Skocz do zawartości


Zdjęcie

MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
chyba 6 osob, bo do drugiej rundy przeszly 3 i musialy sie bic miedzy soba
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
dzięki :-)
  • 0

budo_dyzio
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA

uuu niezła kosa była :) dzięki za odpowiedź :wink: jeżeli ktoś wie ile w 72 kilo było osób to byłbym wdzięczny bo to moja kategoria wagowa i w nocy nie zasnę jak nie będę tego wiedział :-) ja z z bliżej nie opisanych przyczyn przyjechać na imprezę nie mogłem
pozdro all



było nas 7 , pozdro
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA

ojezu dzieciaku zapewne pobiegles z ta historia do kolegow z piaskownicy i do baji sie tym jarales jaki to karol bedorf jest bee
chlopie czy mi sie wydaje czy sedzia daje znak do walki a od tej pory leci juz czas..a od tej pory to co zrobi zawodnik to jego sprawa rownie dobrze nie musial mu podawac reki ..
przywitali sie sek potem polecial high kick a ty bedziesz teraz pisal jakies pierdoly zeby powiekszyc sobie liczbe postow..

moze po podaniu reki powinni sie jeszcze przytulic i pocalowac w policzek oraz wymienic sie spodenkam i przebiec sie po macie skandujac imie boga thora a potem wskoczyc w kimona i nam potanczyc w klatce

o ile sie nie myle karol nie uderzyl klijenta kijem od bilarda gdy ten oddawal mocz na jednorekim bandycie czekajac na chwile nie uwagi w jakies spelunie w mysich piczkach
napisz nastepny post o tym jak bolo yung z van damem postapil nie slusznie rozgniatajac i wrzucajac mu w oczy tabletke w krwawym sporcie
moze tez powiesz ze nie powinien go bic jak tamten lezy w zolwiu bo nie widzi gdzie ten go bije ogarnij sie chlopie i zacznij trenowac co innego..
pomijajac fakt ze to kopniecie nie mialo zadnego znaczenia na przebieg walki ah szkoda pisac...


Dzięki takim wypowiedziom jakie zaprezentowałeś na tym forum, nieogarniający meritum sprawy dziennikarze piszą bzdury o MMA.
Tak cię wkurzyła wyważona opinia dziewiętnastolatka, że nie masz argumentów i musisz atakować go personalnie?
Z jednym masz niewątpliwie rację, to nie bójka "w jakies spelunie w mysich piczkach" tylko sportowa walka w ringu, więc zachowujmy się tak jak wymaga tego przyjęta konwencja.
Wszyscy odebrali to jako nieetyczne zachowanie i pozostał niesmak. Tylko tyle.
Akurat podobała mi sie zawsze postawa Bedorfa ale tym numerem dużo u mnie stracił, nie było to potrzebne.
I jeśli chcesz dyskutować z kimś na forum bo masz odmienne zdanie przedstaw racjonalne argumenty popierające swoje stanowisko a nie obrażaj człowieka, którego nawet nie znasz.
  • 0

budo_klepak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
Kolejne zawody Polskiego Zrzeszenia Amatorskiego MMA odbędą się 24 stycznia w Olsztynie. Więcej info niebawem.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
o. wysmienicie.
jak tym razem nogi nie polamie w zime to wpadne, obejrze, dla odmiany stukne fotki i zdam relacje na forum jak ostatnio ;)

pzdr.
B.
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
nie badz tak radykalnie elokwentny w swej eurodycji percepcjonalnie rzecz biorac ..ble ble ble wydaje mi sie ze moja argumenty byly logiczne a ty teraz robisz sensacje dziennikarze ?? itp...nie zartuj kolego i sie obudz...dziennikarze w wiekszosci maja takie same zdanie jak my na ten temat ale nikomu nie bedzie pasowal naglowek w gazecie "sportowa rywalizacja w barlinku" lepiej brzmiec bedzie" karol bedorf morderczy szal w ociakajacej krwia klatce atakuje z zaskoczenia nie przygotowanego zawodnika ktory przybyl do nas goscinie z odleglych czech.." czy mi sie wydaje czy byl znak do walki???
ogarnij chlopie pokoj a nie mnie chcesz ogarniac
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
nie 'pomagasz' karolowi takimi wypowiedziami.
nikt mu nie zarzuca ze zlamal przepisy, bo fairl-play raczej nie jest w nich zawarte, ale dalej wymaga sie od zawodnikow zeby go przestrzegali, przynajmniej wymagaja tego wymagajacy zawodnicy/amatorzy/widzowie tego sportu...
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
aj Karim idź ochłoń, weź zimny prysznic bo głupoty gadasz.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
Pewnie ze glupoty. Takimi wypowiedziami i takim zachowaniem to wlasnie Ty pomagasz dziennikarzom w pisaniu takich bzdur o jakich mowisz.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
Nie wspominając o tym że jesli masz problemy ze skleceniem normalnego zdania, a używanie znaków przestankowych też jest poniżej Twojej godnosci to może lepiej odpusc sobie pisanie na forum.
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA

nie badz tak radykalnie elokwentny w swej eurodycji percepcjonalnie rzecz biorac ..ble ble ble wydaje mi sie ze moja argumenty byly logiczne a ty teraz robisz sensacje dziennikarze ?? itp...nie zartuj kolego i sie obudz...dziennikarze w wiekszosci maja takie same zdanie jak my na ten temat ale nikomu nie bedzie pasowal naglowek w gazecie "sportowa rywalizacja w barlinku" lepiej brzmiec bedzie" karol bedorf morderczy szal w ociakajacej krwia klatce atakuje z zaskoczenia nie przygotowanego zawodnika ktory przybyl do nas goscinie z odleglych czech.." czy mi sie wydaje czy byl znak do walki???
ogarnij chlopie pokoj a nie mnie chcesz ogarniac


Głupoty się nie ogarnie, więc nie licz na to: "...a nie mnie chcesz ogarniac..." (pisownia oryginalna).
Przeciwnik Bedorfa był ze Słowacji. (na mapie na prawo od Czech)
"...wydaje mi sie ze moja argumenty byly logiczne ..." - to jedyne zdanie, w którym masz rację, - wydaje Ci się.

Poza tym już wcześniej pomyślałem by postąpić w myśl zasady:
"Nie dyskutuj z głupcami. Sprowadzą Cię do swojego poziomu a następnie zniszczą doświadczeniem",
niestety postąpiłem innaczej, mój błąd, Przepraszam.

PS.
Możesz mi wyjaśnić pojęcie "percepcjonalnie rzecz biorac", bo nie ogarniam.
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTROSTWA POLSKI STREFY ZACHODNIEJ AMATORSKIEGO MMA
Brawo.

Przez chwilę miałem nadzieję, że się mylę i wymyśliłeś pierwsze zdanie sam.
Ale cóż, kopiując trzeba robić to z głową:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Gratuluję, potwierdziłeś tylko pierwsze zdanie tego artykułu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024