Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
166 odpowiedzi w tym temacie

budo_avatar88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
mek24: Dlaczego o kasę? Z tego co tu czytałem to kasę przydziela Urząd Miasta, więc co ma do tego PZJJ? Od nich chce tylko klase

Tel nie odbierają, maila ani nie wysyłam :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Nie licz ze zalatwisz cokolwiek przez maila. Telefonow raczej pani Danutka z biura tez nie odbiera.


AMEN!
Nie liczcie na maile i telefony...nawet jak ktoś odbierze to i tak was oleje.

TYLKO! List Polecony ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Miejscowość .... data....

zawodnik ...

Do zarządu Polskiego Zwiąsku Ju-Jitsu.

W zwiąsku z zajęciem przeze mnie mijesca ..... w Mistrzostwach Polski , które odbyły się w miejscowości .... dnia.... proszę o wydanie mi dokumentu stwierdzającego nadanie należnej mi Klasy Sportowej, zgodnie z regulaminem przynawania Klas Sportowych zamieszonym na str. PZJJ

Zaświadczenie potwierdzające Mój wyczyn, jest mi niezbędne do przedłożenia odpowiednim instytucjom, celem uzyskania Sytpendium Sportowego.

"Z Wyrazami Szacunku " .....Mistrz Krajowy w BJJ


PS
Tak jak mówiłem Klasy się prawnie należą ! Nie odpuszczajcie....skoro PZJJ wziął się za BJJ to niech Mistrzowie Polski w BJJ są traktowani na równych-sprawiedliwych zasadach....i otrzymają należne im profity.
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

mek24: Dlaczego o kasę? Z tego co tu czytałem to kasę przydziela Urząd Miasta, więc co ma do tego PZJJ? Od nich chce tylko klase

Tel nie odbierają, maila ani nie wysyłam :)


bo to jest powiązane ze sobą:dostajesz klasę od związku,a następnie kasę z innych zródeł. sport kręci się wokół pieniędzy wiec interesują mnie kwoty jakie otrzymali zawodnicy.
NIE INTERESUJE MNIE ILE ZAROBIŁ PZJJ,bo na pewno nie stracił.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Do nadania klasy jest Zwiazek zobligowany ale nikt nie jest zobligowany do dawania komus innych korzysci wynikajacych z posiadania klasy sportowej. Dodatkowe nagrody, zwolnienia z egzaminów, stypendia to tylko dobrowolna inicjatywa jakiejs uczelni czy organizacji.
  • 0

budo_avatar88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Moim zdaniem po wysłaniu pisma jakie podał Bogumił odpowiedź będzie typu "do otrzymania klasy sportowej niezbędne jest wpłacenie składki członkowskiej w kwocie ...set zł. Pozdrawiamy", ale spróbować można

bo to jest powiązane ze sobą:dostajesz klasę od związku,a następnie kasę z innych zródeł. sport kręci się wokół pieniędzy wiec interesują mnie kwoty jakie otrzymali zawodnicy.
NIE INTERESUJE MNIE ILE ZAROBIŁ PZJJ,bo na pewno nie stracił.


Zrozum, że np w jednym mieście możesz dostać całkiem niezłą kasę, a w drugim już jedynie wielkie g...no -podobnie na uczelniach itp. Zależy od ludzi tam siedzących i dobrej woli.
  • 0

budo_harry_p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Tak z ciekawości: PZZ też ma obowiązek przydzielać klasy za zawody grapplingu?
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Moim zdaniem po wysłaniu pisma jakie podał Bogumił odpowiedź będzie typu "do otrzymania klasy sportowej niezbędne jest wpłacenie składki członkowskiej w kwocie ...set zł. Pozdrawiamy", ale spróbować można


Nie mają do tego żadnych podstaw. Ponadto ponoć kwota startowego była na MP w BJJ w Jaworznie celowo zwiększona na 50zł bo zawierała opłatę za wykup licencji PZJJ.

Przypominam , że skoro zostałeś dopuszczony do walki o tytuł Mistrza Polski musiałes posiadać wszytko co niezbędne !!!

Klasa Sportowa BEZWZGLĘDNIE się należy WSZYSTKIM MEDALISTOM + osoba, które zajęły miejsca do piatego !!! -także osobą, które startowały w kat. Białych pasów i zajęly 5miejsce.

Także Panowie korzystajcie z OKAZJI!!! i występujcie o Klasy!!! - nawet jak nie uda sie wam uzyskać stypeniów to Klasa Sportowa zawsze sie przyda....na studia, do innych szkół.

Przypominam także medalistom z MP w Ne Waza 2011 w Zawierciu. Wam też Klasy Sportowe się należą.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Tak z ciekawości: PZZ też ma obowiązek przydzielać klasy za zawody grapplingu?


NA 99,9% TAK! musisz jednak zapoznać sie z regulaminem przyznawania klas sportowych PZZ i dowiedzieć się wg jakich kryteriów PZZ przydziela takie Klasy.

Każdy Związek Sportowy indywidualnie określa zasady przyznawania poszczególnych Klas Sportowych.
  • 0

budo_el_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Nie ma problemu z klasami sportowymi w grapplingu. Pani Albinowska załatwia te sprawy od ręki. pozdrawiam
  • 0

budo_harry_p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Ok, dzięki.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
a ja się zastanawiam co konkretnie pzjj zrobiło złego?
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Zribiło złego konkretnie TO, że nikt z medalistów MP BJJ 2011 na 99,99% nie otrzyma klasy sportowej. Zerknij na nazwe tematu. Jego założyciel jest w zarządzie ...jak nie Prezesem. :roll: Coś zamilkł ostatnio...

Zrobiło złego, że wyłoniło Mistrzów Polski w Białych pasach itp co jest absurdem prawnym, statutowym itd..
Robi złe..organizując kurs instruktora sportu od BJJ i MMA.

Dlatego napisałem żebyście klas sportowych nie odpuszczali! Bo sie wam należą !!! Nawet osobom z 5 miejscem w białych pasach.

Jeśli PZJJ odmówi wam wydania Klasy Sportowej możecie śmiało podać go do sądu o odszkodowanie z tytułu zablokowania możliwości uzyskania stypendium.

Nie to żebym był złośliwy czy kogoś nie lubił. Po prostu z zarządami działaczami jest jak z rządami. Mają działać na dobre dla dyscypliny i sportowców wspierać, rozwijąć dbać....a tym czasem traktują Związek Sportowy jak by był ich. Jak przedsiębiorstwo....a raczej jak jakiś Syndykat bo wydaje Im się, że mogą sobie robić co im się podoba...

No więc zapytam jeszcze Raz na jakiej podstawie PZJJ zamierza nadać Klasy Sportowe medalistom BJJ ?
Na jakkiej podstawie wcielił MMA do własnych strutur ?
Na jakiej podstawie orgaznuje Kurs Instruktora Sportu BJJ ?
Na jakiej podstawie i dlaczego po pierwszych OFICJALNYCH MP w BJJ mamy 157 medalistów.?

Jak tych 157 medalistów + zawodnicy z 5tych miejsc - odpuścicie należne wam Klasy Sportowe to PZJJ ujdzie na sucho bezprawie i oszustwo.

Przypomne tylko, że w niedalekiej przeszłości PZJJ wystawiał swoich zawodników na zawodach innych organizacji typu PP MP i występował potem o nadanie klas a jak nie było możliwości....to straszył, nękał straszył sądami itd. A niedaj boże jak jakiś urzędnik przyłożył ręke do organizacji ....to sie potem musiał grubo tłumaczyć -wiadomo jak to zaskutkowało dla organizacji, która w przyszłości w danym mieście chciała by zorgazować zawody...

Wiem co mówie bo sam startowałem na takich ekstra turniejach i bynajmniej wiedziałem po co ! :roll:

Także mówie złapaliście PZJJ za jaja ....korzystajcie.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Także mówie złapaliście PZJJ za jaja ....korzystajcie.


A twierdziles ze to ja nie lubię Zwiazku :) :) :cool:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
To nie to, że Ja kogoś nie lubie czy lubie...

Opowiadam sie zawsze po stronie Prawdy. Jak przekartkujesz pare stron wstecz to zauważysz, że broniłem prawa PZJJ do organizacji MP BJJ...i jak to ktoś określił lobbowałem.

Jeśli PZJJ argumentował, że po to" przywołuje do porządku" inne organizacje żeby nie było rocznie 1000 Mistrzów Polski bo obniża to prestiż tego tytułu i posiadającego tytuł zawodnika do zera... a za chwile robi to samo... obiecując gruszki na wierzbie .
W dodatku nie w imie dobra konkurencji tylko w imie prywatnego zysku ( MMA, kursy BJJ)...to jak bym nie był zżyty -taki zarząd staje się automatycznie moim wrogiem. To zwykła korupcja.

Jestem za tym, żeby Mistrzostwa Polski w BJJ były pod patronatem związkowym...ale gdyby związek robił to po co istnieje...To zorganizował by zawody w których wyłonił by Najlepszych w Polsce wręczył nagrody i zagwarantował stypendia.

Zamiast tego dopuszcza się do kłamiliwej "marchewy" w postaci serii wykrzykników w tytule za pustą obietnicą.
Startowe podnosi o połowe... -50% startujących gwarantuje medal...itd.

To działanie na szkodę !!!...w imie prywatnego zysku.

Tuż po MP organizuje oficjalne kursy za 3000zł ,....tworząc nową strukture instruktorską nie w oparciu o referencje tylko o zasobność portfela. Absurdalnie wprowadza podział na róznych Instruktorów tej samej dyscypliny sportu. Niszcząc wysoki prestiż instruktarzu w bjj który poleci na pysk wobec kilkudziesięciu moze kilkuset instruktorów z łapanki . W imie prywatnego zysku...
Założe się, że te kursy będą dwa razy w roku....

No cóż Martius wcześniej takie cuda się nie działy. Tymczasem zawodnikom PZJJ, którzy stanwią światową elite i za których zajebiście cieżką trenigową prace PZJJ dostaje budżet z Ministerstwa...ma się w dupie.

Nie jest się w stanie im zapenić judogi.. za to kombinuje się jak tu zrobić, żeby medalista Mistrzostw Świata dostał zamiast (1500zł stypendium ) 300zł..

No więc Martiusie nie był bym sobą gdybym tego nie opluł.
Póki co...mogę patrzeć sobie w lustrze prosto w oczy i mi nie łzawią...chę żeby tak zostało.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

No cóż Martius wcześniej takie cuda się nie działy.


.... oj tu bym polemizowal :cool: - zauwaz ze o ile sie nie myle nawet prezesostwo na ostatnim walnym sie nie zmienilo chociaz jest to niezgodne z przepisami.
Po prostu po pewnym czasie ludzie zaczynaja zauwazac pewne rzeczy ktore mozna zaliczac do patologii - wczesniej zawodnicy mysla o trenowaniu i nie przygladaja sie co sie dzieje.
  • 0

budo_torafc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Super dajcie sobie spokoj z tym zwiazkiem PZJJ, wystarczy popatrzec kto za tym stoi i wszystko jasne, pisza o klasach sportowych a maja to gdzies zrobili skok na kase i tyle w temacie, poparty brakiem szacunku dla tych ktorzy siedza w tym latami.
  • 0

budo_avatar88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Dziś dzwoniła do mnie kobita z PZJJ i tłumaczyła, że prezes kazał wystawiać zaświadczenia -nie klasy, bo nie jesteśmy zarejestrowani w związku. Lipa w ...j ten związek.
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
i taka sama lipa będzie z kursem instruktorskim, wezmą kase,a papierów instruktora bjj nikt nie dostanie
  • 0

budo_jjfan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
gratuluje Bogumil, tak mam 17 lat jestem w 2 klasie technikum i jestem w zarzadzie PZJJ :)

Jestem zawodnikiem i założyłem ten temat, gdy zobaczyłem komunikat na stronie PZJJ bo chciałem się dowiedzieć o co chodzi z tymi MP a nie w celach marketingowych.

Niefortunnie powielałem to co PZJJ napisał na swojej stronie o klasach sportowych, ale sądziłem, że to prawda :/
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Zribiło złego konkretnie TO, że nikt z medalistów MP BJJ 2011 na 99,99% nie otrzyma klasy sportowej.


what? to mi umknęło. a jak to się stało?

sam startowałem na takich ekstra turniejach i bynajmniej wiedziałem po co !


to wiedziałeś czy nie? ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024