Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż Viet Tai Chi z GM Phan Hoang 01-02.06.2013 w Węgorzewie


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_tomo69
 • Użytkownik
 • PipPipPip
 • 172 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:Warszawa
 • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Staż Viet Tai Chi z GM Phan Hoang 01-02.06.2013 w Węgorzewie
Wielki Mistrz Phan Hoang ponownie w Polsce!
Polskie Stowarzyszenie Viet Tai Chi i CWKS Vęgoria - Sekcja Viet Vo Dao BACH HO mają przyjemność zaprosić w dn. 01-02.06.2013r. wszystkich chętnych na staż szkoleniowy VIET TAI CHI. Tym razem gospodarzem imprezy będzie Węgorzewo. Treningi poprowadzi GM Phan Hoang, żywa legenda wietnamskich sztuk walki i twórca VIET TAI CHI.
Osoby, które miały przyjemność poznać i trenować z GM Phan Hoang nie trzeba specjalnie zapraszać. Sam, będąc zaprzyjaźniony z wieloma Mistrzami na całym świecie, jest gorącym orędownikiem idei współpracy i przyjaźni ponad podziałami, nie patrząc na pochodzenie, rasę, wyznanie. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na reprezentowany styl, kierunek, środowisko, także osoby nie mające wcześniej żadnego kontaktu ze sztukami walki, by mogli razem z nami praktykować i odkrywać tajniki pięknej sztuki VIET TAI CHI. Jeśli cenisz sobie własne zdrowie, samopoczucie i sprawność fizyczną, chcesz odzyskać spokój, równowagę wewnętrzną i pewność siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem, wreszcie poszerzyć horyzonty, poznać ciekawych ludzi i posiąść wiedzę do niedawna przeznaczoną tylko dla wybrańców – nie zwlekaj i przyjdź na spotkanie.
Niech wyznacznikiem tego, z czym przyjdzie nam się „zmierzyć” będą słowa GM Phan Hoang na wstępie książki jego autorstwa pt. „TINH MAT – ukryta energia wewnętrzna”.

„To właśnie dzięki pokoleniom Mistrzów
ta cenna wiedza została przekazana
i dotarła do nas. Pozostaną szanowani
i obecni na zawsze w naszej pamięci.

Ta książka jest wkładem utrwalającym
cenną wiedzę przed zapomnieniem,
pochodzącą od cesarza Hung Vuong,
kilka tysiącleci przed naszą erą”.

Viet Tai Chi jest sztuką Lepszego Bycia, Drogą Człowieka Wolnego i Szczęśliwego ...

Koszt stażu:
1 dzień - 60zł, 2 dni - 100zł
Noclegi:
Proponujemy Schronisko Młodzieżowe: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
lub
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Prosimy rezerwować miejsca noclegowe wcześniej, w razie problemów kontaktować się z organizatorem:
Tel. 508027109, e-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Serdecznie zapraszamy .
 • 0

budo_tomo69
 • Użytkownik
 • PipPipPip
 • 172 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:Warszawa
 • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Viet Tai Chi z GM Phan Hoang 01-02.06.2013 w Węgorzewie
Seminarium szkoleniowe z Mistrzem Phan Hoang było pierwszą tak dużą imprezą, którą zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Viet Tai Chi. Impreza nie mogłaby się odbyć bez pomocy Sekcji Sztuk Walki Bach Ho Klubu "Vęgoria" Węgorzewo. W stażu wzięło udział w sumie ok. 50 osób. Z racji mnogości zagadnień, także szczegółów i detali, nie zdążyliśmy przerobić całego materiału, więc następne spotkanie będzie kontynuacją i rozszerzeniem zapowiadanego programu. W sobotni wieczór odbył się uroczysty bankiet, który oprócz kosztowania mazurskich specjałów był okazją do osobistych rozmów z Mistrzem, szczególnie jeśli chodzi o rozwój VTC i innych kierunków. Osoba GM Phan Hoang integruje różne środowiska i kierunki, ludzi autentycznie zainteresowanych wiedzą i treningiem. Na staż dojechali ludzie z Warszawy, Ełku, Giżycka, Białegostoku, Włocławka, Żyrardowa i Wołomina. Wszystkim dziękujemy za przybycie i mam nadzieję, że jeśli Mistrzowi się podobało, to i wszystkim uczestnikom też :) . Do zobaczenia na następnych stażach.
 • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020