Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fedor vs. Jeff Monson w listopadzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_brucew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Miasta Przeklętego
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor vs. Jeff Monson w listopadzie

Bravo Fedor ! Z takim Fedorem znów mało kto miałby szanse, świetna dyspozycja, potencjał miał na duzo wiecej demolki ale ma jednak uraz. Wiedział że nie moze sobie pozwolic na jakis błąd czyli ewentualną porażkę i co najważniejsze widać że jeszcze na szczęscie sie nie wypalił że ma parę i wieksza waga mu służy 108 kg. Walka miodzio.


Sorry, ale nie mogę się z tym zgodzić - z takim Fiodorem szansę miałaby cała masa zawodników, szczególnie z czołówki UFC (Cigano, Velasquez, Mir, Carwin, Nelson, Schaub). W tej walce pokazał tylko zachowawczą stójkę, z gościem, któy kompletnie nie miał pomysłu walkę, poza słabymi próbami sprowadzenia do parteru.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor vs. Jeff Monson w listopadzie

Sorry, ale nie mogę się z tym zgodzić - z takim Fiodorem szansę miałaby cała masa zawodników, szczególnie z czołówki UFC (Cigano, Velasquez, Mir, Carwin, Nelson, Schaub). W tej walce pokazał tylko zachowawczą stójkę, z gościem, któy kompletnie nie miał pomysłu walkę, poza słabymi próbami sprowadzenia do parteru.

wg mnie, to dostosowuje sie taktyke walki pod przeciwnika, warunki itd.
na cepy pozwolil sobie w kazdej z ostatnich walk, i zostal skarcony (znaczy, zeby nie bylo, w zadnej z ostatnich walk nie bylo to spowodowane bezposrednio cepami, ale bylo caloksztaltem dosyc... hmm... 'freestylowego' prowadzenia walki), tym razem nie chcial pozwolic. wolal punktowac i wygrac, niz ryzykowac ze nadzieje sie na sprowadzenie i klopoty na glebie.

przy czym, fakt faktem, o tyle o ile rok temu, czy poltora bylem zdania, ze pomimo bledow przygotowawczych (w sensie, braku 'nowoczesnego' treningu) fedor byl by w stanie nawiazac walke z czolowka, pomimo tego ze uwazam ze obie walki przegrane prze fedora nie powinny byc przerwane w ten sposob, to jednak stwierdzam, ze dzisiejsza czolowka UFC by byla na pozycji faworyta w stosunku do fedora (z tych ktorych wymieniles usuna lbym raczej nelsona, on ani warunkami fizycznymi nie wygrywa, ani w stojce nie jest taki mocny, mooooze na glebie, ale z tych jego kilku ostatnich walk nie sprawial wrazenia super zapasnika, nie wiem, moze w TUF'ie albo IFL to inaczej wygladalo).
  • 0

budo_brucew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Miasta Przeklętego
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor vs. Jeff Monson w listopadzie
Nelsona wstawiłem bo ma mocną szczękę, co pokazały jego walki z Dos Santosem i Mirem, ma też "one punch nokaut power", no i radzi sobie w parterze bardzo dobrze. Choziaż fakt że z całej tej stawki jest najsłabszy. Fiodor jednak juz nie jest w takiej formie tak jak dawniej - w walce z Bog Nogiem mógł pchać się do parteru i o nic nie martwić. Wtedy taka sytuacja jak z Werdumem była nie do pomyślenia. Ale zwycięstwo z Monsonem i tak cieszy, może pójdą za nim walki (i zwycięstwa) z mocniejszymi zawodnikami.
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor vs. Jeff Monson w listopadzie

...szczególnie z czołówki UFC (Cigano, Velasquez, Mir, Carwin, Nelson, Schaub).

Nelsona wstawiłem bo ma mocną szczękę, co pokazały jego walki z Dos Santosem i Mirem, ma też "one punch nokaut power", no i radzi sobie w parterze bardzo dobrze. Choziaż fakt że z całej tej stawki jest najsłabszy.


Myślę, że z tej wymienionej czołówki to Schaub jest najsłabszy, a nie Nelson. Nelson znokautował Schauba w finale TUFa.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor vs. Jeff Monson w listopadzie
ale ma dobre warunki fizyczne i na jej bazie moglby probowac zdominowac zapasniczo walke na drodze do slabej decyzji
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024