Skocz do zawartości


Zdjęcie

bjj kielce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

budo_piernik
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
tak ktos z nas tak wymyslił :D idz sie lecz czlowieku numer do dobrego lekarza znajdziesz w ksiazce telefonicznej....
  • 0

budo_peka bjj ny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
piernik nie pisz tak do mnie troche szacunku by sie nalezała a co do tamtej kwesti spikera pisze poraz ostatni jak nie wy to kto ja wam napisałem przedmowe przed pokazem czy wy ??
  • 0

budo_fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
Na jakiej ulicy znajdują się te kluby w Kielcach ? nie jestem z Kielc i nazwy mi niewiele mówią ?

W jakie dni tygodnia i na którą są treningi,tylko bjj czy jest tez MMA ?
  • 0

budo_buhmistrz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
FITNESS STUDIO SAMANTHA ul. Zagórska 62 25-362 Kielce

Treningi - poniedzialek, sroda, piatek prowadzi niebieski pas.

Wracajac do kwestii piernika :) poluzuj stary bo Cie pas cisnie. Pokazy od*ebaliscie rowne, macie w swojej sekcji czerwone pasy wiec musicie byc najlepsi w Polsce nie zaprzeczaj, daliście pokaz jakiego bjj sie uczycie już na MP wiec nie wcinaj sie z tym lepszym nauczaniem za 30zł wiecej, robcie swoje my robimy swoje i jakos dobrze nam to idzie. eot
  • 0

budo_peka bjj ny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
Na KSM-ie na ul. zagórskiej copacabana kielce i FIGHT ŁAPY NY a sowilo jak w wdk to na sciegiennego na zagórskiej tre pon sro piat o godz 20 jesli chodzi o MMA ul seminaryjska co do cen i godz treningu musisz poszukac na stronie klubu niestety nie znam jej
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
Gdyby nie jeden zdrajca ktory trenowal z nami o przeszedl do was to nie pokazalibyscie nic na mistrzostwach polski....i jakos nie widzialem tam zawodnika ktorego nie moglby udusic gracie...troche pokory bracia
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
a po 2 nie bedziecie nam mowic gdzie mamy startowac....jesli jestescie tacy mocni to zapraszam na adcc do szczecina potraficie walczyc czy tylko obrazac innych na forum...tylko postarajcie sie teraz mistrza polski w kolorowych pasach nie wystawiac w kategori poczatkujacych bo cala Polska sie juz z was smieje...dziekuje
  • 0

budo_peka bjj ny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
kto wystawia mistrza polski w kolorowych do walki w białych poczatkujacych chyba zartujesz sobie a pozatym Igiego nie było w kraju wiedz nie mogł startowac chciałbym dodac ze wzioł uciadz w zawodach wyzszej rangi w USA ale bez lansu pozdro
  • 0

budo_buhmistrz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
:lol: :lol: :lol: mistrza polski nie wystawilismy w poczatkujacych tylko w juniorach jak juz cos. ZAPRAWSZAMY NA MATE
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
tak a wicemistrzostwo w bialych pasach do 70 kg to kto zdobyl ??...mam wymienic z imienia i nazwiska ??moze nie wiesz ze on mial mistrzostwo polski w niebieskich pasach a wy go wystawiliscie w bialych....takze nie pajacuj i nie zaprzeczaj bo wam narobie boruty na innych portalach....jak pisalem wyzej Troche Pokory !! bo nic soba nie reprezentujecie...jeden on walczy bo trenowal z nami zanim sie dowiedziales co to jest BJJ a jak zaczal trenowac z wami to nei byl w stanie zdobyc nawet MP w bialych pasach....Szach i mat dziekuje do zobaczenia na adcc....ale sorry raczej nei bo my nie startujemy w Poczatkujacych :-)
  • 0

budo_piernik
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
dziecku buhmistrzu czy jak ci tam ten wasz niebieski pas co tydzien nachlany po knajpach sie włoczy a naszemu trenerowi do malego palca nie dorasta wiec nie badz smieszny chlopczyku bo jestes jeszcze mlody...a iedy on zaczynał bjj to ty na gowno papu mowiłes.. 8)
  • 0

budo_buhmistrz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
:) no dobra sory macie racje.
  • 0

budo_piernik
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
oczywiscie ze mamy racje dopiero teraz to pojołes ??????? :)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
Jakie kozaki 8)

btw. nie bylo nigdy MP w niebieskich pasach w bjj :twisted:
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
sprawdz WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU - JITSU: GRACIE BARRA CUP 2005
dywizja kolorowych pasow do 64 kg czlowieku....zobac kto ma mistrzostwo
  • 0

budo_buhmistrz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
aaa wiec o to wam chodzi:


Dywizja kolorowych pasów:

do 64 kg:

1. Paweł Chwaliński (Pretorians Kielce - instr. Marcin Gorzelak i Sławomir Raus)
2. Wojciech Moskalewicz (Grappling Kraków - instr. Marcin Dudek)


startowanie w dywizji kolorwych pasow nie oznacza wcale ze koles musial miec niebieski pas...ma bialy i to ze zajal 1 miejsce na tych zawodach w 2005 na dwie startujace osoby w kategorii nie zabranialo mu startu w bialych pasach na MP - bo ma bialy pas...chyba ze wy mu daliscie czerwony to sorry. :twisted:
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
heh biale pasy do 2 lat stazu treningowego... dziekuje
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
Zreszta dalsza gadka nie ma sensu, mozemy sie tak sprzeczac bez konca....kiedys sie spotkamy na zawodach to wtedy zobaczymy kto jest mocny nie tylko w gadce....powodzenia i do zobaczenia...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
Pawel jest dobrym zawodnikiem (chodzi zdaje sie o Chomika), ale... sam musi uderzyc sie w piersi - majac ponad dwa lata stazu, startowal jako poczatkujacy i... zbieral medale. Nie wiem jak mu szlo, juz z naprawde dobrymi. Mam nadzieje, ze rownie dobrze. Zycze mu sukcesow.

Wynikow Marcina i Studenta nie bede komentowal - (bo ich lubie jednak), w imie dawnych czasow.
Marcin mial potencjal, ale... jesli "poszedl" jakos do przodu w bjj, to bede mile zdziwony - tak naprawde - przynajmniej dokad go znalem - nie mial zadnych kontaktow jako trener z najlepszymi trenerami i metodykami swiata w bjj.
Pewne rzeczy po prostu trzeba zobaczyc na "zywo". Ogladalem wielu najlepszych trenerow na swiecie i pewne rzeczy trzeba po prostu zobaczyc.

Jesli z tej grupy, czy innej kieleckiej (bo sie zgubilem, kto jest kto) - wylonil sie jakis zawodnik, ktory by sprostal w tej chwili Igiemu (Marcin wazy pewnie, ze 20kg wiecej od Ignaca), to gratuluje, bo Ignac aktualnie moze zagrozic w swojej wadze, najlepszym na swiecie, nie wspominajac o Europie. I zycze tej osobie sukcesow i rozslawiania naszego grodu.

Miara "waznosci" klubu nie jest liczba zdobytych medali, przynjamniej moim zdaniem. Jestem w stanie zorganizowac grupe, ktora bedzie takie zdobywala - potrzebny jest tylko material ludzki i srodki. Ale.... Zbyt szanuje cudze zdrowie.
Zreszta, jak ktos zaczynal cos "zatrybiac" w bjj, z reguly wyprowadzal sie z Kielc i zaczynal cwiczyc i studiowac w innym wiekszym miescie. I zaczynalismy od nowa.

Zawsze trenowalismy bjj (najpierw na Paderewskiego, pozniej na Warszawskiej, ostatnio na Zagorskiej) - ze tak powiem - rekreacyjnie, bez nacisku na wyczyn. Dla zabawy. Satysfakcje dawal nam fakt, ze my chuderlaki, po roku, czy dwoch trenowania bjj, walczylismy jak z rownymi - ze spakownymi judokami, ktorzy spedzili na macie po 15 lat i byli medalistami roznych zawodow.
Jednemu z nich - Irkowi Kiejdzie (olimpijczykowi w judo) - sporo zawdzieczamy, przygarnal nas na swoja mate i uczyl przygotowania atletycznego, rzutow. W tym miejscu chcialem mu oficjalnie podziekowac. On mistrz nie wynosil sie nigdy - co sie zdarza niestety niezrealizowanym mistrzom, ktorzy w pogoni za "mistrzostwem" nosza czarne paski w judo, choc zdobyli tylko braz. Ale mam nadzieje, ze i oni pogodza sie ze soba i swoim miejscem w swiecie.

Zycze innym trenujacym - zdrowia i swietnej zabawy.


Z Londynu Kubus Puchatek
PS. Bylem - jak sadze prekursorem bjj w Kielcach, pierwszym niebieskim pasem z trzema belkami. Nie moglem byc wybitnym zawodnikiem, bo... zaczalem bjj trenowac na tzw. stare lata. I na dodatek przytrafila mi sie naprawde parszywa kontuzja.
PS2. Nie wyglupiajcie sie z wyzwaniami dla mnie - po pierwsze juz nie trenuje - kontuzje:( no moze jeszcze sobie potrenuje troszeczke), jak Bog da. Pod drugie, mam tyle lat, co Wasi ojcowie. Jest wiele imprez w Polsce, gdzie znjadziecie godnych przeciwnikow. A kiedy przegracie z takimi - miejcie szacunke dla nich i siebie, i nie wyzywajcie od s..... swoich oponentow, bo glownie - uragacie sobie.
PS3. Roger, a Igi. Widzialem Rogera osobiscie wiele razy. Ja, Igi i wieksi od nas -wygladamy przy nim jak dzieciaki z przedszkola, i jesli Igi nie dal mu sie udusic, to chyle po raz kolejny przed nim czola.
  • 0

budo_igi_bjj
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj kielce
heheh małe sprostowanie jak cwiczylem z 2 lata temu u rogera i przyokazji pracowalem w londynie, roger dusił mnie i poddawal co jakies 30sekund sparingi trwały 6min wiec przez cala walke z 12 razy to chyba minimum klepalem...:D:D:D pzdr i powodzenia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024