Skocz do zawartości


Zdjęcie

Butterbean vs Pudzian- kto wygra?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
Ok, przyjmijmy, że po prostu naczytałem się hobbystycznie tematycznych książek i jestem domorosłym psychiatrą.
Macie rację, dostaliście +1 do szacunku na budo, ja dostaję -5 i skończmy te przekomarzanki, ok? :-)
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
Naucz się czytać między wierszami.
Pa.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
księżniczka nie dostała braw , księżniczka strzeliła focha.
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
Znasz mnie, czy tylko oceniasz po tym co piszę w trakcie jedzenia obiadu?
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
pewnie naczytal sie ksiazek
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
Z wymienionych w linkowanym artykule z Wiki kryteriów oceny osobowości dysocjacyjnej żadnego nie dostrzegam.
Na pewno nie dotyczy Puhakki brak zdolności planowania, bo przecież kariery sportowej bez planowania by nie zrobił. Wątpię, żeby popełniał notorycznie przestępstwa, bo nie siedzi w więzieniu, tylko jeździ po świecie i walczy na ringach. Ba, najwidoczniej nawet nie ma zakazu opuszczania kraju. Nie ma żadnej informacji o popełnieniu przez niego jakiegokolwiek przestępstwa.

Jak na razie z dostępnych danych widać obraz normalnego człowieka, sportowca, który za młodu, w wieku lat nastu/dwudziestuparu był mocno zbuntowany. Cóż, jeden był skinem, drugi punkiem, trzeci metalosatanistą, a minister Joshka Fisher był nawet lewackim terrorystą.

Przyłączam się więc do pytania, na jakiej podstawie postawiłeś, Hellriderze, swą diagnozę?
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
Po prostu Puhatkka, dużo widział i przeżył, widać to po oczach i mimice twarzy.

A co do walki Pudziana :D To normalnie, napisze tak. Gdyby była to jego pierwsza walka, to bym zrozumiał, ale gość dalej nie ma pojęcia, choć w jego info przed walką wklepują "Karate", zawsze z tego leje, bo on z Karate miał wspólnego, a dokładnie z serią Karate Kid :D :D . Najlepiej jak fasolka odklepała, a Mariusz jak w transie chciał jeszcze lać gościa :)

Walka Najman kontra Saleta ? Beznadzieja, walka dwóch amatorów. Paradoksalnie Bokserzy walczyli w parterze, hehe cyrk.

Ogólnie poza tymi kaszanami, walki były dobre


Ten cały "Model" (nie pamiętam nazwiska) ma strasznie żenujące wejścia. Karetką na ring Shocked ? To chyba karetką się wyjeżdża z ringu Smile a na poprzednik ksw był jakiś transporter opancerzony Rolling Eyes


Kicha, ale przynajmniej wygrał (Karetka była chyba na wszelki wypadek ;) ).
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
"- Moosin ma wielu zawodników, z którymi Mariusz mógłby stanąć w ringu. James Thompson z Anglii byłby dla niego dobrym rywalem - mówi Esch. "
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nie ma co się sugerować highlightem na stronie artykułu, prędzej te filmy poniżej ;) (vide zajawki z Emalienko, który jak widać, szybko się z nim rozprawił hehe)


1. Thompson vs Butterbean. Szybko. Nie jestem przekonany, jak było naprawdę z tym "bezradnym żółwiem" w walce Escha z Pudzianem, bo tutaj bezradny był Thompson.



2. J. Thompson vs A. Emelianenko. Parę poziomów różnicy, Emalienko szybko zakończył sprawę.



3. Thompson vs Kimbo (3 rundy).
Tanio skóry nie sprzedał i podobna mogłaby być z Pudzianem

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W sumie dobry przeciwnik dla Pudziana, o ile wiarygodnym źródlem może być wp.pl
Ale gdyby takich przeciwników miał dostawać i systematycznie piąć się do góry, przypominałoby to faktycznie ścieżkę kariery a nie rzucanie się na głęboką wodę.
Od walki z Butterbeanem, Thompson miał jeszcze 10 walk, 2 wygrał, jedna nie rozstrzygnięta i 7 x poległ (w tym z Kimbo).
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
kurwa wlazłem na onet zobaczyć arta o janku błachowiczu . i przeczytałem komentarze - uświadomiono mnie że janek jest leszczem i pudzian by go zabił oraz że interesuje się sportem dla prostaków :D polecam !! hardcorowy humor :) :):)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
Niestety dopóki zawodnik pokroju Nastuli nie wbije Pudziana w ring będzie pokutować mit wielkości jego mięśni, co już zresztą było po pierwszej walce. Żenujące jest to, że dostaje się takim zawodnikom jak Janek.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Butterbean vs Pudzian- kto wygra?
Olać komentarze leszczy, one nie są nic warte. Dobrzy zawodnicy obronią się sami- na ringu, albo w klatce. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024