Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurs Instruktorów Brazylijskiego Jiu-Jitsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorów Brazylijskiego Jiu-Jitsu
Spokojnie sa tacy co od lat sprzedaja "kursy instruktora bjj". Beda to robic dalej bo nie brak takich ktorzy nie znaja przepisow a leca na lep bycia "instruktorem bjj".
Nie bede podawal zadnych nazwisk ale gdyby ktos mnie pyytal to jako przyklad pokazalbym ten link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ubezpieczalnie trzymajcie od tego z dala. Nie ma gorszych hien i jesli one maja decydowac kto ma byc trenerem to ja wole kursy panstwowe.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorów Brazylijskiego Jiu-Jitsu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pretoriangorzow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorów Brazylijskiego Jiu-Jitsu
Kursy instruktorskie czy studia trenerskie nadal powinny istnieć i stopnie również.
Bzdurą był tylko fakt, że posiadając dyplom mgr WF, trenera II kl zapasów, stopień instruktora gimnastyki sportowej oraz samoobrony, trenując od 12 roku życia judo, teoretycznie nie mogłem prowadzić jiu jitsu.

W tym wypadku powinna działać weryfikacja rynku, czyli jeśli dyplomowany trener boksu chce prowadzić zapasy i robi to dobrze proszę bardzo, ale nadal jakiś dokument stwierdzający posiadanie minimum wiedzy praktycznej i teoretycznej w sportach walki, instruktor czy trener powinien posiadać.

A co do weryfikacji ubezpieczalni to jak to sobie wyobrażacie, odmówi ubezpieczenia, to narazi się na proces sądowy zakończony zwycięstwem powoda - zawody zostały otwarte, nie może być dyskryminacji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024