Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popek Heavyweight


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Popek Heavyweight
Niestety ze składu Team Titan [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wypadł znany Polski raper i utalentowany prospekt MMA Popek Rak.
Ten dający widowiskowe walki zawodnik, który popularność zyskał dzięki błyskotliwym zajawkom z treningów i charakterystycznym zapowiedziom walk prawdopodobnie postanowił definitywnie zakończyć przygodę z MMA.
Być może jednak rozwój rynku MMA w PL i zwiększone zainteresowanie kibiców, szczególnie widoczne na takich imprezach jak ostatni Konwent MMA skłoni go - podobnie jak Marcina Bartkiewicza ps. Doktor alias Piotr Kuśmierz - do zaprezentowania się przed polską publicznością.
Inaczej fight card polskich edycji UFC czy Cage Rage może być poważnie zubożony.
Popek po pokonaniu Najmana i Harcorowego Koksa mógłby się zmierzyć z samym Mariuszem Pudzianowskim, niespodziewanym pogromcą będącego w życiowej formie weterana Pride Boba Sappa. Być może wcześniej zaplanowana zostanie walka na tzw. przetarcie z Kamilem Bazelakiem.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Popek niestety nie zawalczy w Polsce bo nie może się pojawić w kraju. Środowisko sportów walki bardzo nad tym ubolewa.........
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Dziwnym wydaje się mit że Popek nie może pojawić się w kraju bo go zaraz zawiną. Jakby rzeczywiście był ścigany to już by na Wyspach został powinięty. Porównywanie go do Bazelaków i Najmanów to krzywdzi tego kolesia jaki by nie był. Gościu narobił w życiu głupot i za nie odpowiedział więc nie bardzo czaję to hejtowanie na niego.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight

Dziwnym wydaje się mit że Popek nie może pojawić się w kraju bo go zaraz zawiną. Jakby rzeczywiście był ścigany to już by na Wyspach został powinięty. Porównywanie go do Bazelaków i Najmanów to krzywdzi tego kolesia jaki by nie był. Gościu narobił w życiu głupot i za nie odpowiedział więc nie bardzo czaję to hejtowanie na niego.


hejtowanie :)

To właśnie Popek i jemu podobni najbardziej nienawidzą innych ludzi z różnorakich powodów.

A co do jego kwalifikacji zawodniczych to są bliskie zeru, skoro nawet w Rage Cage go nie chcą. Nie walczy już od kilku lat, bo albo sam spasował po przegranej z początkującym zawodnikiem albo to co do mnie doszło że Rage Cage po zadymie milusińskich Popka już mu podziękowało.

Chyba tych ludków od Popka co zrobili wiochę możesz nazwać hejterami?

To ta sama liga co właśnie Bazelak i Najman, tyle że tamci są jeszcze w miarę medialni a Popka to wstyd na oczy komuś pokazać.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight

A co do jego kwalifikacji zawodniczych to są bliskie zeru, skoro nawet w Rage Cage go nie chcą


Cage Rage nie istnieje już od mniej więcej 4 lat.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Fakt, zapomniało mi się, ale w jego miejscu są inne organizacje które organizują walki w Londynie i okolicach na skalę masową.

Żadna się Popkiem nie zainteresowała.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Oj, Marcin pitulisz od rzeczy. Nie wiem skąd teza, ze Popek nienawidzi ludzi, po co mieszasz w to "jemu podobnych" i po co zestawiasz go z Bazelakiem i Najmanem - ich wartość już została udowodniona w "klatce". Winą Popka za to, że kibice się tłukli na gali też jest idiotycznie obarczać - równie dobrze można obarczać piłkarzy za wyczyny braci kibicowskiej na stadionach :nie: To po pierwsze... a po drugie Popek zrobił progres jako zawodnik (i w umiejętnościach do pewnego poziomu i sercem w ringu - wiadomo mistrzem tak jak Pudzian, który w dwa lata miał zawojować mma nie zostałby, ale mimo wszystko); jako człowiek też mu się udało zejść na właściwą drogę - przynajmniej nic o tym nie słychać by w konflikt z prawem wchodził; ba nawet muzycznie niektóre kawałki nadają sie do słuchania...
Więc odpierdolta się łaskawie od Popka.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight

  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight

Oj, Marcin pitulisz od rzeczy. Nie wiem skąd teza, ze Popek nienawidzi ludzi, po co mieszasz w to "jemu podobnych" i po co zestawiasz go z Bazelakiem i Najmanem - ich wartość już została udowodniona w "klatce". Winą Popka za to, że kibice się tłukli na gali też jest idiotycznie obarczać - równie dobrze można obarczać piłkarzy za wyczyny braci kibicowskiej na stadionach :nie: To po pierwsze... a po drugie Popek zrobił progres jako zawodnik (i w umiejętnościach do pewnego poziomu i sercem w ringu - wiadomo mistrzem tak jak Pudzian, który w dwa lata miał zawojować mma nie zostałby, ale mimo wszystko); jako człowiek też mu się udało zejść na właściwą drogę - przynajmniej nic o tym nie słychać by w konflikt z prawem wchodził; ba nawet muzycznie niektóre kawałki nadają sie do słuchania...
Więc odpierdolta się łaskawie od Popka.


A jaka jest wartość Popka?

Nie zdążyłem zauważyć aby cokolwiek udowodnił ani tym bardziej się rozwinął jako zawodnik.

No w konflikt w prawem nie wchodzi bo w Londynie trudno kogokolwiek znaleźć nawet jak to robi, to coś w rodzaju dżungli. Popek za to handluje sterydami na potęgę, z czegoś przecież musi żyć.

Osobiście bym preferował aby takich ludków w MMA nie było, bo potem jest obciach i sromota jak mi ktoś wypomina tę zadymę polskich wieśniaków, co to zapomnieli, że sztachetami to się naparzali u siebie po wsiach.

Najciekawsze jest to, że prawie każdy fan MMA tutaj w UK kojarzy tę zadymę i klęskę słabiutkiego technicznie zawodnika, który nawet nie potrafi porządnie boksować. Śmieją się z tego, bo dla nich jest niczym afryka jakaś. Nie kojarzą jedynie, że z Polski owy pan wyjechał po odbyciu wyroku za pobicie z efektem śmiertelnym.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Popek po przejściach:

  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
postępy jakieś może zrobił, ciężko powiedzieć, ale ten jego prawy prosty jest prawie bez skrętu i kompletny brak wyczucia dystansu podczas tarczowania. Chcialbym żeby zawalczył z Pudzianem :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Popek niewinny, że ma takich fanów. jaką "muzykę" uprawia, takich ma słuchaczy :)
Z Pudziana Czerwonego Balona zeszło tak jakby powietrze. choc czasem nadal się odyma, Najmana wycisnął z MMA polsko-amerykański Litwin z kompleksem Pułaskiego-Piłsudskiego, Saleta się skończył razem z końcem "kariery" Nein Manna (bo on istniał ostatnio tylko jako jego naczelny hejter), Koksu nie nadaje się do wyśmiewania bo się nie wozi tylko nabija, Pogiego w realu wygwizdali i zwinął kramik, więc kto nam został do obśmiewania? nie ma chwilowo nikogo, na kogo lubilibyśmy patrzeć, jak cierpi. dział mma na budo znowu obumrze. to że temat Popka wychynął w takiej chwili nie jest niczym dziwnym.

swoją drogą, mnie też zastanawia że skoro jest na nim wyrok to jeszcze go nie odstawili na lotnisko w kajdankach, choćby po zadymie kończącej jego ostatnią walkę.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Nie rozumiem po co ta spinka. Są fakty: Popek walczył w MMA i był w Team Titan. Wyleciał ze stronki z zakładki zawodnicy. Jego wypowiedzi nadawały kolorytu (na miesiąc przed...) i wiele osób go z tego znało. Wypierdalał (czy wyjebywał, nie pamiętam, którego określenia używał) ileś tam kilo na siłce? Na Konwencie MMA bawiły tłumy??
Jak wspominają Popka po ostatniej gali w UK? Dodawał kolorytu wyjściami do ringu, a jego kibice niewątpliwie urozmaicali gale dopingiem, a później jeszcze innymi zachowaniami?
Nie jest tak, że Popek był wymieniany - chociażby na budo - jako kolejeny potencjalny rywal Pudziana? Nie jest tak, że Kawulski jaja sobie z niego robił/wypowiadał się o nim lekceważąco w kontekście występów na KSW w wywiadzie? Nie potwierdziłem tego ale podobno Popek miał propozycję występu na gali w PL.
Czy Popka lepiej promować jako zawodnika i zestawiać z Bedorfem, Dąbrowskim, Kitą czy Celińskim czy jako zjawisko społeczne i dać mu walczyć z N., Pudzianem, Różalem (tatuażami by pasowali)? Która walka lepiej się sprzeda i złapie większą widownie?
@mags jakbyś nie zauważył temat wypłynął przed walką N.-Koksu, nie wiemy jeszcze co się za tydzień stanie z Pudzkiem, a Pogi spektakularnie wrócił. Co więcej nikt Popkowi osiągnięć sportowych nie odbiera. Pokaż jednego disa o tym jak to Popek chujowo walczył.
Wydaje mi się, że słowo hejter niektórzy przyjęli do powszechnego użytku bezrefleksyjnie i wyparło im ono inne znane ze słownika określenia takie jak satyra czy humor.
  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Popek warjat,cytat:"Jak zadzwonił do mnie Popek i powiedział, że nakręcił klip w którym wbijają mu haki w plecy i podciągają go na nich pod sufit zamarłem... zwłaszcza po wcześniejszej rozmowie z nim, w której opowiedział mi, że wytatuował sobie gałki oczne na ciemnozielono (nie ma już białek), powiedział mi że po pokonaniu tego bólu już żaden nie jest mu straszny. Opowiadał o tym jak o duchowo cielesnej walce z samym sobą. Dziś możemy zobaczyć making off z tego klipu. Popek, naprawdę mało jest takich kotów jak Ty na całej kuli ziemskiej.."
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Ja osobiście nie przepadam za ludźmi,którzy sobą takie coś reprezentują co On i co gorsza- ma naśladowców. Ale wiadomo- co kto lubi.
Bardziej mnie interesuje spektakularny powrót Pogiego. On wrócił? To mój ulubiony pojeb. Najman przy Nim, to leszcz.
Po wpierdolu jaki zebrał w 30sekund od Berserka ucichło na maxa, a tu widzę,że champ is here!

Jeszcze jedno odnośnie hejtowania. Kurwa, tylko naćpane hip hopki mogły wymyśleć ten pierdolnięty zwrot.
Idiota jeden z drugim odpierdalają cyrki nie mające nic wspólnego z sportem, robią ludzi w ciula niczym polski rząd w żywe oczy i nie możesz powiedzieć swojej opinii,bo od razu jesteś hejterem, lecą na Ciebie fakulce, matoły nie radzące z krytyką Ci to nawet wyśpiewają i jeszcze banda pedałów takim przyklaskuje.
Świat się kończy.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Pogi wrócił? Niby gdzie? na turnieju grapplerskim w Dzierżonowie?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
TUTAJ Nawet wygrał 3 walki.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight

od około 7ej minuty 8O
A tak swoją drogą chyba mięsień piwny Popkowi wystrzelił :)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Nie śledzisz wątku BLT, było.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Popek Heavyweight
Co nowego u Popka? Otóż: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024