Skocz do zawartości


budo_złoty topór

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: --
-----

Moje posty

W temacie: Pismo WMF

Ponad rok temu

Zbytku cieszymy się ,że widziałeś wreszcie impreze na światowym poziomie :lol: :lol: Szkoda ,że jesteś taki żenujący .....Jak wrócę z Tokyo (od moch braci,którzy nie mogą uwerzyć co się dzieje w polskim środowisku sztuk walki i jaki poziom reprezentuje viceprezes Pzkb) to przekaże naszym ziomkom , którzy pracują w pocie czola jakie masz zdanie o pracujących Polakach,kilku z nich nawet ciebie zna i wcale nie są zaskoczeni twoim oszołomstwem i dzecięcą arogancją :!: Po za tym trzeba zawsze pamiętać tekst już starej piosenki"szumi dokoła las zbytek na forum wlazl, mąci jak szalony nieźle nakręcony"Wstydź się gladiatorku,wstydź się paskudny zbytku:oops:

W temacie: Pismo WMF

Ponad rok temu

I oczywiście jak organizatorem z sędziami będzie PZMT , bo po ostatniej tragicznej wpadce PZKB w Wawie niewiele osób na świecie bedzide chciało współpracować z takimi oszołomami .Dla przypomnienia 300 osób na trybunach!!5 walk z 15,a walka o MŚ która się nie odbyla wywołała skandal w sztukach walki we Francji,!!kompletna żenada organizacyjna, ale tak to się kończy kiedy banda golasów i nieudaczników bierze się za imprezę tej rangi.Ważne ,że paru kolesiów pozgrywało wielkich organizatorów robiąc standartowe polske zamieszanie. i NADAL !!!mieszają z czymś co tak jest tylko dodatkiem do Kick Boxingu, a waszą pasją i sposobem na życie.Trzymajcie się chłopaki z PZMT i nie dajcie się propowokować różnymi paszkwilami, zarządzany przez takie katastrofalne i oszołomskie osoby z PZKB długo ten zarząd nie pociągnie ,zbyt wielu osobom zaczyna się to wszystko poprostu nie podobać co się dzieje w ich związku.

W temacie: Pismo WMF

Ponad rok temu

Doszli już wszyscy paniusiu kickzbytko Bydgoszczowa do siebie po odtruciach :) po waszych tajlandzkich sukcesikach i podstęp taniej smród wojeneczki??Czy może złożyli już swoją rezygnację :oops: którą niewiadomo jak rozpatrzeć i rozpatrzono podejmując niejasne TYĆ rozumnie decyzje?Ale ogólnie piękne zbytpomówionka i opowieści :evil: :evil: .Żygać się chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W temacie: Gladiator czy Oszołom?Czyli ZBYTY kolegi vice pr PZKB zbytka

Ponad rok temu

A mały jeszcze szczególik co do współpracy spółeczki zbytek-palacz .Ciekawe dlaczego od wielu lat prywatna firma turystyczna zbytka wygrywa wszystkie przetargi na wyjazdy dla zawodników PZKB.Palacz sprzęt ,zbytek przeloty i przejazdy.Komisjo rewzyjna na co czekasz przecież to kryminał!!!Na kolejny przekręt czeka 80tys na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Muay Thai ,ale na drodze stanęło PZMT z przedstawicielstwami WMC i IFMA i stąd takie wielkie zainteresowanie PZKB dla Muay Thai i wszystkie pokrętne zagrywki!Cdn....zbytku otworzyłeś puszkę pandory opluwając nawet swoich kolegów po fachu z kick boksu!!Za plucie na Polaków nie podarujemy!!

W temacie: Film który powala na kolana ;)

Ponad rok temu

Tragedia dla ubogich

Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025