Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?

Radek Canto, nie przesadzałbym z tym, ze każdy niebieski BJJ każdego brązowego albo czarnego w judo pojedzie. U nas w klubie jest chłopak, który ma niebieski pas w BJJ i miał brąz w Lizbonie, a w parterze kilku zawodników brąz i czarnych nie jest w stanie przejść ...


wiadomo, zawsze się znajdzie jakiś wyjątek od reguły :roll:
zwłaszcza jak brazowe i czarne pasy judo trenują BJJ...
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
Trenują tylko judo ... :wink:
  • 0

budo_cgbjj
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
Zostałem poproszony o zamieszczenie stanowiska klubu Carlson Gracie London w tej sprawie:

Tomasz Wybranowski is a blue belt in BJJ under Carlson Gracie London and is allowed to teach BJJ under the Carlson Gracie name in Poland.
Wilson, Simon, Dickie. Instructors, Carlson Gracie London.

Tomasz Wybranowski posiada niebieski pas BJJ pod Carlson Gracie London, oraz jest uprawiony do nauczania pod tą nazwą w Polsce.


  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?

niebieski pas w BJJ i miał brąz w Lizbonie

zapytaj go o kategorię wiekową i ile miał walk :wink:

wy tutaj strasznie uogólniacie. między czarnymi pasami judo są olbrzymie różnice. pomijając już to, ze są kluby gdzie oprócz trzymań w ogóle nie robi się parteru i są takie, gdzie można już się nieźle pokulać, to jeszcze inaczej będzie się bił zawodnik nawet z krajowej średniej półki a inaczej amator, który trenuje sobie dla zdrowia i satysfakcji.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?

Zostałem poproszony o zamieszczenie stanowiska klubu Carlson Gracie London w tej sprawie:

Tomasz Wybranowski is a blue belt in BJJ under Carlson Gracie London and is allowed to teach BJJ under the Carlson Gracie name in Poland.
Wilson, Simon, Dickie. Instructors, Carlson Gracie London.

Tomasz Wybranowski posiada niebieski pas BJJ pod Carlson Gracie London, oraz jest uprawiony do nauczania pod tą nazwą w Polsce.

juz w tym drugim topicu pisalem ze dziwi mnie ta sprawa ze ot tak przeskoczyl... a teraz juz wiemy jak jest...
sobie pan odal ladne pare kolorkow, a mlodiez forumowa chciala nam dodatkowo wcisnac czarny pas pana niebieskiego...
  • 0

budo_twybranowski
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
Witam,

w końcu dotarła do mnie informacja o " czarnym pasie bjj" który rzekomo posiadam!
Nie ukrywam, że byłaby to swietna wiadomośc ale niestety nie dotyczy mnie.
Odpowiadając na posty informuję z dumą, że posiadam niebieski pas bjj ( nadany przez Wlsona JUniora, Dickiego Martia i Simona Hayesa) co zresztą jak slusznie ktoś zauważył mozna sprawdzić na stronie. Także są e maile i te do Anglii i te do Polski.
Nigdy nie mówiłem nikomu a także nie zamieszczałem info o posiadaniu przeze mnie czarnego pasa bjj. Jesli uważnie poczytacie cytowane info to dotyczacie się, o czarnym pasie w tradycyjnum ju-jitsu ( nadanym przez Franka Perry ). Co do informacji dotyczącej wystepu w Lisbonie , czy na SENI w Londynie to także odpowiednie informacje dotyczące zajetego miejsca a także kategorii pasów można znaleźć na stronach federacji bjj.
Niestety plany założenia klubu bjj Carlsona Gracie w Lublinie muszą chwilowo poczekać.
Podjąłem sie pracy w Spartakusie Lublin, a przede wszystkim w Modliborzycach , gdzie tworzymy wyczynowy klub judo. Mam nadzieję, ż e w perspektywie kilku lat doczekamy się medali MP w judo, a także w bjj. Zawsze bede namawiał swoich zawodników do udziału w zawodach bjj!!!
Niestety musze już konczyc- jestesmy na zgrupowaniu w Kołobrzegu- obowiązki wzywaja.
Trenujemy ostro razem z zawodnikami Jopek Gold Team, a także zawodnikami ju-jitsu z Gorzowa Wielkopolskiego.
We srode na zaposzenie Tomka Jopka mieliśmy znakomitych gosci- Mariusza i Darka Linków! Było nieźle!
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i jeszcze raz przypomne o konieczności cross treningu judo- bjj.
Przy okazji zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego klubu w M, wzięcia udziału w treningu, randori.

Tomasz Wybranowski

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_deksterr55
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
i wszystko stało się jasne. Pan Tomasz to nie Pogi, żeby przypisywał sobie dodatkowe sukcesy.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
A to pech.
Uczciwy człowiek.

Nie da rady porobić takiej beki jak ze wzmiankowanego Pogiego czy mistrzów Wielkiej Fali.
I topic umrze.

Cholerni uczciwi ludzi.


:)

pzdr
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?

http://www.carlsongracieteam.org.uk/cg-bjj-belt-rankings/
o ile strona jest aktualna, to nadal ma niebieski...


Właśnie ta strona nie jest aktualna tzn. Podczas Mistrzostw Europy w Lizbonie (2008) miał jeszcze niebieski ale zaraz po nich w roku 2009 dostał czarny pas.


ten doktormce to jakiś piarowiec? radzę zrezygnować z jego usług... :wink:
(zawsze znajdzie się ktoś, z kogo można zrobić bekę 8) )
  • 0

budo_elczupakabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok (Alliance) / Lublin (Alliance)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?

A to pech.
Uczciwy człowiek. Nie da rady porobić takiej beki jak ze wzmiankowanego Pogiego czy mistrzów Wielkiej Fali.
I topic umrze. Cholerni uczciwi ludzi.


hehe, fajna puenta

...ale trzeba przyznać, że większość osób co się wypowiedziały w tym wątku nie dało się łatwo ponieść emocjom i wypatrywało rozsądnie potwierdzenia lub rozwiania złych plotek, respecta. Gratuluję też Panu Wybranowskiego spokojnego podejścia do tematu.
Kto szukał sensacji niech się :oops: .
:wink: :lol:
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
Ja przy okazji tego tematu przynajmniej dowiedzialem sie ze sa mozliwe przeskoki z pasa niebieskiego na braz,czy bialego na purpure. Zawsze myslalem,ze zawodnik musi zapieprzac po kolei niezaleznie od umiejetnosci jakie posiada.
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
różnie to bywa jak się okazuje.
  • 0

budo_heawy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Wybranowski - czarny pas bjj?
Na obozie GB w 2008r jeden zawodnik zostal promowany odrazu na brazowy pas bjj.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024