Skocz do zawartości


Zdjęcie

wygodny ochraniacz na krocze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_ken-wawa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wygodny ochraniacz na krocze
Tylko sie nie nabijajcie prosze. ;) Szukam wygodnego ochrniacza na krocze. Niestety to, co kupilem troche "obija" mi jajca. :( Osobiscie przypuszczam, ze problemem jest wielkosc "miseczki", powinna byc troche wieksza. Co mozecie polecic? (do MT)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wygodny ochraniacz na krocze
Hm - a masz metalowy ochraniacz ?

Jeżeli tak... to pozostaje jeszcze pytanie w jakim rozmiarze (bo są co najmniej 3) - sam przyznam że jak qpiłem sobie pierwszy u Tajców to myślałem że oszaleje ("miska" naprawdę była za mała).

Od "L" wzwyż powinno być ok :) (należy pamiętać że to rozmiarówka azjatycka zatem lepiej celować w max rozmiar - za duża "micha" lepsza od za małej :)
  • 0

budo_ken-wawa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wygodny ochraniacz na krocze
Mam shock doctor, to nie jest typowy tajski ochraniacz. Jakby brakowalo mu raptem pare mm w rozmiarze miseczki (rozmiar jest jeden uniwersalny).

Czy te typowo tajskie dobrze sie sprawdzaja? Jak patrze na nie w necie, wydaje sie, ze taki ochraniacz "na sznurkach" nie bedzie sie dobrze trzymal na miejscu? Czy tez uzywasz go razem z jakims bawelnianym supporterem? Kupowales jakis firmowy czy no name?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wygodny ochraniacz na krocze
Typowo tajski i wierz mi amigo... będzie się trzymać jak nie wiem co

WAŻNE

Należy MOCNO zaciągnąć sznurki - szczególnie ten który idzie przez pośladki (czyli robi Ci coś... w stylu "stringów" :)

Niemniej nie raz na treningu przypadkiem wyłapałem na ochraniacz i bez niego byłoby bardzo kiepsko.

Czy NoName czy Firmowy - to przyznam że niewielka różnica. Ja qpiłem MTG ale to dlatego że byłem na campie gdzie był łatwo dostępny.

Ochraniacz METALOWY, obszyty skórą - żadnych gąbek, materacy, bawełny czy czegoś innego. Ma mocno opierać się o kości w pachwinie i to jest cały sekret.

UWAGA ! - jak zawiążesz za słabo to możesz mieć poważny problem bo micha będzie latać lewo prawo i może zadziałać jak gilotyna. Dalszy ciąg możesz dopisać sobie sam :)

Reasumując to zainwestuj w takie rozwiązanie, mocno zwiąż i możesz być pewien że przy trafieniu jest szansa że zaboli ale na uszkodzenie szanse są małe a o to przecież chodzi
  • 0

budo_tajbo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: wygodny ochraniacz na krocze

Mam shock doctor


też mi się wydaje, że jest to dobre rozwiązanie, wielu ludzi których znam sobie chwali ochraniacze tego typu, ważne jest żeby coś było dla nas wygodne, a to już są akurat indywidualne preferencje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024