Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krav Maga - Gdańsk - wybór sekcji/trenera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_sebmasta
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Krav Maga - Gdańsk - wybór sekcji/trenera
Witam serdecznie :)

Zakładam ten temat, ponieważ liczę, że ktoś kto zna mniej więcej realia trójmiejskich sekcji combatowych pomoże mi z dylematem jaki mnie spotkał.
Otóż, jestem całkowicie niedoświadczony w sztukach walki, amatorsko biegam i chodzę na siłownię od czasu do czasu. Postanowiłem pójść na jakieś zajęcia sztuk walki no i wybrałem krav magę.
I teraz zastanawiam się o co chodzi, ponieważ wszedłem na stronę:
1. krav-maga.pl/ - tutaj przeczytałem o nowo otwartej sekcji z Panem Kazimierzem Gałkiem.
2. kravmaga.pl/ - trener Pan Rafał Wdowiak.
3. kravmaga-gdansk.pl - tutaj Panowie trenerzy - Minkiewicz i Waliński.
4. kravka.com - Pan Rafał Białowąs
(mam nadzieje ze nie zlamalem zadnego regulaminu linkami i nazwiskami).

Cztery sekcje ktore rzucily mi sie głownie w oczy, a dodatkowo widzialem jeszcze pare innych ofert(miedzy innymi silownia forfit na zaspie).
I na kazdej stronie mozna przeczytac o tym ze sa ramieniem jakiej miedzynarodowej organizacji, ze kazdy trener ma jakis wysoki stopien itd. Rozumiem ze chca zachecic do trenowania, ale licze goraco ze ktos z Was doradzi mi ktora z tych firm jest naprawde renomowana i u ktorego trenera najlepiej cwiczyc, albo ktorych odradzacie.

A teraz pytanie calkowicie z innej beczki, rowniez licze na pomoc, jako ze jestem zielony w sportach walki. Im wiecej zaczalem o tym czytac i chodzic po forach, zamiast od razu zakladac tematy i pytac, doszedlem do wniosku, ze... jednak odpuszcze krav mage na razie ( moze do pazdziernika 2012), bo z tak malym zapleczem jak mam, nie ma sensu chyba od razu sie na to porywac. dlatego zapytam, co byscie polecali, jakis dobry klub, nie za drogi (powiedzmy do 110zl) w trojmiescie, jako dobre zaplecze i dobre przygotowanie do klasycznego combatu? Mysle o czyms bardziej w stojce, moze boks, moze aikido?

Bede wdzieczny za choc jedna odpowiedz.
Pozdrawiam
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga - Gdańsk - wybór sekcji/trenera
Polecam Rafała Wdowiaka, bardzo dobry instruktor.

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_freed
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki Zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga - Gdańsk - wybór sekcji/trenera

Witam serdecznie :)
A teraz pytanie calkowicie z innej beczki, rowniez licze na pomoc, jako ze jestem zielony w sportach walki. Im wiecej zaczalem o tym czytac i chodzic po forach, zamiast od razu zakladac tematy i pytac, doszedlem do wniosku, ze... jednak odpuszcze krav mage na razie ( moze do pazdziernika 2012), bo z tak malym zapleczem jak mam, nie ma sensu chyba od razu sie na to porywac. dlatego zapytam, co byscie polecali, jakis dobry klub, nie za drogi (powiedzmy do 110zl) w trojmiescie, jako dobre zaplecze i dobre przygotowanie do klasycznego combatu? Mysle o czyms bardziej w stojce, moze boks, moze aikido?

Bede wdzieczny za choc jedna odpowiedz.
Pozdrawiam


Co do boksu to nie za bardzo się orientuje w trójmieście ale mogę ci polecić klub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jak byś chciał trenować kicka. Najlepszy klub w gdańsku.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga - Gdańsk - wybór sekcji/trenera
Aikido to jednak możesz sobie chyba darować ;)
  • 0

budo_wiktor84
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga - Gdańsk - wybór sekcji/trenera
Ja polecam:

1. krav-maga.pl/ - tutaj przeczytałem o nowo otwartej sekcji z Panem Kazimierzem Gałkiem.


Byłem na kilku stażach u Krzysztofa Sawickiego, widziałem jaki jest poziom jego i jego instruktorów i szczerze polecam rekomendowane przez niego sekcje.
  • 0

budo_andrzejto
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga - Gdańsk - wybór sekcji/trenera
Mogę polecić Adama Minkiewicza. Waliński w tej chwili sekcji nie prowadzi. Miał przerwy na latanie w pewnym górzystym kraju kilka tys kilometrów stąd. Adam ma nie tylko doświadczenie Krav Maga, ale także Muay Thai.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024