Skocz do zawartości


Zdjęcie

IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
nie było klasy B do 91 kg i powyżej 91 kg?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Widocznie nie było zgłoszeń w tych wagach.
  • 0

budo_maciek89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Jak to nie nie bylo!! ja startowalem i wygralem nawet!! TE ZAWODY TO SAME POMYLKI!! :X
  • 0

budo_maciek89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Generalnie to jak dla mnie te zawody byly zle zorganizowane. Przyjezdzasz przez pol Polski, placisz za start, wygrywasz i nawet gownianego dyplomu nie dostaniesz. ZENA Panowie. No i jak jest napisane wyzej: sedziowanie i brak jakies wywieszki kto kiedy walczy. Jedynie poziom walk byl nawet wysoki.

ps. i teraz nawet w wynikasz mnie nie podali.
  • 0

budo_gbłódź
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
klasa C
- 83 kg Adam Zając a nie Maciej
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Jedna sprawa mnie jednak zabila...kolega z Opola jechal 300km po to zeby zostac zdyskwalifikowanym ,dlatego ,ze pan ze smokiem na koszulce wydal taka opinie, po tym jak on spoznil sie o 40sekund z zalozeniem rekawic, bo przekrecili jego nazwisko...ale oczywiscie takie argumenty nie trafialy i 300km w jedna strone,hotel, pieniadze wszystko poszlo w pizdu...nie mowiac juz o tym, ze czesto maty po kilka minut byly wolne, bo zawodnicy sie przebierali...drugi raz ten Pan, ktory chyba uwzial sie na ekipe Lutadores przerwal walke chlopakowi, ktory nie klepal balachy...panowie, jeszcze nie widzialem zeby ktos komus zlamal reke balacha, a ten bez klepania przerywa...ehhh szkoda gadac
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Co do drugiej części wypowiedzi to sędzia ma dbać przede wszystkim o zdrowie zawodników a nie oceniać czy jakiemuś kozakowi pójdzie kość/ścięgno czy nie. Jeżeli uznał, że może dojść do kontuzji postąpił słusznie a kolega niech na przyszłość nie daje się złapać na balache albo nauczy ją bronić.

Ale z tą dyskwalifikacją to lekkie przegięcie. To było nie było zawody amatorskie, tu się ludziom wiele wybacza (za duże stężenie testosteronu itp.) więc można i chwile poczekać, tym bardziej, jeśli ktoś jeśli ktoś nazwisko przekręca. W końcu to nie jego na mate wołali :D

Kiedy będą zawody gdzie drabinka i godziny walk będą znane dzień wcześniej i nikt nie będzie musiał 3 czy 4 h siedzieć i zastanawiać się czy następna walka nie będzie jego :?:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew

Kiedy będą zawody gdzie drabinka i godziny walk będą znane dzień wcześniej i nikt nie będzie musiał 3 czy 4 h siedzieć i zastanawiać się czy następna walka nie będzie jego :?:

Wtedy, kiedy minie czas, że większość zgłoszeń napływa właśnie dzień wcześniej a i tak na zawodach pojawia się kilkunastu-kilkudziesięciu zawodników nie zgłoszonych wcześniej. Kiedy organizatorów będzie stać, by spóźnialskim powiedzieć - sorry. Kiedy zgłoszeni wpłacą startowe w terminie. Wtedy można robić drabinkę dzień wcześniej. I rozpisać walki na godziny.
Dziś lub jutro podam wiadomości na temat kolejnej Ligi. I zapewniam, że wyciągając wnioski z tej edycji, postaram się by były to wzorcowe zawody, pod każdym względem.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Organizator powinien jasno okreslic ze ten kto sie zglosi po terminie (np. 3 dni przed zawodami), lub w czasie zawodow nie bedzie startowal i tyle. Zadnej taryfy ulgowej. Informacja o zawodach jest wystarczajaco szybko zeby kazdy zdazyl sie zglosic i zaplacic, jezeli w wyznaczonym terminie tego nie zrobil to znaczy ze nie zalezy mu na starcie i nie ma sie nim co przejmowac. Tak powinno byc zarowno z zawodami shooto, ADCC i bjj. Wtedy organizatow ma liste odpowiednio wczesnie, moze wylosowac drabinki i oglosic je nawet w internecie, tak jak to jest robione chociazby przed ME BJJ.
  • 0

budo_maciek89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Klasa B
-91 kg
Rafał Zawidzki (MMA Ostrów Wielkopolski) vs Michał Szuliński(Arrachion MMA Olsztyn)
Maciej Różański (Berserkers Team Stargard Szczeciński) vs Piotr Podolak (Arrachion MMA Olsztyn)
  • 0

budo_mmamma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Mystic ale o tym że spóźnialski zawodnik czekał na suspensor który miał na sobie jego kolega walczący na macie obok to już nie wspomniałeś ;) Moim zdaniem najważniejsze co trzeba poprawić to zwiększyć ilość sędziów, tak żeby były możliwe zmiany i odpoczynek, bo bez tego ilość błędów popełnianych będzie znacznie większa i atmosfera bardziej nerwowa. Przydałyby się też dodatkowe 2 pary ochraniaczy, które bardzo przyśpieszyły by tą edycje shooto.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Wszystkie walki z maty B oraz finały będą za ok. 2 tygodnie na PERFEKT-TV.
Jest już pomysł na zwiększenie liczby sędziów, wszystko niebawem w topicu o V Lidze Shooto.
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
ja chce przytoczyc taki fakt ze moj kolega w jp zostal zdyskwalifikowany i zabronili mu walczyc przez rok w amatorskim shooto dlatego ze sie spoznil, wiec nienarzekajcie... zaloze sie ze Kimura pozwoli mu startowac w nastepnych zawodach :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew

Wtedy, kiedy minie czas, że większość zgłoszeń napływa właśnie dzień wcześniej a i tak na zawodach pojawia się kilkunastu-kilkudziesięciu zawodników nie zgłoszonych wcześniej. Kiedy organizatorów będzie stać, by spóźnialskim powiedzieć - sorry. Kiedy zgłoszeni wpłacą startowe w terminie. Wtedy można robić drabinkę dzień wcześniej. I rozpisać walki na godziny.


A może właśnie sposobem na zdyscyplinowanie maruderów jest twarda ręka organizatorów?

Jeżeli raz, jeden czy drugi kolega przejedzie 200 czy 300 km i okaże się, że skoro nie akceptuje pewnych ustalonych reguł nie może walczyć to zostanie mu wybór: następnym razem ogarnąć się na czas albo zrezygnować z walk.

Ponieważ w Polsce nie ma 100 zawodów w roku wybór wydaje się prosty. A jak nie będzie burdelu a profesjonalizm wszyscy będą zadowoleni i skończą się narzekania na organizację (teraz np. są utarczki, że ktoś wysłał maila a zgłoszenie nie doszło a wystarczy odsyłać potwierdzenie zgłoszenia). Bo do tej poty chyba wszystkie zawody kuleją przez drabinki i niestałe godziny walk. Ja się nie dziwie, że ktoś kto musi czekać i rozgrzewać się 4h wkurwia się i pomstuje organizatorów.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Przyjęcie dodatkowych spóźnialskich = dodatkowe zł za start :wink: No chyba, że start jest za free ale to raczej rzadkość, prawda?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew

(teraz np. są utarczki, że ktoś wysłał maila a zgłoszenie nie doszło a wystarczy odsyłać potwierdzenie zgłoszenia). Bo do tej poty chyba wszystkie zawody kuleją przez drabinki i niestałe godziny walk. Ja się nie dziwie, że ktoś kto musi czekać i rozgrzewać się 4h wkurwia się i pomstuje organizatorów.

Wszystkie zgłoszenia szły przeze mnie i zawsze wysyłam potwierdzenie zgłoszenia. Dla rozluźnienia atmosfery, zacytuję kilka "zgłoszeń":

- mail z adresu, który pierwszy raz widzę na oczy i który nic mi nie mówi, z serii "superkiller300@costam.pl" o treści: "Siema Kimura, weź no mnie wpisz na to shooto"
kto to? w jakiej wadze? w jakiej klasie? junior, senior, kobita?

- witam, chciałbym wystartować w lidze shooto, ważę 78kg Zenon Kowalski
( junior? senior? klasa C? a może B?)

- zgłaszam się na ligę shooto, waga 83kg klasa C+
( kiedy odpisuję, że nie ma takie klasy póki co, trwa wymiana 10 maili, w których kolega namawia mnie, żebym go jednak wpisał do C+ )

- wysyłam zgłoszenie ( tu dane 3 kolegów ) - ja potwierdzam, wpisuję na listę
po 3 dniach dostaję maila - "a czy pozostali juniorzy też będą w wieku 17-18 lat?"
oczywiście, z treści pierwszego maila nie wynikało, że koledzy to juniorzy

i tak dalej i tak dalej.

Nie wszystkie zawody kuleją przez drabinki, dość przypomnieć zawody w Krakowie. Zawodnicy byli informowani z półgodzinnym wyprzedzeniem, że ich waga rusza. Wszystkie te uwagi niemniej jednak uważam za pożyteczne, zawsze staram się wyciągać z nich wnioski. Będzie lepiej, zobaczycie. :wink:
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Kimura to najbardziej kompetentny czlowiek w tym co robi , wiec nie miejcie do niego pretensji. A moze byscie tak sami zorganizowali jakies zawody i zobaczymy jak wam pojdzie ;)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Kimura jest kompetenty i nikt tego nie podwaza. A konkurencyjne zawody... Poki Shooto nie stanie mocno na ngach konkurencja nie wydaje sie najlepszym pomyslem. Zreszta Amatorskie zrzeszenie mma robi swoje imprezy.
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Będą nagrania z walk z maty A?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV Polska Liga Shooto 27 września - Sochaczew
Perfect TV - maile do nich, mieli wrzucać walki jakoś na dniach.

Szlifujcie formę na 29 listopada - będzie mocna impreza. Teraz mam urwanie głowy z ADCC, ale już pomału się szykujemy. Wkrótce pełne info. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024