Skocz do zawartości


Zdjęcie

PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_zawodnik mt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
Nie chce bronić PZMT ale warto wspomnieć o tegorocznej gali w Wołowie, wszyscy widzieli jak polak walczył z Tajem Mistrzem Swiata dwu.. trzykrotnym?? W tajlandi za dobrego przeciwnika trzeba zapłacić!!! Oni z tego żyją, więc albo płacimy albo walczymy z takimi zawodnikami którym nie trzeba płacić. PROSTE
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
W sumie przyznam rację - często promocja zawodników przybiera formę manipulacji i nie dotyczy to tylko PZMT, ale wszelkich zrzeszeń i związków - począwszy od siatkówki, poprzez boks, skończywszy na pływaniu. Powstrzymam się od oceny czy to dobre czy złe - po prostu w tym tkwimy. Zastanawiam się jednak czy zawodnicy, trenerzy, promotorzy itd mają tak właściwie inne wyjście ? Promocja, krzyczenie o sukcesach jest niezbędne, żeby łaskawe miasto, sponsorzy czy jakiekolwiek instytucje, w jakikolwiek sposób wspomogły osoby, które poważnie się sportem zajmują. A nie ma co się oszukiwać - kasa jest potrzebna, szczególnie na tym najwyższym poziomie. Nie ma co rzucać kłód pod nogi, bo te osoby, chcą po prostu się rozwijać, chcą realizować swoją pasję - a nie pić wino z kolegami pod blokiem. Może gdyby nasze kochane państwo zapewniłoby dobre warunki do tego, żeby każda jednostka mogła się realizować byłoby trochę inaczej, ale to raczej marzenie ściętej głowy.
W sumie ernst, dla mnie jesteś zwykłą świnią, bo działasz na szkodę zawodnika, który być może, nawet palca do tej całej promocji swojej osoby nie przyłożył, a jeśli nawet to piętnowanie pojedynczych przypadków jest po prostu niesprawiedliwe. Można było porozmawiać o problemie bez wyławiania przypadkowych przykładów, nie szkodząc tym samym nikomu. Kompletny brak szacunku dla czyjejś pracy.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
Jak można rozmawiać o problemie nie podajac konkretnych przykładów?Gdy napisłem niezbyt dokładnie kazaliście mi podać zródło,nie podałbym przykładów to kazalibyście je podać..
Podkreśliłem że Rafał A. jest tylko przykładem i miał zobrazować to o czym napisłem..Miałem dodać że doceniam cieżką prace zawodników itp itd jakbym miał opisać wszystko to by mi to zajeło 3 strony..
Jesteście bardzo czuli,jak baby,nie można nic napisć bo bedziecie sie tu teraz wywnętrzniać (mowa o niektórych) i pouczać..
To moje zdanie i miałem ochote je wyrazić i bede to robił czy ci sie to podoba czy nie..I nie obchodzi mnie jaki masz do tego stosunek,nie bede cie też obrarzał(choć mógłbym)bo nie widze w tym sensu..
Poza tym wy lubicie te tematy...pzkb,pzmt..uwielbiacie sie pławić w tym gównie!ja wam daje okazje :-)haha
Do reszty postów sie nie odnosze..napisłem co chciałem
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
W wiekszosci dyscyplinach latwiej jest zdobyc medal na zawodach zagranicznych niz w naszym kraju.
Na mistrozstwach europy czesto jest 2-3 zawodnikow w kategorii na MP - 10 ;)
w szczegolnosci w dyscyplinach gdzie jest nascie roznych federacji i zwiazkow.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

a Cieśliński jest zawodowym mistrzem świata i amtorskim polski...

:roll: jaki ma sens udział zawodowego mistrza świata w krajowych zawodach amatorskich :?:

:roll: mi się ernst, że nudzi się Tobie i chcesz wywołać kolejną wojnę na BUDO PZKB vs. PZMT.
Tylko po co :?:


sens jest prosty Cypisie - względy finansowe:za walkę dostaje się mniejszą lub większą kasę ,a do tego sponsorzy,reklama itd....(aż dziw,że tak doświadczony,rzetelny i inteligentny trener tego nie wie)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

W wiekszosci dyscyplinach latwiej jest zdobyc medal na zawodach zagranicznych niz w naszym kraju.
Na mistrozstwach europy czesto jest 2-3 zawodnikow w kategorii na MP - 10 ;)
w szczegolnosci w dyscyplinach gdzie jest nascie roznych federacji i zwiazkow.



chyba cie pojebało!!!nie mam słów
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

a Cieśliński jest zawodowym mistrzem świata i amtorskim polski...

:roll: jaki ma sens udział zawodowego mistrza świata w krajowych zawodach amatorskich :?:

:roll: mi się ernst, że nudzi się Tobie i chcesz wywołać kolejną wojnę na BUDO PZKB vs. PZMT.
Tylko po co :?:


sens jest prosty Cypisie - względy finansowe:za walkę dostaje się mniejszą lub większą kasę ,a do tego sponsorzy,reklama itd....(aż dziw,że tak doświadczony,rzetelny i inteligentny trener tego nie wie)


Tu nie masz racji..za udział w zwodach amtorskich nie ma żadnych pieniedzy..słaba jest też możliwość reklamy.W przypadku Mariusza powód jest prosty-walke na tkich zawodch traktuje jako element treningu i dalszego rozwoju.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

chyba cie pojebało!!!nie mam słów


No coz juz po tych slowach widac Twoja znajomox w temacie i do tego jeszcze chamskie wychowanie 8)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

...aż dziw,że tak doświadczony,rzetelny i inteligentny trener tego nie wie...

Nie jestem ani doświadczony, ani rzetelny. Poprzestańmy na inteligentny :wink:

...

chyba cie...

ernst, jeśli nie wiesz kim jest Martusi i jakim zaufaniem darzą go inni użytkownicy forum...

...radziłbym stosować trochę powściągliwszy język :!:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
Nie obchodzi mnie kim jest i jakie macie do niego zaufnie-jak pisze głupoty to reaguje..chyba sie wypisze z tego budo bo jak taki guru pisze takie rzeczy to już jest lipa..ciekawe czy był kiedyś np na me WAKO..może miał na mysli gre w klipy..
a co do mojego wychowania...wcale nie jest chamskie
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

..ciekawe czy był kiedyś np na me WAKO..


Widzisz ja akurat bylem i na zawodach WAKO i WUKO i KYokushin o roznych rangach - mozesz pochwalic sie tym samym - nie tylko z poziomu trybun a zawodnika czy tez VIPa ?

Cwiczylem z takimi osobami Piotrek Siegoczyński, Marek Piotrowski, Przemek Saleta u Andrzeja Palacza na Polibudzie Warszawskiej na poczatku lat 80.
Napatrzylem sie na rozne zawody i na takie gdzie bylo 1000 zawodnikow i 800 medali do rozdania (prawie dla kazdego) i gdzie na zawodach rangi mistrzostw europy nie ma pokrycia w kategoriach.

Ja wychowywalem sie na sportach uderzanych nie chwytanych tak jak teraz.
Przypuszczam ze masz max z 3 lata treningu bo wtedy sie uwaza ze sie zjadlo wszystkie rozumy a tak naprawde ani razu nawet nie byles za granica aby zobaczyc jak tam wygladaja turnieje o ktorych dzialacze sie rozpisuja jakie byly swietne i jaka wspaniala organizacja. Wiekszosc turnieji w Polsce ma wyzszy poziom i lepsza organizacje niz za granica - zawodnicy doskonale to wiedza - powtarzam zawodnicy. Czesto im tutaj jest trudniej zdobyc medal na turnieju w Pcimiu (Pcimianie niech sie nie obrazaja ;) ) niz np na iwelkim turnieju miedzynarodowym za granica.

A co do wychowania - zauwazyles u mnie kiedykolwiek w postach jakiegolwiek przeklenstwo a u Ciebie juz wielokrotnie powtarzaja sie wulgaryzmy - czyzby tak maly zakres slow do wyboru ?
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

W sumie przyznam rację - często promocja zawodników przybiera formę manipulacji i nie dotyczy to tylko PZMT, ale wszelkich zrzeszeń i związków - począwszy od porozmawiać o problemie bez wyławiania przypadkowych przykładów, nie szkodząc tym samym nikomu. Kompletny brak szacunku dla czyjejś pracy.


manipulacja i okłamywanie kibiców jest zjawiskiem powszechnym i służy poprzez tzw.promocję zawodników do zgarniania kasy ....do zgarniania kasy kosztem ogłupiania ludzi którym wciska się ,że będą oglądać walki/walkę na światowym poziomie,"mistrzów" itp./itd.
Zjawisko manipulacji i okłamywania w sportach i sztukach walki jest bardzo duże i powtarzam-służy wciskaniu ściemy jak się da i służące ściąganiu kasy od naiwnych.
Dla przykładu podam:promowanie systemu krav maga przez różne organizacje i przekrzykiwanie się wzajemne która to ma wyłączność na oryginalność,manipulacje w rozgrywkach piłkarskich,o walkach i zawodach bokserskich już nie wspomnę bo w tej dyscyplinie ściema i kłamstwa są niemal na porządku dziennym chyba od kiedy zorientowano się ,że można na tym zarabiać pieniądze) .
A zatem pozostaje pytanie: czy pozwalać na taki proceder kłamstw i manipulacji kosztem kibiców i osób zainteresowanych sportami i sztukami walki czy po prostu nic nie mówić i nic nie pisać - czyli ci o wiedzą o co chodzi to nie dadzą nie nabrać na ściemy,a naiwni niech mają radochę,że obejrzeli "widowisko sportowe" i za to zapłacili.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

..ciekawe czy był kiedyś np na me WAKO..


Widzisz ja akurat bylem i na zawodach WAKO i WUKO i KYokushin o roznych rangach - mozesz pochwalic sie tym samym - nie tylko z poziomu trybun a zawodnika czy tez VIPa ?

Cwiczylem z takimi osobami Piotrek Siegoczyński, Marek Piotrowski, Przemek Saleta u Andrzeja Palacza na Polibudzie Warszawskiej na poczatku lat 80.
Napatrzylem sie na rozne zawody i na takie gdzie bylo 1000 zawodnikow i 800 medali do rozdania (prawie dla kazdego) i gdzie na zawodach rangi mistrzostw europy nie ma pokrycia w kategoriach.

Ja wychowywalem sie na sportach uderzanych nie chwytanych tak jak teraz.
Przypuszczam ze masz max z 3 lata treningu bo wtedy sie uwaza ze sie zjadlo wszystkie rozumy a tak naprawde ani razu nawet nie byles za granica aby zobaczyc jak tam wygladaja turnieje o ktorych dzialacze sie rozpisuja jakie byly swietne i jaka wspaniala organizacja. Wiekszosc turnieji w Polsce ma wyzszy poziom i lepsza organizacje niz za granica - zawodnicy doskonale to wiedza - powtarzam zawodnicy. Czesto im tutaj jest trudniej zdobyc medal na turnieju w Pcimiu (Pcimianie niech sie nie obrazaja ;) ) niz np na iwelkim turnieju miedzynarodowym za granica.

A co do wychowania - zauwazyles u mnie kiedykolwiek w postach jakiegolwiek przeklenstwo a u Ciebie juz wielokrotnie powtarzaja sie wulgaryzmy - czyzby tak maly zakres slow do wyboru ?


Trenuje 10 lat,startuje 6 ale nie bede sie licytował startowałem na wako gdzie napewno nie było łatwiej niż w polsce i nigdy nie jest!!!chyba ze mówisz o latch 80tych których nie pamietm bo byłem dzieckiem...ogladłem z trybun Mś IFMA i też z tego co widziałem nie było tam 3 zwodników w wadze..może masz na mysli light contakt,semi,czy full?Ja mam na mysli low kick/k1/muay thai co wynikało z mojego postu...

Nie widziałem u ciebie wulgaryzmów,może dlatego ze ich nie używasz-ja natomiast używam gdy chce wyrazić wmocje,a nie z powodu małego zakresu słow do wyboru.
I gratuluje ze jesteś tak doświadczonym zawodnikiem!!zrobiłeś na mnie wielkie wrażenie tymi opowieściami......
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

...nie było tam 3 zwodników w wadze..może masz na mysli...

...ostatnie ME w BJJ, które odbyły się w Portugalii.

Proponuję nie ciągnąć tego wątku.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!

..Miałem dodać że doceniam cieżką prace zawodników itp itd jakbym miał opisać wszystko to by mi to zajeło 3 strony..


miales, ale nie zrobiles tego bo leniuch z Ciebie? To powinienes napisac przedewszystkim, mialbys mnie z glowy

Jesteście bardzo czuli,jak baby,nie można nic napisć bo bedziecie sie tu teraz wywnętrzniać (mowa o niektórych) i pouczać..
To moje zdanie i miałem ochote je wyrazić i bede to robił czy ci sie to podoba czy nie..I nie obchodzi mnie jaki masz do tego stosunek,nie bede cie też obrarzał(choć mógłbym)bo nie widze w tym sensu..


Fakt, jestem czuly jak panienka jak widze ze jakis anonimowy chloptas z internetu czepia sie (JAKIEGOKOLWIEK) zawodnika, to rowniez moje zdanie, i rowniez bede je wyrazal czy Ci sie podoba czy nie

Poza tym wy lubicie te tematy...pzkb,pzmt..uwielbiacie sie pławić w tym gównie!ja wam daje okazje :-)haha


nienawidze tych tematow, ide na trening.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
widze ze też jestes weteranem...synku..
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
koniec tematu jak dla mnie.
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
No coments ;/
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO CHŁOPKÓW Z PZMT!!
Chenio, jak nie masz nic do napisania, to...

Podobnie jak Tae Tad...

koniec tematu jak dla mnie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024