Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC97 spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


bezcenna mina Silvy na 1:19 :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler
Troche sie rozpisalem ale coz ,po to jest forum:P
Nie zgadzam sie do konca z tym ze Anderson walczyl tak jak mu przeciwnik pozwalal.
Ogladalem walke kilka razy bardzo uwaznie i wedlug mnie mial kilka okazji by zniszczyc Thalesa w stojce,gdzie Leitas trzymal tylko garde i nic nie mogl zdzialac.
Pamietajmy ze Leitas to glownie zawodnik bjj i w poprzednich walkach obrywal w stojce bardzo czesto.

A Anderson to przeciez wedlug wielu najlepszy technik stojki w UFC/MMA,i mial klopoty z Leitasem ktory trzymal glownie garde i nic nie mogl zrobic??Cos tu chyba niegraaa!! :?
Silva wedlug mnie to nie glupi gosc i jak publicznosc zaczela buczec widac wogule go to niezmotywowalo,a powinno w sumie.Wiadomo,ze walczy zawodnik a nie publika ale tak to juz jest ze ten sport i jego rosnaca popularnosc nalezy zawdzieczyc fanom.A jesli nie sa zadowoleni to ucierpi na tym cale Ufc i caly sport po czesci.Mistrz ktory walczy by nie przegrac ( vide Tim Sylvia w przeszlosci )nigdy nie bedzie zbyt popularny wsrod przecietnego fana ktory chce ogladac pojedynki nie z tej ziemi:)
Dana o tym swietnie wie i dlatego podczas gali podszedl do kornera Silvy i powiedzial aby nakazali mu byc bardziej agresywnym co z reszta zrobili przed ostatnia runda!!.
Ktos moze sie zastanowic dlaczego Silva niby chcial tak walczyc,widzac ze niepodoba sie to fanom i szefostwu.

Otoz jedna z teori na amerykanskich forach jest taka iz niewiem czy pamietacie ale jakis czas temu Anderson wyzwal na pojedynek legende boksu Roya Jonesa Juniora ktory wyzwanie zaakceptowal . Walka nie doszla jednak do skutku bo Dana stwierdzil iz Anderson jest obecnie wlasnoscia UFC,a jak wiemy jesli jestes w UFC to niema mowy bys walczyl gdzie indziej!!!:cry: Anderson w wywiadach pozniej dal do zrozumienia iz nie jest z tego zbytnio zadowolony.

Roy Jones to juz legenda boksu oraz jeden z najlepiej oplacanych bokserow w histori tego sportu.Ma juz Swoje lata i jest tylko cieniem tego niszczyciela ktorym byl kiedys.
Wielu znawcow boksu uwaza,ze Silva mialby bardzo duze szanse dzisiaj na pokonanie Jonesa.Anderson jest reklamowany przez Ufc jako najbardziej dominujacy,techniczny zawodnik tej organizacji.Jego walka z Jonesem bylaby nielada wydarzeniem ktore zgromadzilo by duza ilosc fanow zarowno z boksu jak i MMA.Taka walka przeszla by do histori.Konfrontacja mistrzow dwoch dyscyplin!!8)
Nietrudno sie domyslec,ze Silva dostal by rowniez ladne pieniazki za taki pojedynek.
Pewnie z 5 razy wiecej niz moglby zarobic w szesciokrotnej obronie pasa w UFC naprzyklad.
Jesli by wygral otworzyloby mu to rowniez droge do walki z innymi wielkimi bokserami,a co za tym idzie to duze pieniadze naturalnie!!
Jednak zeby to zrobic najpierw musialby opuscic szeregi UFC. Niewiadomo oczywiscie jaki Silva ma kontrakt ale mozna Sobie gdybac iz podobny jak wielu innych pozostalych czolowych nazwisk MMA ktore po upadku z Pride ,znalazly sie w UFC.Mirko przekonal sie o tym z pierwszej reki po tym jak Ufc rozwiazalo z nim wspolprace ,niebedac zadowolonym z jego walk.Cro Cop pozniej tlumaczyl ze mial w kontrakcie klazule w ktorej bylo jasno napisane ,iz Ufc zastrzega Sobie ,ze moga go "wyrzucic" jesli nie spodoba sie im Jego postawa w ringu co za tym idzie ,nie jest wart pieniedzy ktore otrzymuje za walki,wiec organizacja sie ma prawo go pozbywa".

UFC niema oczywiscie bezposredniego wplywu na to jak walcza zawodnicy,ale chyba kazdy moze sie domyslec,ze chodzi im o najbardziej pokazowe/zaciete pojedynki.Nie bez powodu w koncu sa bonusy za ko of the night,fight/submission of the night etc ktore maja na celu ostro zmotywowac zawodnikow.
Tak wiec mozna przepuszczac ,ze jesli Anderson nadal bedzie tak walczyc naprzekor wielu:)
i Ufc bedzie mu za to musialo placic slone pieniadze to moga z nim poprostu zerwac umowe
A wtedy Silva jest wolny jak ptak i moze nawet jechac do Watykanu na sparring z papiezem.:))

Inni z kolei twierdza jeszcze ,ze Silva chce zaprotestowac/wkurwic w ten sposob szefostwo Ufc za to ,ze zestawiaja z nim slabych przeciwnikow nie z Jego klasy.

Oczywiscie mozemy Sobie spekulowac bez konca i nigdy nie poznac prawdy.Wszystko to tylko domysly i teorie ,ale niektore maja calkiem wiele sensu w Sobie.
Ja szczerze mowiac mam nadzieje ,ze w nastepnej walce Silva skonczy szybciej niz ostatnio i pozniej skrzyzuje rekawice z GSP:)))
Pzdr
  • 0

budo_woytas20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler
Taka była też moja pierwsza myśl po walce, że to może mieć związek z Jonesem Jr. Aczkolwiek nie sadzę żeby Silvie chodziło o pieniądze, które mógłby dostać za tą walkę, tylko to jest po prostu jego sportowe marzenie. A chyba nikt nie lubi jak jakiś łysy dupek nie pozwala Ci spełnić marzeń. Zastanawiam się tylko, czy Silva stara się doprowadzić do rozwiązania kontraktu, co jest bardzo mało prawdopodobne, bo Dana zbyt często mówił że jest to najlepszy zawodnik p4p na świecie, żeby go w ciągu najbliższych kilku lat zwolnić. Druga opcja jest taka, że jest to zwykły szantaż ze strony Silvy pod tytułem "pozwól mi się bić z Royem, bo moje walki będą tak wyglądać", aczkolwiek Dana wydawało się, że był szczerze zaskoczony tym co się działo, więc wątpie aby taka rozmowa miała miejsce, być może miała po walce. Tak swoją drogą to Dana nigdy się nie zgodzi na walkę Silvy z Royem, bo to stworzyłoby precedens dla innych fighterów.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler
W pewnym momencie walki zawodników MMA z bokserami przestaną byc opłacalne dla tych pierwszych, bo boks traci na popularności kosztem MMA.

Nie wiem co kieruje Silvą, ale fakt jest taki, że nawet jak walczy na pół gwizdka to i tak widać w tym kunszt mistrza.

Jest w UFC w wadze średniej ktoś ciekawy poza Palharesem kto mógłby walczyć z Silvą? Bo jesli przejdzie do LHW to tam jest wielu potencjalnych ciekawych oponentów.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler
Sorry, że podwajam.

Ogólnie recepta jest prosta. Dać Silvie przeciwnika, który wjedzie w niego jak Star w Syrene i zmusi go do walki. Kropka.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler
Fedor ?? :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler
Wielu zawodnikow z MMA chce sprobowac Swoich sil w boksie bo wydaje im sie ,ze poniewaz dominuja w MMA w boksie bedzie tak samo.To jednak zupelnie inny sport .
Anderson Silva jednak ma moim zdaniem najwieksze szanse na wygrane w boksie patrzac na Jego umiejetnosci.
Niedawno po wygranej nad Shamrockiem ,Diaz oszalal i rowniez wyzwal na pojedynek Roya Jonesa Juniora :) :) :) .Na sherdogu byl link do wywiadu w ktorym Nick twierdzi ,ze ma zamiar "pojechac" Roya jesli ten pzyjmie wyzwanie, ale teraz niemoge go znalesc.
W maju rowniez inna znana postac ze swiata MMA skrzyzuje rekawice z bylym bokserskim mistrzem swiata Rayem Mercerem(ktory dzis ledwo juz bije w worek :? ).
Chodzi oczywiscie o Tima Sylvie ktory postanowil sprobowac sil w boksie:)
Mercer to legenda,walczyl z najwiekszymi w boksie Lennox,Holyfield,Briggs etc.
Dzis niestety roztwania Swoj dorobek w pojedynkach z Kimbo i teraz z Sylvia.


Tutaj zapowiedz walki.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tutaj Mercer w czasach Swojej swietnosci

  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC97 spoiler

Fedor ?? :)

Przykładowo :]

Kompletnie nie podnieca mnie boks zawodowy, wiec walki zawodnikow MMA w tej formule tez mnie nie interesują. I tak jak mówiłem: niedługo przestaną interesować kogokolwiek.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024