Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)

tak sie zarzekal ze skonczy kos'a.
ale czym, lewym prostym w piatej rundzie? z takim sposobem walki moglby liczyc tylko na lekarza. i bylby podobny niesmak jak z pennem w ostatniej walce, bo niby przed czasem ale jedak...


wlasnie :!: i pamietajmy jeszcze ze KOS w 4 i 5 rundzie nie widzial na jedno oko a GSP trzymal sie jeszcze dalej od niego niz w poprzednich rundach zamiast go dokonczyc
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)

tak sie zarzekal ze skonczy kos'a.

A Koszek się zarzekał, że skończy GSP, i żeby GSP uważał, bo to inny Koszek niż poprzednio etc.
Szczerze mówiąc, nie sądziłem, że ktoś jeszcze bierze te wyreżyserowane napinki przed walką na poważnie.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
i branie/nie branie na powaznie zmienia jakos sposob w jaki gsp walczy?
czy tylko tak piszesz bez zwiazku z glownym, offtopowym tematem ?:P
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
Po pierwsze niezbyt rozumiem dlaczego macie pretensje do GSP a nie do UFC za taki regulamin a nie inny, jakby walczyli bez limitu czasowego i rund, to by problemu nie bylo i nie trzebaby sie zastanawiac jakim to fighterem jest albo nie jest GSP.

Do tego mowiac szczerze dochodzi wyobrazenie tego czym mialaby byc "walka" w przeciwienstwie do sportu. Co to jest ta walka?
Troche jakby mowic ze amerykanskie wojsko to nie wojsko bo steruje rakietami nad afganistanem z Teksasu za to Afgancy to "wojownicy".

W UFC sa jasno zdefiniowane kryteria zwyciestwa, nie jest nimi tylko KO ani szybkie skonczenie przeciwnika.

Wiem o co wam chodzi i wiem co chielibyscie ogladac bo tezbym to chcial:) ale obawiam sie ze w UFC bedzie tego coraz mniej:)

Mi sie najbardziej podobal usmiech Kosa dobuczacego tlumu - i tak jak go nie cierpie wtedy przez chwile mu zyczylem wygranej:)

ps. Tomasz, w przyszly weekend siedze w domu to przekrece:)
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
Zgadzam się w pełni z przedmówcą. Pretensje można mieć najwyżej do tych którzy ustalają reguły prowadzące do takich a nie innych rezultatów. Każdy stosuje taką broń jaką ma, a żeby wygrać. Myślicie, że gdyby taki np KOS wiedział jak wygrać z GSP na punkty to by nie próbował tylko by szarżował na ko ? Osobiście wątpię.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)

Po pierwsze niezbyt rozumiem dlaczego macie pretensje do GSP a nie do UFC za taki regulamin a nie inny, jakby walczyli bez limitu czasowego i rund, to by problemu nie bylo i nie trzebaby sie zastanawiac jakim to fighterem jest albo nie jest GSP.

nie rozumiesz, bo nei wiesz ze zasady w glownej mierze to kwestia komisji sportowych a nie ufc? :)

W UFC sa jasno zdefiniowane kryteria zwyciestwa, nie jest nimi tylko KO ani szybkie skonczenie przeciwnika.

ten sam blad.

Wiem o co wam chodzi i wiem co chielibyscie ogladac bo tezbym to chcial:) ale obawiam sie ze w UFC bedzie tego coraz mniej:)


skoro wiesz i tez wolisz to w czym problem?
ja nie dyskredytuje umiejetnosci gsp, ani tego ze wygrywa, nie do konca podoba mi sie sposob w jaki to robi.

do przedmowcy: wlasnie sek w tym ,ze gsp dysponuje narzedziami do wygrywania, ale nie wykorzystuje ich by skonczyc walke przed czasem. 'thats the point'.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)

nie rozumiesz, bo nei wiesz ze zasady w glownej mierze to kwestia komisji sportowych a nie ufc?

To w takim razie miej pretensje do komisji, albo do Dany ze nie robi gal po podworkach ale chce miec sport ktory mu hajs nabije :D GSP jest na koncu listy zalow jak dla mnie.
Rownie dobrze mozna miec pretensje do KOSa ze nie mial odpowiedzi na prosta strategie punktowania swojej paszczy.

i tak ta walka byla lepsza niz tradycyjne zapasnicze lay&pray.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
Bo GSP to dobry chłopak jest i nie widział powodu, żeby poniżonego Pudla dojeżdżać...
:wink:
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
Przecież przeprosił, że nie znokautował :wink:
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
A mi się walka Alveza najbardziej podobała. Jaką on ma kurwę w tym lowkicku to normalnie szok!!!
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)

A mi się walka Alveza najbardziej podobała. Jaką on ma kurwę w tym lowkicku to normalnie szok!!!


mnie tez :!:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
Przypadkiem znalazlem gify z ostatnich przegranych ,dwoch ostatnich zawodnikow z ktorymi walczyl St.Pierre (Dan Hardy /Josh Koscheck)


Josh Koscheck vs Paulo Thiago (KO : 3m-29s rd1)

Dołączona grafika





Dan hardy vs Carlos Condit (K0 :4m-27s rd1)

Dołączona grafika
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
mozna? ;)
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
Pięknie :)

Coś wiadomo o gażach ufc 124?
  • 0

budo_plywak666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)

mozna? ;)


można, ale pewnie Jurek zgarnia niezła kaskę od reklamodawców, którzy chcą, zeby walka trwała jak najdłużej
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
no nie wiem.
nie konczac walk, a jednoczesnie dominujac przeciwnikow tak jedoznacznie, ciezko by bylo wypromowac, uzasadnic i sprzedac na nalezytym poziomie jego dalsze walki w ww.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
bardziej sobie cenię umiejętność realizowanie przez 5 rund skutecznej taktyki niż podpalanie się i 'dobijanie' przeciwnika. Tym różni się mistrz od pretendenta.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
bez hejtowania, bo ja gsp za sama technike cenie i za umiejetnosc egzekwowania gameplanu, to wlasnie tym sie mistrz rozni od niemistrza, ze dostrzega slabosc i ja wykorzystuje.
On to robi w wiekszosci ze swych walk i nikt mu tego nie odbierze.
tylko ze.
mozna te wykorzystywanie na dwa sposoby robic.
albo punktowac i nie probowac konczyc, albo wykorzystac i konczyc bez podpalania.
nie trzba sie rzucac w szalenczym ataku zeby przeciwnika skonczyc.
na tyle wszyscy tutaj orientujemy sie w tym sporcie zeby to wiedziec i zeby wiedziec ze druga strona nie miala tego na mysli.

szkoda tylko ze perfekcyjnie opracowane gamplany gsp nie maja jakis klauzul, ze jesli przeciwnik jest na wyciagniecie reki to mozna do np lewego prostego dorzucic jeszcze prawy sierp, pozniej lewy sier, albo cos. albo przejscie do dosiadu na glebie i wyciagniecie balaszki... etc ;)
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)
Nie rozumiem kompletnie postów Balfoy`a. GSP dla mnie akurat walczy bardzo ciekawie. Fascynuje mnie to, jak łatwo góruje nad przeciwnikami i wcale nie musi kończyć rywali by wygrywać. To nie walki gladiatorów, to sport. Dla mnie może walczyć tak i w następnej walce, a i tak będę siedział jak na szpilkach.

Ponadto również nie rozumiem, jak można powiedzieć, że Alves dał nudną walkę. Dla mnie była ona najciekawsza z całej gali. Po prostu potężna stójka.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 124 Wyniki, dyskusja (SPOJLERY)

szkoda tylko ze perfekcyjnie opracowane gamplany gsp nie maja jakis klauzul, ze jesli przeciwnik jest na wyciagniecie reki to mozna do np lewego prostego dorzucic jeszcze prawy sierp, pozniej lewy sier, albo cos. albo przejscie do dosiadu na glebie i wyciagniecie balaszki... etc ;)

no teraz to piszesz Balofy jakby GSP kazda swoja walka wygral tylko przez lewy prosty :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024