej stronie mocy :lol:

Ludu Walczacy!! :lol: :lol: Polska, demokracja, wolny rynek?! Nie wolno nam szczędzić zdrowej krytyki gdyż jesteśmy odpowiedzialni za .............................. . I tu pozostawiam miejsce na"rachunek sumienia "nawet lewakom i eurofilom, geszefciarzom, handlarzom........... .

5. Nie będe pisał o PSWW ponieważ wszystko opisali na swojej WWW oprócz tego o co pytam.
facepalm
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski System Walki Wręcz Haller
kumite1024

Dziwnym? Nie wydaje mi się. Chciałem dowiedziec się o coś a systemie a Ty zaczynasz rzucac sloganami, krótko mówią patos etos itd. takie i podobne pierduły to ja widze codziennie na facebooku, i szczerze? Rzygać mi się od tego chce.

Każdy traktuje Polskę jako przedmiot do handlu i dla każdego tylko jego opcja jest najbardziej prawidłowa, on jest najbardziej Polakiem. A teraz uczciwie pokaż mi w Polsce prawdziwą prawicę, bo ja na codzień widze lewaków z krzyżami którzy krzyczą, że są prawicą. Dlatego, bardzo Ciebie proszę, przestań wyjeżdżać z propagandowym bełkotem. Od tego jest Knajpa.

Prawicą to był OZON przed wojną i mogą stać się korwiniści, reszta to czerwona hołota. Igrzysk i chleba.

Jestem prawicowy, tylko inny rodzaj prawicy. Popieram Partię Torysów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024