Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polski Związek Muaythai oficjalnie zarejestrowany w KRS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski Związek Muaythai oficjalnie zarejestrowany w KRS
Na czym polega złamanie ustawy przy rejestracji "pseudozwiązku"? I dlaczego PZ(wiązek)MT jest pseudo a nie "true"?
  • 0

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski Związek Muaythai oficjalnie zarejestrowany w KRS
No to dajcie na Rzeź parę innych związków np:karate,karate tradycyjnego, kendo,taekwondo itf itd :szukaj w związkach
Nie wszystkie związki reprezentują olimpijski charakter ,ale są na tyle potężne by mieć status Związku np. Polski Związek Kick Boxingu....Polski Związek Wu Shu itd. ...PZMT to olejna silna ekipa która wie co robi na rynku. Zrobili i chwała im za to :X . Pzdro
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski Związek Muaythai oficjalnie zarejestrowany w KRS

Kilka lat trenowałem też Muaythai ale trafiłem akurat na najgorszy chyba okres dla Muaythai w Polsce bo właśnie jak toczyła się wojna o związek pomiędzy pzkb i pzmt. Nie wiem jak jest teraz ale ogólnie to też była porażka.

Od dwóch lat trenuję mma i to jest chyba to co można porównać do walk gladiatorów ;)

Może za klika lat wprowadzą mma w kubrakach na IO ? :)


umknął mi ten post wcześniej
Czy to był czas najgorszy dla muaythai to nie wiem bo dobrego jeszcze nie było, ale cos sie dzieje może przyjda dobre czasy..
jak już sie MMA scentralizuje a wiem ze od niedawno cos jest kombinowane w tym kierunku to napewno kolejnym krokiem będzie ubranie zawodników w kubraki , bo dlaczego nie ?:)

Co do walk gladiatorów to gdybyśmy dzis mieli szukać odpowiedników to raczej była by to forma tak popularnej ostatnio samoobrony czyli walki wręcz przeciwko gumowym dzidom i piankowym mieczom , w sam raz na olimpiadę :)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski Związek Muaythai oficjalnie zarejestrowany w KRS

Na czym polega złamanie ustawy przy rejestracji "pseudozwiązku"? I dlaczego PZ(wiązek)MT jest pseudo a nie "true"?

Zapoznaj się z Ustawą o sporcie i przeczytaj artykuł mówiący co musi być spełnione aby powstał Polski Związek i odpowiedz czy brak zaświadczenia z MKOL zezwala na utworzenie PZMT ?
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Polski Związek Muaythai oficjalnie zarejestrowany w KRS
Przytocz artykuł o którym piszesz, bo "ustawa o sporcie" i "artykuł" niewiele mi mówi. Poza tym ocb z zaświadczeniem z MKOL? Czy MKOL zajmuje się sportami "nieolimpijskimi" bo jesli tak to ok, a jeśli nie to mamy w ciul betonów w PL któe nie zajmują się sportami olimpijskimi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024