Skocz do zawartości


Zdjęcie

konwent mma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

konwent mma
ktoś był, widział, podzieli się opinią ?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma
Nie byłem, ale z tego co wiem było 100 osób w tym 40 obsługi. Wejsciowka w wysokości 20 zl, oraz brak kampanii polozyly te impreze.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma
W takim razie limitowana liczba tylko 50 wejściówek VIP nie rozeszła się za szybko.

Na portalu organizatora było pytanie czy ktoś zaprosił Michała Kitę, który powiedział co myśli o rzetelności niektórych piszących. Ale nikt nie odpowiedział.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma
Kity nie było.

100 osób w tym 40 obsługi to już trochę przegięcie. To prawda, że w szczytowym momencie może było niewiele więcej, ale jednak przez cały dzień trochę tych osób się przewinęło.

Było w porządku, ale nieco sennie - padał deszcz, w hali jakoś tak pusto, duże przestrzenie do przebycia. Zdecydowanie najlepsze były wykłady Garnysa, na drugim byłem całym i w ogóle nie żałowałem - mówił o sposobach pomiaru progów wysiłku tlenowego i beztlenowego, jak zwiększać niektóre parametry i jakie są relacje między nimi, na jakich obciążeniach pracować i jak układać je względem reszty treningu.

Zaskoczyła mnie tez debata z Kawulem i Lewandowskim, spodziewałem się jakiegoś hejterstwa, ale ludzie krytykują tylko za pośrednictwem komputera ;)

Samo rozdanie nagród bardzo fajne, średnio podoba mi się pomysł wyłaniania zwycięzców przez redakcję uwikłaną w jakąś tam politykę i konieczność zadowolenia osoby x względem y, ale organizacyjnie spoko.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma
co było właściwie na tym konwencie oprócz wykładów?
a propos promocji: śledzę w miarę regularnie lokalną prasę i serwisy informacyjne (spoza naszej branży) a jakoś nie wychwyciłem żadnej info o konwencie.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma

co było właściwie na tym konwencie oprócz wykładów?
a propos promocji: śledzę w miarę regularnie lokalną prasę i serwisy informacyjne (spoza naszej branży) a jakoś nie wychwyciłem żadnej info o konwencie.


Pokazowe walki, treningi i techniki, konkursy na stoiskach federacji, autografy, krążyli zawodnicy.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma

a propos promocji: śledzę w miarę regularnie lokalną prasę i serwisy informacyjne (spoza naszej branży) a jakoś nie wychwyciłem żadnej info o konwencie.


Bo info o konwencie było tylko na mmarocks.pl (ogłaszały na fanpageach także KSW i MMA ATTACK) to był ich konwent i chyba poczuli się na tyle pewnie, że uznali, iż nie potrzebują żadnych partnerów.

Mi się dotrzeć nie udało, chociaż planowałem...
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma
co pokazuje, ile można zrobić bez poparcia mediów ;-)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma
Ja w Antyradiu slyszalem wywiad z organizatorami, promujacy konwent, wiec jakastam promocja byla.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: konwent mma

Ja w Antyradiu slyszalem wywiad z organizatorami, promujacy konwent, wiec jakastam promocja byla.


Który usłyszało trochę przypadkowych osób i czytelnicy MMARocks, którzy dostali linka. Tak, jak pisałem wcześniej, jeszcze ze trzy portale się wyłamały z tego milczenia. Moim zdaniem promocja była bezbarwna, za mało akcentowania konkursu, za mało jakiejś egzaltacji. Harmonogram pojawił się dzień przed i nie obfitował w jakieś zachęcające zdania, tylko suche informacje. Niestety mało kto umie mówić o MMA jako o fascynującym sporcie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024