Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pellegrino: Jestem prawdziwym czarnym pasem. Nie odklepuję.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Pellegrino: Jestem prawdziwym czarnym pasem. Nie odklepuję.
Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika
"W drodze na wojnę" – z Twittera Kurta Pellegrino.

Prosto z oficjalnej strony ufc.com, wywiad w którym Kurt Pellegrino wyjaśnia kodeks Ninja…

"Nie żeby to był brak szacunku dla George’a Sotiropulous’a, o którym myślę że jest świetną osobą. Chcę, żeby miał możliwość stoczenia najlepszych dla niego pojedynków, więc jeżeli wygra, może śmiało powiedzieć że pokonał najlepszego Kurta Pellegrino na świecie. Jeżeli natomiast ja go pokonam, oczekuję tego samego… Żeby było jasne, nie zamierzam się mierzyć na zapasy; Wiem już teraz, że jestem w nich lepszy. Chcę tylko uderzyć cię i chcę żebyś ty uderzył mnie również. Chcę żebyś udowodnił mi że się mylę i żebym dzięki tobie trafił do szpitala."
"Nie obawiam się gumowej gardy (rubber guard), nie boję się oberwać w twarz, nie obchodzi mnie jak zakończy się ta walka, pod warunkiem że odbędziemy w pełni zacięty pojedynek. I nie martw się o poddanie przez dźwignie na nogę lub rękę; Nie odklepię. I jeżeli dobierzesz mi się do gardła, nie przejmuj się tym czy odklepię; tylko ty również nie odklepuj – idź spać."
"Pokażmy im jak robią to prawdziwe czarne pasy. Ponieważ ja jestem prawdziwym czarnym pasem. Ja już nie odklepuję. Chcę takiego samego szacunku. Idź spać. Fabricio Camoes zrujnował mi walkę, ponieważ odklepał. Nie klep, i ja tego również dla ciebie nie zrobię, dajmy wszystkim to czego oczekują. jestem naładowany i gotowy do walki na pięści."

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024