Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shock Doctor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_sznurek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Fight Club
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
no nie wiem, zwykly suspensor everlasta pekł mi po kopnieciu w krocze, kupilem shock doctor'a stalowy niech sie boja Ci co kopia teraz:)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
Nie wiem może po prostu przesadzam, jutro mam sparing w boksie także wszystko sie wyjaśni
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor

jutro mam sparing w boksie także wszystko sie wyjaśni

a co ma sie wyjasnic? :) czy skonczysz sparing z jedynkami czy bez? :)
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
sznurek1986 everlast to kolejna marketingowa ściema najgorszej jakości w kosmicznych cenach!
jak można sprzedawać owijki bokserskie za 80zł jak inne firmy sprzedają za 20-30 ???
Zwykła szczęka bokserska kosztuje 10 zł z pudełkiem ( całkiem dobra ) a u everlasta przynajmniej 50zł.
Nie mówię że wszystko z shock doctora jest do kitu ale ceny typu ponad 100zł za ochraniacz na zęby to przesada! co do suspensora ja też mam metalowy taki jak do Muay Thai za 40,00 zł i włożyłem zamiast plastikowego wkładu i sprawdza się super!
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor

Nie rozumiem jak dajecie się nabierać na pierdoły typu shock doctor. Przez dziesięciolecia bokserzy i inni zawodnicy używali i używają do dziś zwykłych szczęk bokserskich i jest OK a wy się dajecie naciągać na jakieś gadżety...ta ich reklama że zwracają kasę w razie czego to zwykły pic na wodę...niech zwrócą za urazy mózgu to kupie ich sprzęt :)

No błagam. Prawie wszyscy profesjonalni bokserzy i zawodnicy mma używają "profesjonalnych" szczek !!! Idealnie dopasowanych które nie mają prawa wypaść i w których nie zostaną ci zęby.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
Co do everlasta to owszem jest to przeciętnej jakości sprzęt w mega wysokich cenach. Ale myślę sobie skoro szok wyspecjalizował się w ochraniaczach to powinien być w nich dobry. No ale okaże sie, jutro posparuję zobacze czy mi z paszczy będzie wypadać
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
jak ci teraz wypada, to na sparingu będzie tym bardziej.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
Teraz mi nie wypada po prostu mam wrażenie, być może mylne że nie trzyma się wystarczająco mocno na zębach
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
Jestem tu może najmniej obiektywną osobą, ale moje ochraniacze na szczękę shockdoctora (a mam ich kilka, bo często testuję sprzęt osobiście) trzymają się świetnie. Muszę całkiem mocno ściągać go palcami żeby zszedł z zębów.
Co pewien czas dzwonią ludzie i mówią, że szukają czegoś lepszego niż ochraniacz za 10/20 zł, gdyż skończyło się na ukruszonych zębach. Jeszcze inni poprzegryzali swoje zwykłe ochraniacze.
Na wszelki wypadek zapytałem się Tomka Drwala przy okazji spotkania jak się sprawuje jego ochraniacz Shock Doctora i powiedział, cytuję: "Najlepszy ochraniacz jaki dotychczas używał".
Nawet wziąłem swojego Shock Doctora po przeczytaniu tego tematu, żeby upewnić się na świeżo czy jestem w 100% przekonany do tego co właśnie napisałem.
Proszę jednak traktować mój wywód z przymrużeniem oka z wiadomych przyczyn. To moje odczucie jako osoby, która również trenuje...
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
Być może mam po prostu jakąś nieforemną szczękę ;/
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shock Doctor
Ja mam shock doctora i sie sprawdza.
A u mnie jakos jest tak, ze zadna szczeka sie porzadnie nie trzyma. Niezaleznie czy pojedyncza, czy podwojna.
Hmm, jakos mnie nakreciliscie, zeby jeszcze raz ja uformowac.
:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024