Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA Attack 3 wyniki na żywo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

Dali niezłą lipe, w zasadzie to strzelili w kolano organizacj którą promowali

haha to samo pomyslalem, tak jak cala gala byla dla mnie spoko, tak ta walka to totalna blazenada
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Smutno mi że zmarnowałem tyle czasu na tą walke ..........
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Wcale nie był taki taki zły, ten Ozdoba.
Jestem zadowolony z walki, dawno się tak nie uśmiałem. :)
  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
[quote name="budo_saku"]Dali niezłą lipe, w zasadzie to strzelili w kolano organizacj którą promowali[/quote]
+1[/quote]
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

teraz już wiadomo po co Ozdoba trenował biegi dookoła maty :/, kur... co to było ??


Żeby Ozdoba punktował,jak mówił to tego uciekania nie miałbym za złe,ot taktyka na niewchodzenie w wymiany z przeciwnikiem większym o 50 kg.
A to gwizdanie publiczności w trakcie wywiadu,kur...,co za buractwo :roll:
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

Żeby Ozdoba punktował,jak mówił to tego uciekania nie miałbym za złe,ot taktyka na niewchodzenie w wymiany z przeciwnikiem większym o 50 kg.

A jak doszło do wymian, to i tak dwa razy posadził Koksa na dupie. Nie miał się czego bać z jego strony, sam nawet powiedział "nie może mnie obalić". A jednak stchórzył.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Kurwa, da się to gdzieś obejrzeć? Bo jak szukałem w googlach to oczywiście mi się wyświetliły nagłówki artykułów z tak wspaniałych portali jak Onet i WP, w których to umieszczono wyniki walk. Jak ja nienawidzę takiego pseudodziennikarstwa rodem z serwisów o piłce nożnej.

edit: Znalazłem sobie na youtubie walkę Drwala - Juras za to "OooouuuułłłOuuuuł" to powinien zakończyć karierę komentatora. Z resztą Janisz to samo - ja tych dwóch "speców" nie jestem w stanie słuchać, musiałem oglądać walkę bez głosu przez tych profesjonalnych komentatorów... Eh - jakoś UFC pokazuje, że można zatrudnić komentatorów, którzy nie są totalnymi ćwokami i znają się na swojej robocie. To nie może być aż tak trudne.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Mi to szczerze mowiac troche szkoda tego Ozdoby. Nie wiem, czy gosc nie rozumial do konca zasad, czy jednak troche strach go oblecial, fakt faktem, ze w tych paru wymianach poradzil sobie calkiem niezle, naruszyl koksa, nawet w klinczu nie dal sobie zrobic krzywdy. Zawalczyl lepiej niz Najman, ktory ponoc jest bokserem.
Trudno mu sie dziwic, ze przyjal taka, a nie inna taktyke, byla miedzy nimi roznica kilku kategorii wagowych. Z drugiej strony, koksu tez jakos nie rwal sie juz pozniej do walki, stal tylko bezczynnie i czekal, szczerze mowiac po paru wymianach mialem wrazenie, ze jest juz bardziej wydygany od Ozdoby.
Jak juz pozwolili im zmarnowac tyle czasu w ringu, to i te dwie minuty do konca mogli puscic. Do wczoraj nawet nie wiedzialem, kto to jest ten Ozdoba, ale troche mi go zal, ludzie chyba po nim tak pocisneli bardziej dlatego, ze jest stripteaserem, a nie z powodu walki, bo koksu w niej tez kompletnie nic nie pokazal, a jego koordynacja ruchowa jest komiczna. Gdyby tylko Ozdoba zajarzyl, ze musi od czasu do czasu chociaz jakis cios zadac, zeby wykazac aktywnosc, to pewnie by ta walke wygral.
Dla mnie za samo to, ze bedac totalnym amatorem, wszedl do ringu z 50kg ciezszym koksem, ma jakis szacun jednak.
A Burneika juz mnie przestal bawic tymi opowiesciami, ze nic nie trenowal do walki. Pozniej wlazi zapasiony do ringu i nie jest w stanie nawet paru krokow zrobic, bo puchnie.

A co do samej gali, fajne walki, podobala mi sie, szkoda ze wszyscy ja zapamietaja przez pryzmat kichy wieczoru. No coz, moze teraz im sie odechce freak fightow w koncu.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Przez komentarze to trochę żałuję, że nie oglądałem xD
W ogóle ogarnąłem teraz dopiero, że koks walczył z czipendejlsem... no kurna ludzie, to już nie jest mma xD
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Sędzia to miał zacne wtf pewnie jak sie dowiedział co sędziuje i co w ogóle wyprawia się w oktagonie... jak wróci do domu to będzie miał historię do opowiadania "you won't fuckin believe it man"
Ciekawe czy jakiś fotograf uchwycił niesmak sędziego wobec tego gówna.
  • 0

budo_aczkolwiek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

Kurwa, da się to gdzieś obejrzeć?


Youtube > "burneika ozdoboa" > dodane ostatnie 12h


  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Skrzywdzili tego Ozdobę. Zadał kilka razy więcej ciosów niż Koksu, rozciął mu łuk brwiowy i dwa razy przewrócił na ziemię. W trzeciej rundzie Koksu był nawet mniej aktywny od Ozdoby, bo praktycznie stał w miejscu. Więc albo obydwu zdyskwalifikować albo puścić te 2 minuty do końca rundy i tyle. Decyzja sędziego niesprawiedliwa i nawet lekko podejrzana.

A publiczność zrobiła wiochę straszną.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

edit: Znalazłem sobie na youtubie walkę Drwala - Juras za to "OooouuuułłłOuuuuł" to powinien zakończyć karierę komentatora. Z resztą Janisz to samo - ja tych dwóch "speców" nie jestem w stanie słuchać, musiałem oglądać walkę bez głosu przez tych profesjonalnych komentatorów... Eh - jakoś UFC pokazuje, że można zatrudnić komentatorów, którzy nie są totalnymi ćwokami i znają się na swojej robocie. To nie może być aż tak trudne.


Dokładnie, jak włączyłem transmisje i ich usłyszałem to się trochę zasmuciłem xD
No i co chwilę: "nasz zawodnik, naszego zawodnika itp."
  • 0

budo_bloody
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

Skrzywdzili tego Ozdobę. Zadał kilka razy więcej ciosów niż Koksu, rozciął mu łuk brwiowy i dwa razy przewrócił na ziemię. W trzeciej rundzie Koksu był nawet mniej aktywny od Ozdoby, bo praktycznie stał w miejscu. Więc albo obydwu zdyskwalifikować albo puścić te 2 minuty do końca rundy i tyle. Decyzja sędziego niesprawiedliwa i nawet lekko podejrzana.

A publiczność zrobiła wiochę straszną.



Tyle że Koksu się nie cofał a nawet dreptał cały czas za Ozdobą, co na jego możliwości wydolnościowe i tak było pewnie maxem jaki mógł zrobić :D , a tancerz non stop na wstecznym i to w dystansie 3 metrów od rywala. On się bał podejść i unikał starcia. Zresztą to "coś" (bo walką tego nazwać nie można) trzeba traktować jako formę kabaretu i dyskutowanie o sprawiedliwości decyzji bądź jest lekko śmieszne.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Problem polegał na tym, że wszystkie akcje które wygrał Ozdoba były inicjowane przez Koksa. Gdyby i Koks nie szedł do przodu, to mielibyśmy trzy rundy pojedynku spojrzeń.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Ozdoba pewnie w życiu nie walczył na żadnych zawodach i zeżarł go stres/strach. Jakby miał trochę więcej obicia to by Koksa zmasakrował. A koordynacja ruchowa Koksa to absolutna porażka.

Na + MMAAtack idzie to, że przeciwnicy dla naszych zawodników nie byli ogórkami typu "waleczny grek" czy to Jotko czy Grabwski na swoje wygrane musieli solidnie zapracować.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo
Dla mnie po prostu żałosny był występ kalecznego schaba o większym bicepsie niż głowie, który ledwo się rusza i pewnie nie potrafi podrapać się w plecy oraz paru innych rzeczy. Dziwie się fenomenowi jego popularności, a to, że go wypuszczają do klatki, to już chyba jakaś farsa jest. Facet by dostał wpierdol na ulicy że by aż huczało. Jest to dość charakterystyczne dla takich napuchniętych. Pamiętam, że jeszcze na Gorinkanie śmialiśmy się z przykładu niemieckiego 30-letniego kulturysty, który dostał tak wpierdol od 17-letniego, chudego cygana ćwiczącego boks, że się popłakał.
  • 0

budo_bloody
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

Ozdoba pewnie w życiu nie walczył na żadnych zawodach i zeżarł go stres/strach. Jakby miał trochę więcej obicia to by Koksa zmasakrował. A koordynacja ruchowa Koksa to absolutna porażka.

Na + MMAAtack idzie to, że przeciwnicy dla naszych zawodników nie byli ogórkami typu "waleczny grek" czy to Jotko czy Grabwski na swoje wygrane musieli solidnie zapracować.


Co do Ozdoby,przecież on trenował w jakimś tam klubie, miał trenera, ktoś mu doradzał i układał taktykę. Mnie zastanawia to czy on miał wogóle jakichś sparingpartnerów, bo wyglądał jakby pierwszy raz w życiu walczył z kimś żywym. Wydaje mi się, że poprostu się wystraszył, bo jakby nie było dostał raz od Koksa, aż nim obróciło. Swoją drogą powinni powiedzieć Koksowi, że walczy się pięścią a nie otwartą dłonią, bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie wybije komuś oko.

Zestawienie zawodników zdecydowanie na +
  • 0

budo_guziec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:taka świnia z Afryki

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

Na + MMAAtack idzie to, że przeciwnicy dla naszych zawodników nie byli ogórkami typu "waleczny grek" czy to Jotko czy Grabwski na swoje wygrane musieli solidnie zapracować.


moim zdaniem Jotko powinien przegrać - 2 rundy nic nie pokazał, skakał ja pajac, punktowo rundy wygrywał Velickovic, a w takim przypadku jeżeli nie było poddania/ko w ostatniej rundzie, powinien przegrać. podejrzewam że gdyby walka nie była u nas w rekordzie Jotki pojawiłaby się pierwsza przegrana.
Żeby nie rozkręcać zbędnego srania ogniem, bo pewnie zaraz wyskoczy kilku obrażonych i wielbicieli trenera mistrzów który jak ktoś to ładnie określił: pokazuje że z gówna da się zrobić twardsze gówno, zaznaczam ze jest to moje zdanie i każdy ma prawo mieć je w dupie
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Attack 3 wyniki na żywo

Jotko czy Grabwski na swoje wygrane musieli solidnie zapracować.

Jesteśmy w Polsce :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024