Skocz do zawartości


młody1993

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: Ponad rok temu
-----

Moje tematy

Zmiana planu treningowego

Ponad rok temu

Witam, chciałbym prosić was o porady. Od ponad pół roku ćwiczę planem FBW, ale ostatnio wpadłem w zastój, dlatego chcę go zmienić na trening dzielony push-pull. Chce sprawdzić, jakie przyniesie efekty. Na początek rozpisałem trening na dwa dni i wygląda tak:

 

PUSH:

 

1) przysiady ze sztangÄ… na barkach 4x

2) wyciskanie sztangi ławka pozioma 4x

3) wyciskanie hantli skos dodatni 4x  

4) żołnierz 4x

5) szrugsy hantlami 2x

6) wyciskanie francuskie sztangi łamane / ściąganie linek wyciągu górnego 4x

7) wspięcia na palce na maszynie 4x

 

PULL:

 

1) wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4x

2) podciÄ…ganie chwytem neutralnym 4x

3) unoszenie ramion bokiem w opadzie tułowia 4x

4) uginanie ramion ze sztangÄ… prostÄ… 4x

5) uginanie nóg na maszynie 4x

6) brzuszki 4x

 

CZY taki trening miaÅ‚by sens?  UÅ‚oże jeszcze dwie nastÄ™pne rozpiski żeby je ćwiczyć na przemian. ChcÄ™ siÄ™ skupić na wielostawach. Po ile serii ma być na partiÄ™? Czy można robić wiÄ™cej niż dwa ćwiczenia na partie? 

 


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025 : 2026