Skocz do zawartości


Zdjęcie

II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
ADCC w Polsce jest federacją, a licencje wykupują kluby, acz nie wiem czy było to rygorystycznie przestrzegane choćby na ostatnich mistrzostwach polski. Więc chyba nie ma listy licencjonowanych zawodników.
  • 0

budo_bond
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
Ide o zaklad ze googlujac wszystkich zawodnikow z podium wiekszosc (duza wiekszosc) trenuje wiecej niz 2 lata . nie da sie tego sprawdzac przed zawodami.jedynym rozwiazaniem byloby stworzenie jakiejs bazy danych rejestrujacej udzial zawodnikow w zawodach. Poki czegos takiego nie bedzie to nie ma co sie dziwic ze zawodnicy beda sie zapisywac do poczatkujacych...wkoncu beda wiedzieli ze i tak startuja z ludzmi ktorzy sa zaawansowani.tak zawsze bylo i zawsze bedzie.nie ma co gonic samych zawodnikow bo sprawdzilem pozostalych (nie tych co podaliscie) i bez problemu znalazlem info na temat ich wczesniejszych startow i sukcesow.swoja droga mi osobiscie nie podoba sie podawanie ich imion nazwisk i zdjec bo to jak podpis "oszust" a tak nie jest. poprawcie weryfikacje przez organizatorow.stworzcie system. bo wiekszosc zawdonikow "nagiela"regulamin. to nie bedzie trudne . wystarzy sie dokopac do list startujacych w najwiekszych zawodach chwytanych z ostatnich 3 lat.i w przyszlosci poprostu sprawdzac ludzi. koniec :)
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

to nie bedzie trudne . wystarzy sie dokopac do list startujacych w najwiekszych zawodach chwytanych z ostatnich 3 lat.i w przyszlosci poprostu sprawdzac ludzi.

Możesz się wykazać.
  • 0

budo_gigi0784
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
hehe no włacha :D
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
mam takie pytanie (no bo wyszło jeśli chodzi o off topic) jeżeli mam stopień mistrzoski w Aikido i ostatnio zaczołem męczyć parter (ok rok) w jakich dewizjach powinienem startować w zawodach??
  • 0

budo_bond
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
Panowie wszystko spoko tylko ze ja sie nie zajmuje organizacja zawodow:) zreszta to mogloby byc przydatne dla wielu organizatorow wiec jak chcecie uniknac takiego zamieszania w przyszlosci to wystarczy sie zebrac i rozwiazac problem :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

mam takie pytanie (no bo wyszło jeśli chodzi o off topic) jeżeli mam stopień mistrzoski w Aikido i ostatnio zaczołem męczyć parter (ok rok) w jakich dewizjach powinienem startować w zawodach??

w pierwszym kroku tylko i po wykupieniu ekstra polisy tudzież kompleksowych badaniach lekarskich :wink:
formalnie nie ma żadnych przeszkód, żebyś bił się w białych pasach (mówię o zawodach wg IBJJF). ta sprawa jest nieuregulowana przepisami podobnie jak multum innych. w tym bajzlu, który każdy interpretuje wg swojego punktu siedzenia, twój czarny pas aikido to małe piwo, w ogóle się nie przejmuj. nie takie kosiory z dużą praktyką w zapasach, judo czy mma się biły i nadal biją w białych, a ci których złapano to czubek góry lodowej, co nie znaczy, że nie mają być piętnowani.
w praktyce jeśli nie odbiegasz poziomem od klubowych kolegów z białymi pasami, to możesz bez wyrzutów sumienia przez jakieś 2-2,5 roku trenowania dyscypliny stricte chwytanoparterowej :wink: startować w białych.
w ADCC to nie wiem, tam chyba więcej rzeczy uregulowanych jest przepisami, choć i tam aikido trudno podciągnąc pod chwytany sport walki. ostatnimi instancjami są tu Kimura i Dudu 8)
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

mam takie pytanie (no bo wyszło jeśli chodzi o off topic) jeżeli mam stopień mistrzoski w Aikido i ostatnio zaczołem męczyć parter (ok rok) w jakich dewizjach powinienem startować w zawodach??


smialo mozesz w poczatkujacych.nawet jak ktos cie rozpozna i doniesie w trakcie zawodow to w najgorszym wypadku czeka cie przeniesienie do grupy zaawansowanej :)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

Panowie wszystko spoko tylko ze ja sie nie zajmuje organizacja zawodow:) zreszta to mogloby byc przydatne dla wielu organizatorow wiec jak chcecie uniknac takiego zamieszania w przyszlosci to wystarczy sie zebrac i rozwiazac problem :)

Zamieszania żadnego nie ma, tylko tutaj na forum wybuchła burza. Nie znam osoby która w Polsce zawodowa zajmuje się organizacją imprez grapplingowych. Miejcie na uwadze, że dla wielu osób jest to hobby. Dochody, jeśli już przynosi, są raczej nie współmierne do włożonej pracy. Na pewno na forum znajdzie się kilku wolontariuszy, którzy przed każdymi zawodami zweryfikują zamieszczone w internecie listy startowe. Bo ja sobie nie wyobrażam, że miałbym to robić samemu przy ponad 100 zgłoszonych osobach, a co dopiero na takie MP BJJ gdzie było ponad 700 osób.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

Panowie wszystko spoko tylko ze ja sie nie zajmuje organizacja zawodow:) zreszta to mogloby byc przydatne dla wielu organizatorow wiec jak chcecie uniknac takiego zamieszania w przyszlosci to wystarczy sie zebrac i rozwiazac problem :)

Zamieszania żadnego nie ma, tylko tutaj na forum wybuchła burza. Nie znam osoby która w Polsce zawodowa zajmuje się organizacją imprez grapplingowych. Miejcie na uwadze, że dla wielu osób jest to hobby. Dochody, jeśli już przynosi, są raczej nie współmierne do włożonej pracy. Na pewno na forum znajdzie się kilku wolontariuszy, którzy przed każdymi zawodami zweryfikują zamieszczone w internecie listy startowe. Bo ja sobie nie wyobrażam, że miałbym to robić samemu przy ponad 100 zgłoszonych osobach, a co dopiero na takie MP BJJ gdzie było ponad 700 osób.

No jest 700 osób ale zauważ, że chodzi tu tylko o białe pasy(czy tam grupę początkujących), nawet nie o juniorów bo tam przecież podziału na zaawansowanie jeszcze nie ma(tzn. w zawodach bjj bo w sf nie wiem jak jest).
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
Jeszcze raz ja, mniej na temat kontrowersji, bardziej w temacie zdjęć - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - trzecia i ostatnia tura. Zapraszam do komentowania:)
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

mam takie pytanie (no bo wyszło jeśli chodzi o off topic) jeżeli mam stopień mistrzoski w Aikido i ostatnio zaczołem męczyć parter (ok rok) w jakich dewizjach powinienem startować w zawodach??


smialo mozesz w poczatkujacych.nawet jak ktos cie rozpozna i doniesie w trakcie zawodow to w najgorszym wypadku czeka cie przeniesienie do grupy zaawansowanej :)


to nie chodzi o to że ktoś mnie przeniesie lub nie poprostu nie chciałbym być potem piętnowanym np na tym forum to ostatnie czego teraz potrzebuję...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
Dołączona grafika
zajebiste :) :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
zawsze podejrzewalem, że mck ma coś nie tak z głową :)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
siarap 8)


ps. wrzuciłem sobie na grono :)
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
The best :D
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
choreografia pierwsza klasa... 8) to się nazywa wejście...
  • 0

budo_fantasista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z maty

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

choreografia pierwsza klasa... 8) to się nazywa wejście...


nie lubię gościa a poza tym zgapia od Genki Sudo
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF

choreografia pierwsza klasa... 8) to się nazywa wejście...


Mi się linki powaliły, sorka:)
Miał być ten:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów SF
Też mi się podoba. Czasem obiektyw coś ciekawego znajdzie, nikt nie jest bezpieczny:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024